Yurtdışı Detail Uygulama Videoları

Ozdemirli

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Bu amca çok güzel testler yapıyor. Bir çok ürünü kıyaslamışlığı ve test etmişliği vardır. Sponsor ürün almaz, kendi kullandığı ürünleri dener.

En son mikrofiber kurulama havlusu araştırmalarında bu videosunu izlemiştim. Mikroskop altında inceleme yaparak ilmikleri inceleyen başka deli yoktur sanırım.

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Bu amca çok güzel testler yapıyor. Bir çok ürünü kıyaslamışlığı ve test etmişliği vardır. Sponsor ürün almaz, kendi kullandığı ürünleri dener.

En son mikrofiber kurulama havlusu araştırmalarında bu videosunu izlemiştim. Mikroskop altında inceleme yaparak ilmikleri inceleyen başka deli yoktur sanırım.

Deli yoktur lafından sonra hemen size nickini ve linkini atıyım. :D :)

@cabay

LE Black Hole, Klin Duo, Sparks havlular ile AF, Soft 99 ve muhtelif Wax bezleri yapısal inceleme

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir

Workstuff detay fırçası testi. Albino çok başarılı.
albino da yalan oldu.
bakmayın kimyasalsız ilk test alanına. aadam resmen baskı yapmıyor zaten yapamıyorda .albino fırçanın kılları kısa ve sık. dolayısıyla kılların uç kısımları temas ediyor ve 360 bir açılım gösteremediginden kıl boy kısımları temaz etmiyor bile.
kısaca tüm kıl yapıları öyle böyle çizdi. sürekli kullanımda dahada artacaktır.
üstad @onurçiko nun dedigi gibi domuzdan devam. isteyen olursa onada bi reçete yazarız kullanım verimliligi için.

iyi detaylar.

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
rica etsek bir özetini alabilir miyiz? :D

bu adamın lastik parlatıcı testine de baktım, Autoglym'i beğenmiş cüzdan dostu diye :D

başka bir kanalda en iyi 4 şu şekildeydi;

1- adams vrt
2-angelwax elixir
3-gtechniq t2
4-tac system tire coat
Türkiye de Durum Farkli

1-Tac System 500 Ml Detail Box 162 Tl
2- G Technics T2 Tr de yok Yurtdisindan Alip Tr ye getirecekse bireysel kisi 250 ML 12.42 € yani buda ortalama 120 Tl gelecek
3-Adam s Vrt (Detailbox) 473 ML 251 Tl
4-Angelwax Elixir (Yamaclar detailing) 500 ML 280 Tl

1 Numara Tr Sartlarinda Degerlendirilir iyi bir urundur Alternatiflerde degerlendirilebilir ama benim sahsi fikrim 1 Numara varken veya 140 Tl ye Endurance Jel varken ben dusunmem bile 2 3 4 u :)