İnceleme Turtle Wax Dry&Shine Hybrid Rinse Wax

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
İnceleme için teşekkürler Hakan @SubaruOutback , araç ıslakken uygulanan bu tarz pratik ürünlere bayılıyorum, ben fiyatına göre çok başarılı buldum tospağayı. Dayanım ve toz tutma konularında güncellemeni bekliyor olacağız.
Eline emeğine sağlık
Bende fiyatına göre çok başarılı buldum; en azından ilk intiba güzel oldu. Uygulama yapalı 7 gün oldu, bir kere yağışlı hava gördü. Etraftan biraz toz geliyor ama 7 gün sonunda üzerinde az toz biriktiğini gördüm. Ayrıca, kireçli suya karşılıkta 7 gündür gayet iyi direnç göstermiş. Eyvah lekeler olmuş diye hayıflandım ama elime nemli bez alıp bastırmadan tek geçişte hepsini temizlediğimi görünce mutlu oldum :)
Bileydim böyle mutlu edeceğini, 2 tane değil 4 tane alırdım. İndirimleri kollayıp stok yapabilirim :)

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Bu malzemeyi hiç sevemedim can sıkıntısına duşakabine falan sıkıyom bitsin. Ne şekilde uyguladıysam leke kaldı. Eldivenle yaydırma, sıksil, sıkdurula, foamla sonuç hep aynı. Boya seçiyor olabilir
Hiç leke olmadı ama şöyle bir hissiyat verdi; eğer geç durulama yaparsan wet coat'daki gibi leke yapma durumu söz konusu olabilir ama dediğim gibi hiç leke olmadı :)

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Uygulamayı yapalı neredeyse 1 ay oldu olacak. Otomobil bu süreçte pazar günleri hariç her gün kullanıldı. Sürekli dışarıda park halinde olduğu için de gün batımından gün doğumuna kadar kaput, tavan ve bagaj kapağı üzerinde nem birikiyor hem de öyle böyle nem değil. Bir defa ön yıkama şampuanı kullanılmadan yıkandı ama ben yıkamadım.
Dün üzeri hafif tozlu ve kirliyken yağmur yağdı ve yağış sonrası bende aşağıdaki kareyi çektim.
Umduğumdan iyi gidiyor diyebilirim. Ben bu süreçte daha kötü bir sonuç bekliyordum hatta kesin yüzeyden silinmiştir diye düşünüyordum.

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Son durum ile ilgili güncel bir video hazırladım :) Sürekli dışarıda park imkanı olan, gün batımından gün doğumuna kadar da üzerinde nemli bir örtü olan otomobilde etkisi 1 ay sürdü. Ki benim beklentim de bu yöndeydi. :) Dolayısıyla, beklentimi karşıladı ve ilk uygulama sonrası daha az ürün sarf ederek tazeleme yapmış oldum.

MagicofOz

Usta Detaycı
Üye
İl
Samsun
Son durum ile ilgili güncel bir video hazırladım :) Sürekli dışarıda park imkanı olan, gün batımından gün doğumuna kadar da üzerinde nemli bir örtü olan otomobilde etkisi 1 ay sürdü. Ki benim beklentim de bu yöndeydi. :) Dolayısıyla, beklentimi karşıladı ve ilk uygulama sonrası daha az ürün sarf ederek tazeleme yapmış oldum.
Abi elinize sağlık. Tek şey sorucam sadece. Fiyatına zam gelmiş ve wet coat ile arasında 20 lira falan var galiba. Sence hangisi ? Teşekkür ederim ve elinize sağlık

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Abi elinize sağlık. Tek şey sorucam sadece. Fiyatına zam gelmiş ve wet coat ile arasında 20 lira falan var galiba. Sence hangisi ? Teşekkür ederim ve elinize sağlık
Wet coat'u çok kullandım. Yaz ve kış tecrübe ettim. Kışın özellikle dışarıda park imkanı olan otomobilde etkisi çok çabuk gidiyor. Ben TW'yi tercih ederdim. TW'yi henüz kışın tecrübe etmedim ama şu nemli ortamda beklentimi karşıladı :) Tazeleme için de çok az ürün kullandım :)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Çok güzel bir güncelleme olmuş Hakan abi ellerin dert görmesin. :alkıssx: TW nin performansı beni şaşırttı açıkçası. Stoklara eklenmek için yeteri kadar veri oldu artık elimizde :gulumsemex:

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Çok güzel bir güncelleme olmuş Hakan abi ellerin dert görmesin. :alkıssx: TW nin performansı beni şaşırttı açıkçası. Stoklara eklenmek için yeteri kadar veri oldu artık elimizde :gulumsemex:
Ben 15 günde etkisi biter diye bekliyordum bu kadar dayanması iyi oldu. Demek ki Subaru'ya uygulasam ne zaman uyguladığımı bile unuturum :D

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Merak edenler için, bir şişe ile eli bol birisi aşağı yukarı kaç uygulama yapabilir sorusunun cevabını verebilmek adına kısa bir video hazırladım. Dün 2 araca uygulama yaptım. Yani videodan sonra Duster'a da uyguladım ve halen şişede en azından rahat rahat 1 uygulama daha çıkaracak kadar ürün kaldı. Benim gibi eli bol birisi rahat rahat 6 uygulama çıkaracaktır. İlk uygulamada çok ürün tüketmemiş olsaydım 7 hatta 8 uygulama çıakrabilirdim. Neyse, tecrübe oldu. Diğer şişeyi daha idareli kullanırım :)

Driver_can

Usta Detaycı
Üye
Hakan abi eline sağlık sende görerek bende bi tane sipariş ettim.Ürün hepsiburada sitesinde 64.20 TL bilginiz olsun almak isteyenler değerlendirebilir.

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Sürekli dışarıda park halinde olan ve her gün gün batımından gün doğumuna kadar kaput, bagaj kapağı ve tavanda nem biriken otomobilde etkisi 1 ay sürüyor. Uygulama sonrası yüzey saten kumaş gibi kaygan hale geliyor :)
Güzel ürün, vakitten kazandırıyor. Benim elimin ayarı yok. Ben bol bol tüketiyorum ona rağmen daha şişede en az 1 uygulama çıkaracak kadar ürün kaldı. Dolayısıyla benim gibi eli bol biri ilk kullanımdan bu yana aynı şişe ile 6 uygulama çıkarabilir. Ben ilk uygulamada çok ürün tüketmiştim. Sonraki uygulamalarda ise daha az tüketmeye başladım.

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Eline sağlık, bence fiyatına göre gayet iyi iş tapan bir ürün.
Bence şu ara tam f/p ürünü. Geçen hafta 57 TL'ye satılmıştı. Youtube'dan bir izleyici de metro'dan 10 TL'ye aldığını yazmıştı. Ben 10 TL'ye bulsam bir palet alırdım :D