Yeni Detay Ürünleri

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
@Cangp2 hadi bakalım, sana yeni bir oyuncak çıktı, kesene bereket :)
Sonunda cg den de sio2 hamlesi gelmis. @Atocan beyon attigi videoyu izledimde boncuklarin dusme acisi simdiye kadar test ettigimiz meg ve mothers’a gore geride kaliyor gibi gorundu ama test etmekte fayda var, bakalim

Sent from my iPhone using Tapatalk

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Sonunda cg den de sio2 hamlesi gelmis. @Atocan beyon attigi videoyu izledimde boncuklarin dusme acisi simdiye kadar test ettigimiz meg ve mothers’a gore geride kaliyor gibi gorundu ama test etmekte fayda var, bakalim

Aynen öyle, bence de rakiplerinin gerisinde kalmış. Eğer sonucu böyle çıkarsa geçmiş olsun bence.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Bence oncelikli sikintisi fiyati. Meg’i 15 dolar civarina alabiliyorken buna 40 dolar verilmesi icin ciddi fark yaratmali.

Yuh ben fiyatına bakmamıştım, bu fiyat nedir yani. Bu fiyata çok fazla şey vermesi lazım ama boncuk iyi değil.

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Bence oncelikli sikintisi fiyati. Meg’i 15 dolar civarina alabiliyorken buna 40 dolar verilmesi icin ciddi fark yaratmali.

büyük fark. sio2 oranı daha mı fazlaki yani şimdi bunun? bu farkın mantıklı bir açıklamasını olmalı sonuçta.!

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Parlaklığı çokta artırmamışlar gibi eski yeni karşılaştırması bekledim xarondan, beklemedim değil:mutlu:
Gelsin olmadı biz yaparız:paraa:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik

Eski fusso daha iyi gözükmüyormu? Hem parlaklık derinlik hem beading/sheeting olarak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Parlaklık derinlik olarak çok fark göremedim ancak beading ve sheeting olarak bana da eskisi daha iyiymiş gibi geldi.

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir

Eski fusso daha iyi gözükmüyormu? Hem parlaklık derinlik hem beading/sheeting olarak

farkı silme zorlugunun iyleştirilmesi deniyor. Hatta yeni sloganları '' kol kaslarına elvede.'' olmalı.

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Şu fussoyu uygularken bi yanlışlıkmı yapıyorm acaba hiç zorlamıyor beni ne sürerken ne silerken

yüzey yeterince dolu demek ki tutunamıyor. . iyi bir temizlik ardı ( kil ipa tiner vb ) fusso hatrı saylılır zorluk çıkartıyor.