İnceleme Turtle Wax Dry&Shine Hybrid Rinse Wax

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
abi 10 TL de çok acımasız fiyat olmuş 10 lira nedir ya :)
Muhtemelen yanlış etiketlediler. Uyanana kadar da satılan satılmıştır. Yolum düşse gidip bakardım. Belki yarın sabah hızlıca bakarım. Bir fiyat kontrolü yapar buraya yazarım. 10 TL ise efsane olur. :)

ScazY

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Utrecht
Eline sağlık, inceleme için teşekkürler, güzel dayanmış ürün, hakkını vermiş, daha ne olsun.
Onur bey Wax testinizden galip çıkan "Turtlewax Ice Seal and Shine" ürünün bu abisimi oluyor? Bunu uygulayarak puan verdiniz mi, merak ettim. Ona göre temin edeceğim:) Teşekkürler.

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Ürünü jantlara da uyguluyordum ama hiç videosunu çekmemiştim. 14 Kasım'da uygulamayı yaptım ama anca videoyu yükleyebildim.

usurer

Usta Detaycı
Üye
İl
izmir
Eline sağlık Hakan,
Geçen haftalardaki 60küsür TL'lik fiyattan alınıp sadece jantlar için bile kullanıla bilecek harika bir ürünmüş.O fiyata da zor denk gelir artık :(
Etkisi gerçekten muazzam, benim çok hoşuma gitti.
Teşekkürler

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Ürün güzel fiyatı da iyi gibi. Eskiden yüzüne kimse bakmazdı Turtle'ın. Fiyatlar çok artınca gördük ki ürünleri iyiymiş aslında :) Eline sağlık abi videolar için.

ercan_wrc

Acemi Detaycı
Üye
İl
ankara
@SubaruOutback hocam biliyorsun 3 gün önce bende araca uyguladım. 3 gündür de araç kapının önünde yatıyor ve hava kapalı rüzgarlı. Bugün inip baktım neredeyse hiç toz toplamamış. Hele Fusso bunun yanında toz toplama merkezi gibiydi. Yani ürün her açıdan tatmin edici. Senin gibi bende jantlara sıktım onu da yıkadığımda böyle temiz çıkarsa daha ne ister insan :) Ben şuan bu üründen 2 tane sipariş verdim ama 4-5 tane almadığıma pişman değilim desem yalan olur :D

Saban46

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Kahramanmaraş
Ürünü ilk defa Volvo üzerinde deneyimlemek kısmetmiş. Youtube'da envayi çeşit kanalda bu ürünün videosunu izledim, yahu hiçbirinde de ne kadar dayanım sağladığını belirtmelerini geçtim (söyledilerse de ben kaçırmış olabilirim) hiçbirinde adam gibi bir sheeting ve beading videosu göremedim. Thumbnail'e incredible beading yazıp bir tane beading göremedim. Dolayısıyla da ne ile karşılacağımı bilemediğim için hiç ümitlenmemiştim.
Amma velakin, ürünün boncuklanması ve suyu kaydırması ilk intiba olarak hoşuma gitti :)
Ürünün kıvamını, rengi, pH değeri ve su sektirmesi ile ilgili video aşağıdadır.
Kolay gelsin abi teşekkürler :)

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
@SubaruOutback hocam biliyorsun 3 gün önce bende araca uyguladım. 3 gündür de araç kapının önünde yatıyor ve hava kapalı rüzgarlı. Bugün inip baktım neredeyse hiç toz toplamamış. Hele Fusso bunun yanında toz toplama merkezi gibiydi. Yani ürün her açıdan tatmin edici. Senin gibi bende jantlara sıktım onu da yıkadığımda böyle temiz çıkarsa daha ne ister insan :) Ben şuan bu üründen 2 tane sipariş verdim ama 4-5 tane almadığıma pişman değilim desem yalan olur :D
Beğenmene çok sevindim :) Bende de 2 tane hiç açılmamış var. Kötü günler için saklıyorum.

ercan_wrc

Acemi Detaycı
Üye
İl
ankara
Beğenmene çok sevindim :) Bende de 2 tane hiç açılmamış var. Kötü günler için saklıyorum.
Abi yok böyle bir hidrofobi :) iyi ki incelemişsin ve iyi ki 2 tane almışım ve keşke 3 tane daha alsaymışım :) 40-50ml ürünler bu derece güzel sonuç almak memnun edici, ayrıca parlaklığı da gerçekten çok iyiydi.

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Abi yok böyle bir hidrofobi :) iyi ki incelemişsin ve iyi ki 2 tane almışım ve keşke 3 tane daha alsaymışım :) 40-50ml ürünler bu derece güzel sonuç almak memnun edici, ayrıca parlaklığı da gerçekten çok iyiydi.

Estağfurullah, güle güle kullan :) Bir şişe ile rahat rahat 6-7 uygulama çıkarırsın ki benim elim bol ve ayarsızdır :)

hüdaverdi

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara

Gerçekten harika. Hocam Uygulamayı nasıl yaptınız ? Sık durula şeklinde mi ? Uygulama hakkında önerebileceğiniz tüyolar var mı ?

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Gerçekten harika. Hocam Uygulamayı nasıl yaptınız ? Sık durula şeklinde mi ? Uygulama hakkında önerebileceğiniz tüyolar var mı ?
Videoda tüm sorularınızın cevabı var ama özetle, ıslak ve temiz yüzeye ürünü sıkın ve bekletmeden de durulayın. :)

ercan_wrc

Acemi Detaycı
Üye
İl
ankara
Uygulamam biraz zahmetli oldu hocam :D ben arabayı yıkadım duruladım sonra ürünü panele sıktıktan sonra nemli beze de biraz ürün sıkıp o bezle panel panel sildim. Hepsi bittikten sonra arabayı suyla duruladım. Duruluma sonrası baktım ki su akıp gidiyor o biraz aksın bende bu sıra jantları temizleyim dedim. Jantlarla uğraştım sonra bi baktım kurumaya yakın ama puslu ve bulanık olmuş heryer, tekrar su tuttuma am nafile bende kurulamada bastıra bastıra o izleri çıkarmaya çalıştım. Nitekim çıkıyor ama çok uğraştırdı. Sanırım paneli bitirdikten sonra beklemeden durulama yapmalıydım. Bende hem ürün her yüzeye eşit gelsin hemde ürün sarfiyatı az olsun diye böyle yapmıştım. Ama görüldüğü gibi ürün performansı oldukça hoşuma gitti. Eğer 2 ay civarı da ürün bu şekilde kalabilirse benim için süper olacak. Bir dahaki sefere panel panel işlemi yapıp durulama ile deneyeceğim artık :)

ercan_wrc

Acemi Detaycı
Üye
İl
ankara
Hakan hocam selamlar,

Ürünü dün yine kullandım. Hatırlarsan geçen kullanımda ıslak araca bez ile sıkıp uygulamıştım ama çok puslu iz kalmıştı. Bu defa ürünü sıkıp direk su ile duruladım beklemeden ama yine aynı şekilde çok fazla yağlı puslu iz kaldı. Bez ile defalarca silmek zorunda kaldım. Acaba benim ürününü tarihi mi geçti anlamadım ama çok uğraştırdı. Üstelik bez ile yaptığımdaki hidrofobi çok daha iyidi. Resim paylaşmıştım. Madem her türlü kalıntı oluyor ürün bitene kadar bez ile uygulamaya devam edeceğim.