Technologyst ile Röportaj 16.03.2019

Samet

Çaylak Detaycı
Üye
Her ikinizin de emeğine sağlık

. Çağrı abiyle tanışmamız forum sayesinde oldu. Sağolsun kendisi her anlamda çevresine yardımcı olur. Maddi manevi demeden. Hiç esirgemeden bütün ürünlerini paylaşır. Ne zaman çağırsam gelir , çağırsa giderim. Söylediği gibi her konuda bilgisi vardır maşallah. Bişey alacaksam mutlaka kendisine sorarım.

Ayrıca bez konusunda ben en faydalı detay ürünü olduğunu düşünüyorum. Arabayı çok kısa sürede kurulayıp atıyosun. Verilen paraya kesinlikle değer. Yani Çağrı abi boşa uğraşmıyor bu konuda. :)

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
Elinize saglik sayin adminim ve Cagri bey. Cok icten bir icerik olmus. Keyifle okudum. Bu detayin sonu bence yok. Yeni seyler ciktikca hepimiz meraklaniyoruz, farkli farkli seyler denemek isiyoruz. Bez konusunda bakalim Cagri bey daha bizi ne gibi yeni teknolojilerle tanistiracak. Emegi gecen herkese yeniden tesekkurler

Sent from my iPhone using Tapatalk

KaiZeN

Çaylak Detaycı
Üye
Hocalarım severek okudum. Gayet güzel olmuş röportaj :) Babalar aynı:) Vp bilberry hüsrana uğratmış. Bende alıcaktan vazgeçeyim:) Bir arkadaşın çeyizini aldım onda sonax ın jant temizliyecisi vardı, henüz denemedim. Siz hangi marka ve ürünü tavsiye edersiniz?

Detail Engineer

Tecrübeli Detaycı
Üye
Çok keyifli bir röportaj olmuş, daha uzun olmasını beklerdim :) @technologyst abiyle daha önceden bezler hakkında bir konuşmamız olmuştu özelden, sağolsun yardımcı oldu. F1 deyince aklıma hemen şuanda izlemekte olduğum ''Formula 1: Drive to Survive'' aklıma geldi şiddetle tavsiye ediyorum. Bir motosport ve F1 tutkunun kesinlikle izlemesi gereken bir seri :)

Son düzenleme: