Sonax Xtreme Tyre Gloss Gel ve Sonax bsd karışımı

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Merakla testini yapacağım günü beklediğim Sonax lastik parlatıcı ve Sonax bsd karşımını deneme fırsatını bugün yakaladım. Kobay olarak @Muratcan ın aracını kullandım. Öncelikle aracın lastiklerini güzelce temizledik. Sonrasında bsd şişesinde yarı yarıya hazırladığım karışımı bir pad vasıtasıyla lastiğe uyguladım. Uygulaması zor olmadı. Daha iyi bir fısfıs şişe ile çok daha kolay uygulanabilir. Bsd lastik parlatıcının o çok parlak görüntüsünü biraz törpüledi gibi. Boncuklanma oldukça tatminkar oldu bence. Videoyu ekleyeyim sizde yorumunuzu yaparsınız. Testi basınçlı su ile yapmadık. @Muratcan ilerleyen günlerde basınçlı su ile boncuklanma videosunuda çekecek. Dayanım takibide kendisinde artık.Kirlenme ve kir tutma durumunada bakacağız. Son yorum olarak ilk izlenimlerim ben karışımı tuttum, kullanmaya devama ederim gibi duruyor şu anda.

Yeni denemelerle çok yakında tekrar görüşeceğiz. Bsd gibi malın olsun, daha çok konu çıkar.

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Gayet güzel olmuş karışım. Bak karışım yapmak istemiyorum diyordun sende katıldın demek :komik:

mrcaky

Çaylak Detaycı
Üye
İl
ANKARA
Elinize sağlık güzel bir sonuç çıkmış parlaklık çok kötü değil hatta dayanım güzelse sonuç süper

Bsd mix için üretilmiş sanki..

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
@onurçiko abi eline sağlık ben daha deneyemedim sen benden hızlı çıktın tam yağmurlar kesildi derken salya sümük grip oldum test işi başka bahara kaldı :(

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Abi, konu başlığını görünce yanlış yazılmış sandım :komik: İnceleme çok iyi gerçekten. BSD'yi yakında çaya katan, sabah kahvaltıda içen görürsek şaşırmam :kop:
Ben yazacaktım, yemeklerede iki kaşık koydun mu tamamdır:kop::kop:
Gayet güzel olmuş karışım. Bak karışım yapmak istemiyorum diyordun sende katıldın demek :komik:
Teşekkür ederim, karışım bizim işimiz:taraa:

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Elinize sağlık güzel bir sonuç çıkmış parlaklık çok kötü değil hatta dayanım güzelse sonuç süper

Bsd mix için üretilmiş sanki..
Teşekkür ederim, şu anki sonucu bende beğendim. Bsd karışımların efendisi.
@onurçiko abi eline sağlık ben daha deneyemedim sen benden hızlı çıktın tam yağmurlar kesildi derken salya sümük grip oldum test işi başka bahara kaldı :(
Geçmiş olsun kardeşim, test her zaman yapılır sen iyi ol yeter. Allah sağlık sıhhat versin.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Test için teşekkürler sonax jel lastik ürünü çok parlak geldiği için satmıştım en kısa zamanda tekrar alacağım.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Mis gibi karışım olmuş elinize sağlık @onurçiko @Muratcan. And special thanks goes to @Atocan :tesekkur2:. Bu BSD her derde deva. Bu arada geçenlerde lastik parlatıcılara badem yağı kattıklarını gördüm yabancıların. Eğer parlaklık çok düştüyse bir denenebilir.

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Eline sağlık hacı
Boncuklar şahane görünüyor
Parlaklığı pek anlayamadım ama fena da görünmüyor
Dayanım da iyi olursa ki bence olacak
Bu mix tutar :deli:

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Ellerine sağlık abi dün konuştuk bugün işe koyulmuşsun maşallah , dayanim olursa bu iş tutar bencede.

ffsahin

Usta Detaycı
Üye
İl
Kayseri
Abi eline sağlık , bu bsd her derde devaymış . Yemeklere katıncada lezzet veriyormuş :kop:

El_Diablo

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Frankfurt
Oooo büyük sinema....... BSD bildigin Aspirin gibin, her yere kullan. BSD boyayi kaygan birakmadi icin fazla sevmem.Karisimla baska yerlere kullanilir ama anlasilan.
@Atocan video izledimde , benimde ilk aklima gelen davlumbazdi. Bizi bilgilendir.