Satılık Zymol Glasur

umrdmr

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Ürün 1.5 kez kullanılmıştır . Ürün benim değildir diğer sıcak fırsat konusunda açıkladım bir arkadaşın. Sadece aracıyım.

Kargo dahil fiyat 450tl

IMG-20181005-WA0036.jpg
IMG-20181004-WA0008.jpg

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Rezerve mümkünse. Ö.m attım abicim

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
550 diyesim geldi . .:mutlu::mutlu: son ital ve titanium fiyatından sonra o_Oo_O ve sonra bi gülme geldi. vazgeçtim. .:komik::komik::komik:

umrdmr

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Önümüzdeki ay Lüksemburg'a gitme durumum var 3 günlüğüne iş için. Şimdiden araştırıyorum bulabilirsem hayrına bir tane zymol alıp aldığım fiyattan ilana koyacağım foruma. :) Gönül ister bedelsiz çekilişle vereyim, ama o kadar zengin değilim ne yazıkki. :)

Arkadaş kurlar ortada zymol fiyatları ortada, şuna bak bir ilan açıyoruz millet dakikasında satın alıyor, sonrasında başkası o almazsa ben alırım yazıyor, başkası ben şu fiyata alabilirim yazıyor. Aşka bak !:halay::D

Edit: Zymol'e alternatif arayanlar swissvax'a bakabilirler.

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Önümüzdeki ay Lüksemburg'a gitme durumum var 3 günlüğüne iş için. Şimdiden araştırıyorum bulabilirsem hayrına bir tane zymol alıp aldığım fiyattan ilana koyacağım foruma. :) Gönül ister bedelsiz çekilişle vereyim, ama o kadar zengin değilim ne yazıkki. :)

Arkadaş kurlar ortada zymol fiyatları ortada, şuna bak bir ilan açıyoruz millet dakikasında satın alıyor, sonrasında başkası o almazsa ben alırım yazıyor, başkası ben şu fiyata alabilirim yazıyor. Aşka bak !:halay::D

Edit: Zymol'e alternatif arayanlar swissvax'a bakabilirler.
Swisswax nerden bakabiliriz Türkiyede ve nedense bu forumda da olduğu gibi bana da bir türlğ Zymöl gibi sıcak ve etkileyici gelemedi Swisswax. Yoksa tartışılmaz bir marka.

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
@forzaGilles o kelimeyi kullanmasaydı diyebilirdim :D
bence bilmedigimiz bir psikolojik açıklama degil. zaten tüm detaycılarda biraz yokmu ! ben kabul ediyorum şahsen .:mutlu:

dışardan araba yıkamalarımıza bakanlar bu ithamda bulunmuyor mu. :komik::komik::komik:
450 - 550 tl bu ekonemide bi waxa bizden başka kim verir ki .:deli::heyecan::halay: