Passat Supergloss+ Uygulaması

can26

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Diğer konuda bildiğiniz üzere nanolexle vedalaşıp supergloss görmek istedim. Plan değişikliğiyle hızlı bir uygulama olunca, fotoğraflarımız eksik kaldı kil,demirtozu,yıkama sahnelerimiz maalesef yok :utandim:

Forumda genelde beyaz araçlarda gördüğümüzden olsa gerek ki fotoğraf olmayınca taşlar,sopalar havalarda uçuştu :yazik: sizler için çıkıp bir kaç final fotoğrafı almaya çalıştım

Parlaklığı, kayganlık hissi oldukça keyifli bri ürün ilk izlenim olarak fakat ürünü çok fazla bekletmeden silmek gerekli dipnot olarak düşeyim. Kokusu çok güzel meyveli sakız havasında bir kokusu var<3

Lafı fazla uzatmadan çekebildiğim fotoğrafları buraya bırakayım:foto:

Buda bonus Valet Pro Black to the Future

:nazar:

Umarım iyi kötü özet olabilecek kompozisyon yapabilmişizdir :)

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
Eline sağlık yılan yine çıktı piyasaya :nazar: MaşAllah

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Maaşallah, güzel olmuş, durdukça biraz daha oturuyor parlaklık.

can26

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Eline sağlık yılan yine çıktı piyasaya :nazar: MaşAllah

Eyvallah abi :):tesekkurr:

Elinize , emeğinize sağlık. motor da tertemiz maşallah... jantların içi nasıl acep :)

Teşekkürler hocam, hiç şüpheniz olmasın davlumbaz,jant temizliği her yıkamada ilk kriterlerimden :komik:

Maaşallah, güzel olmuş, durdukça biraz daha oturuyor parlaklık.
Abi banada öyle geldi ilk izlenimime göre şuan daha bi netleşti gibi geliyor :dusun:

<3:)

ttopak

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Adana
Maşallah. Elinize sağlık. Bu supergloss waxın parlaklığı bana nanolexden daha güzel geldi. Daha bi canlı parlaklık.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

can26

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Maşallah. Elinize sağlık. Bu supergloss waxın parlaklığı bana nanolexden daha güzel geldi. Daha bi canlı parlaklık.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Nanolex’in parlaklığıda çok iyiydi hocam bence hatta ilk final kayganlığı nanolex’te daha iyi gibi hatırlıyorum :sarki:Ama nedense banada supergloss daha başarılı sonuç verecek gibi geliyor bende ilk defa uyguladım meraktayım :deli:

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Maasallah cok begendim. Muhtemelen fusso coat kullanmissinizdir diyerek fussonun silmesiyle bunun silmesi arasindaki farki kiyaslarsaniz memnun olurum. Ben her ne kadar kis icin fusso sevsemde, ne kadar urunu az kullanip ince sursemde, silmesini cok begenmedigimden baska urunlere yonelip kis icinde bir kac koruma tazelemek zorunda kaldigim olmustur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

can26

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Maasallah cok begendim. Muhtemelen fusso coat kullanmissinizdir diyerek fussonun silmesiyle bunun silmesi arasindaki farki kiyaslarsaniz memnun olurum. Ben her ne kadar kis icin fusso sevsemde, ne kadar urunu az kullanip ince sursemde, silmesini cok begenmedigimden baska urunlere yonelip kis icinde bir kac koruma tazelemek zorunda kaldigim olmustur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkürler hocam,açık alanda uygulama yaptım doğrudan güneş alan panellerde ideal süre 5 dk oldu benim için kaput için bi gecikmem oldu fussoyla hatrı sayılır şekilde anlaşacaklarını düşünüyorum bekletildiği takdirde :komik:
Fakat bıraktığı his,parlaklık kesinlikle fussoyla selamlaşmamalı diye düşünüyorum :)

Dayanım az olacak dahi olsa geçen gün @Dragstar abimizin konusunda dediğimiz gibi,premium hybrid rakipleri yanında kesinlikle f/p ürünü olarak düşünülebilir gibi geliyor :)

akhisar

Usta Detaycı
Üye
İl
kocaeli
@can26 eline emegine saglık araç siyah olsa anca bu kadar parlardı galiba kokusunu ben aramolı nargile kokusuna benzettim

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

can26

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
@can26 eline emegine saglık araç siyah olsa anca bu kadar parlardı galiba kokusunu ben aramolı nargile kokusuna benzettim

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler abi , kokusu benimde çok hoşuma gitti gerçekten :komik: ürünü pede sürdükten sonra koklaya koklaya uygulama yaptım valla :kop:

razumuhin

Amatör Detaycı
Üye
İl
eskişehir
Can bu ne hiz? Arac yaniyor resmen..bir ara benim beyaz a da el atsak beraber ne dersin?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Fotoğrafları görüntülenmiyorum artık nasıl bir parlaklık varsa ekran gösteremiyor :D.