Mini Buluşma V.2.0

diesel32

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
istanbul
Herkese merhaba tekrardan. Mini mini buluşmalara devam ediyoruz.
c.tesi akşam eve giderken Korgün abi mesaj attı. Tam zamanı bile kararlaştıramadık.Şarjım bitti geç döndüm ona da. Pazar sabah konuşup 12de yapalım dedik.
Talha'ya konuk olduk.Sağolsun yerini o da açtı bize Özgür gibi

Aracım her zamanki gibi kirliydi tabiki
Komşum Korgün abi de bana yakın olduğunu belli ediyor ve aracı benimki ile aynı kaderi paylaşıyor.

Talha'nın garaj çok güzel geniş sessiz ve sıcak olunca pazar günü soğuğa rağmen uygulama yapabildik.
araçları çektik garaja. yanımda prewash vardı. Onu foam kullanarak uyguladım. Ardından zymöl şampuan

Özgür'ün uyguladığı titanium hala etkisini gösteriyor. 3 kere yıkama gördü.

ıslakken finale sıktım kuruladım. hızımı alamayıp kuruyken de sıktım.sonuç şöyle bir şey
İnatla jant kapağı takmıyorum.

benim iş bitince yer değiştik. sıra Korgün abi de

Korgün abinin ön camında silecek izleri vardı. yanımda da soft99 compound z vardı. onu uyguladım uygulaması basit. koruma öncesi bunu uygulayıp ön cama uygulama yapmak daha etkili oluyor.

bunlarda final fotoğrafları.

teşekkürler Talha tekrardan güzel sohbet ettik.

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Gençler yapıyonuz böyle şeyler bizi çağırmıyonuz, işin şakası güzel olmuş buluşma.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Helal olsun :) Kış günü güzel organizasyon olmuş.

Darısı bizlerin başına ;)

serdar8424

Çaylak Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
uşak
Güzel buluşma Yapılan uygulamalar da çok iyi özellikle soft99 cam cilası.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Beyler ne güzel buluşma yapmışsınız @RecepGürışık bak bak da ilham al:)
Elinize sağlık araçlarda tertemiz olmuş.Son resimde günün mana ve önemini belirtir nitelikte, Mutluluğun resmi olmuş.

MuratYARDIM

Amatör Detaycı
Moderator
İl
Ordu
@diesel32 arkadaşlar ellerinize sağlık. Keyifli gün geçirmişsiniz. :)

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Buluşacak ekip yok taaa kahramanmaraştayım yaw :( ekip şahane araba bahane
Yok yok arabada şahane :)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Keyifli bir buluşma olmuş ellerinize sağlık

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yangsagan

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Güzel buluşma olmuş. Yakın olsam damlardım.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ultimasalida

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Hatika bir gündü önce bizi misafir eden Talha kardeşime ardından bulusmada bizi yalnız bırakmayan Serhat’a teşekkürler
Spontane gelişip pazar günü dışardaki buz gibi havayı ve yağan yağmuru gördükten sonra acaba ertelesekmi diye aklımızdan geçirdiğimiz ve hiç değilse tanışmış oluruz gidelim diyip yola çıktığımız hadise .
Öğlen 12:15 gibi garaja girip aksam 6 da zorla çıktı daha yapılacak onlarca iş vardı ama hanım çocuk yolumuzu bekleyince hadi bi sonrakine diyip ayrıldık
Benim aracta ya dışarısı zaten yağmur çamur diyerek boşverdiğimiz parlatılmayan lastikler kocaman bir ayıp olarak hanemize yazıldı
Ayrıca Talha o gün aracıyla olmamasına rağmen tüm gün bütün işlerde benden çok çalıştı diyebilirim
Bilberry ile ön yıkama ardından divortex ile çift kova ardından nigrin demir tozu temizliği ve aliden aldığım kil eldiveniyle temizlendikten sonra zymöl titanium ile finişi yaptık tabiiki ne zamandır muzdarip olduğum silecek izlerime serhat harika bir şekilde son verince mest oldum ürünü çok beğendim ardındanda glass guard ile yağmur kaydırıcı işlemimizide tekrarladık elbette
Birkaç resimde ben eklemek istedim ama yüklemede sorun var o yüzden başarılı olamayabilirim en kısa sürede telafi ederiz
Bir sonraki bulusmada daha kalabalık olmak umuduyla tekrar teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

diesel32

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
istanbul
ultimasalida' Alıntı:
Hatika bir gündü önce bizi misafir eden Talha kardeşime ardından bulusmada bizi yalnız bırakmayan Serhat’a teşekkürler
Spontane gelişip pazar günü dışardaki buz gibi havayı ve yağan yağmuru gördükten sonra acaba ertelesekmi diye aklımızdan geçirdiğimiz ve hiç değilse tanışmış oluruz gidelim diyip yola çıktığımız hadise .
Öğlen 12:15 gibi garaja girip aksam 6 da zorla çıktı daha yapılacak onlarca iş vardı ama hanım çocuk yolumuzu bekleyince hadi bi sonrakine diyip ayrıldık
Benim aracta ya dışarısı zaten yağmur çamur diyerek boşverdiğimiz parlatılmayan lastikler kocaman bir ayıp olarak hanemize yazıldı
Ayrıca Talha o gün aracıyla olmamasına rağmen tüm gün bütün işlerde benden çok çalıştı diyebilirim
Bilberry ile ön yıkama ardından divortex ile çift kova ardından nigrin demir tozu temizliği ve aliden aldığım kil eldiveniyle temizlendikten sonra zymöl titanium ile finişi yaptık tabiiki ne zamandır muzdarip olduğum silecek izlerime serhat harika bir şekilde son verince mest oldum ürünü çok beğendim ardındanda glass guard ile yağmur kaydırıcı işlemimizide tekrarladık elbette
Birkaç resimde ben eklemek istedim ama yüklemede sorun var o yüzden başarılı olamayabilirim en kısa sürede telafi ederiz
Bir sonraki bulusmada daha kalabalık olmak umuduyla tekrar teşekkürler

kahrolsun silecek izleri :)  iyi ki buluşmuşuz güzel vakit geçirdik. bir daha ki sefere daha kalabalık oluruz inşallah :)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Bu tür organizasyonlar da düzenleyeceğiz. Aynı sizin yaptığınız gibi marka, firma baskısı olmadan tarafsız bir şekide ;)

Can

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Balıkesir
Tekrarlaması dileğiyle. Keşke buralarda da birileri olsada buluşsak...