Stokları Serelim

ttopak

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Adana
Bütün arkadaşların yeni stokları hayırlı olsun. Güle güle kullanın inşallah.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

allper8

Amatör Detaycı
Üye
Kesinlikle yok elimde 30 küsür maddelik çeyiz listesi var ilk 5i cahiliye diyelim sonraki 5 ini aldımmı tamam olur demiştim. Sonra bi 10 daha eklendi daha alınacak ne varki kadar demedim tabi ama yeter demiştim hala kafada tilkiler zıplıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
@ffsahin senin stoğa eklenecek etliekmek hala aklımda haber bekliyorum

İftara saatler kala çok gafil avlandım. Konya’dan ise Cemo olur Havzan olur hepsi olumlu ama ben Tiritçi Mithattan ekleme yapmak istiyorum mümkün mü?:komik:

allper8

Amatör Detaycı
Üye
İftara saatler kala çok gafil avlandım. Konya’dan ise Cemo olur Havzan olur hepsi olumlu ama ben Tiritçi Mithattan ekleme yapmak istiyorum mümkün mü?:komik:
Ali baba fırın kebabından sonra yada ekmek salmasından sonra diğerleri garnitür kalır amma siz bilirsiniz

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Ali baba fırın kebabından sonra yada ekmek salmasından sonra diğerleri garnitür kalır amma siz bilirsiniz
Ayda bir geliyorum o zaman terditli olarak ileri sürüyorum talebimi :D. Hepsinden eklemek lazım.

allper8

Amatör Detaycı
Üye
Fırçalar eldivenler eksik tam kadro burda

KL eski makinem bir hafta önce abisinide yanına koyduk tam oldu. Alttakilerde yeni kargodan aldıklarım.

Tabiki yalnız değiller eklenenler bunlardı.

Buda sırasız tam liste

Tabiki teşekkürleri borç bildiğim bilgi ve tedarik desteğindeki yardımlarını esirgemeyen @nuriksari sayesinde okadarına nefesimiz yetmezde yolundan gitmeye çalışıyoruz bakalım

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Fırçalar eldivenler eksik tam kadro burda

KL eski makinem bir hafta önce abisinide yanına koyduk tam oldu. Alttakilerde yeni kargodan aldıklarım.

Tabiki yalnız değiller eklenenler bunlardı.

Buda sırasız tam liste

Tabiki teşekkürleri borç bildiğim bilgi ve tedarik desteğindeki yardımlarını esirgemeyen @nuriksari sayesinde okadarına nefesimiz yetmezde yolundan gitmeye çalışıyoruz bakalım

Fena değil bence. ;) @ffsahin e de selam olsun bence.

allper8

Amatör Detaycı
Üye
Fena değil bence. ;) @ffsahin e de selam olsun bence.
Sayende oluyor valla tekrar teşekkür ederim aynı şekilde @ffsahin ne de teşekkürler. Onun etliekmek sözünü hatırlattım zaten sana zaten sebil. Wizard havlularla ilgili maj attım ws den 10 güne gelecek gibi

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Malesef henüz deneme fırsatım olamadı. Takribi 15 gündür rahatsızım ve bir operasyon geçirdim dün taburcu oldum hastaneden. Ama forumda tavsiyelerine çok güvendiğim ve takip ettiğim @ege beyin önerdiği ve kullandığı bir ürün. Bencede görüntü olarak iş görür. Ben beğendim güzel bir ürün.
@frkozdmr bey, Çok çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda saglıgınıza kavurşunuz. Acil şifalar diliyorum iltifatınız içinde ayrıca çok teşekkür ederim.
@M U R A T bey, ürün başarılı bir ürün yogun baskı yapmadan ve biraz özenli kullanımla ( temizlik bakım) yıllarca hizmet verecek düzeyde. Yapısal egim ve lastik kaplı ön bölüm avantaj saglıyor muadillerine göre.

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Malesef henüz deneme fırsatım olamadı. Takribi 15 gündür rahatsızım ve bir operasyon geçirdim dün taburcu oldum hastaneden. Ama forumda tavsiyelerine çok güvendiğim ve takip ettiğim @ege beyin önerdiği ve kullandığı bir ürün. Bencede görüntü olarak iş görür. Ben beğendim güzel bir ürün.
@frkozdmr bey, Çok çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda saglıgınıza kavurşunuz. Acil şifalar diliyorum iltifatınız içinde ayrıca çok teşekkür ederim.
@M U R A T bey, ürün başarılı bir ürün yogun baskı yapmadan ve biraz özenli kullanımla ( temizlik bakım) yıllarca hizmet verecek düzeyde. Yapısal egim ve lastik kaplı ön bölüm avantaj saglıyor muadillerine göre.