Yurtdışı Detail Uygulama Videoları

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
İçinde bulunduğu ahval ve şerait, bu tür uygulamaları adem-i imkan kılan ben gibiler ne yapsın? Kötü hava çekip sağlıksız mı olsun benim arabam? :D
Aradığınız kişiye 29 gün ulaşılamayacak daha sonra o size dönüş yapacak sizin işi çözecek ayıp ettiniz :kop:
:aglaa: Çok sıcak şuan bitik durumdayım

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Çok güzel olmuş kapsamlı, @onurçiko master bundan iyisi sende :saskin:

Öncelikle ben videoyu izlemeden birinci belliydi benim için kesinlikle autobritedirect magifoam.
Videoyu kendimce yorumlayayım, biz bu ön yargıyı cevizle yıkmaya çalıştık ama tekrar vurgulamak isterim. Bu testdeki bence en önemli sonuç. Ph nötr dediğimiz ürünlerin korozyon oluşumuna bakarmısınız. Tek başına ph bu anlamda bir şey ifade etmiyor kesinlikle.
Amerikan ürünlerine biraz haksızlık yaomış kanaatindeyim, cg honeydew o kadar kötü bir ürün değil bence. İngilizleri öne çıkarmış biraz.
Bilt hammer oldukça dikkatimi çekti. Bence ülkemizde ürünlerinin olmayışı büyük eksiklik. Waxını aldım, sanırım sırada snow foamını da almak.
Keske yeste shiny garage ve sonax da ekleseydi.
Bir de büyük eksiklik flowey b33 ve ev 13 var:)
Vp ansf de abartılmış bence.

ormancı

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Videoda ses sorunu olmasaydı keşke de işin sonunda motorun homurtusunu duyabilseydik.

Aracı ilk gördüğünde sigarayı yakıp gözlerini kısıp çömelip bir bakışı var o an projeyi kafada bitirdi zannedersem.
Ayrıca benim açımdan öğretici bir video oldu. Sprey boyanın dağılmaması için kutuya yapıştırdığı filmler, bantla hattı belirleyip silikonu öyle çekmek vb.

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Videoda ses sorunu olmasaydı keşke de işin sonunda motorun homurtusunu duyabilseydik.

Aracı ilk gördüğünde sigarayı yakıp gözlerini kısıp çömelip bir bakışı var o an projeyi kafada bitirdi zannedersem.
Ayrıca benim açımdan öğretici bir video oldu. Sprey boyanın dağılmaması için kutuya yapıştırdığı filmler, bantla hattı belirleyip silikonu öyle çekmek vb.
Diğer videoları var birkaç da başka araç aynı ustanın yaptığı. Sesi dinlemen lazım zaten.

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Screenshot_2019-06-17-12-35-51.png
@_CaN_, bence olmamış içleri kaldı. Hani motor temizliginde ki rest çekmeler yemek yemeler falan. Ne oldu Bunu forumda hepimiz yaparız zati. Kimyasalı sık fırçala. Olmadı yakışmadı. Bu guru işi degil. Müşteri parlasın yeter demiş sanki.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ekli dosyayı görüntüle 11884
@_CaN_, bence olmamış içleri kaldı. Hani motor temizliginde ki rest çekmeler yemek yemeler falan. Ne oldu Bunu forumda hepimiz yaparız zati. Kimyasalı sık fırçala. Olmadı yakışmadı. Bu guru işi degil. Müşteri parlasın yeter demiş sanki.
Kesinlikle abi olmamış bu. Bu kadar uğraşılmışken sıfır kondisyonuna getirecek diye bekliyordum ki hayal kırıklığı oldu :dusun:

Ne güldüm Onur abi anlatamam :komik::komik:

Çorap şort ayakkabı uyumu da iyiymiş.. :)
Adam şekil Süleyman abi :mutlu: