Yurtdışı Detail Uygulama Videoları

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Güzel inceleme videosu olmuş, içinde bir çok soruya cevap barındırıyor. Yazın bi beadmaker denemek isterim.
Tam izledim buraya atmak için kopyaladım abi :D Çok güzel video olmuş cidden bence BeadMaker game changer falan değil ürünü çok pohpohladılar Jon da öyle diyor videoda kibarca boncuk yapmıyor sadece gloss

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Nuri çağıralım gelir mi ki bizim foruma:kop::kop: Yabancı topçu tranferi gibi olur bak, veririz bonservisi ne ise:hava:
Lisan sorunu yaşanabilir ama car cleaning guru gerçekten bu işte favorilerimden ve her izlediğimde özellikle jant lastik davlumbaz temizliğinde seni çağrıştırıyor bana. Sana daha kaliteli ve aksanlı konuşmalı videolar çeksek yerini doldurursun. ;)

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Aşmışlar olayi. Araba bu haliyle garajda falan yatiyor yillar sonra da classic oluyor.
Tam bir sürücü otomobili ama bu uygulamayı yaptıran garajdan çıkarmaz sanırım. Disklerin durumu gözüme battı bari birazcık kullansalarda disklerin çirkin görüntüsü gitse.
Adam videoda “zaten sadece özel günlerde ve hava guzel olduğunda sürülecek”diyor. Surmedikten sonra sahip olmanın bi anlamı yok bence

ffsahin

Usta Detaycı
Üye
İl
Kayseri
Adam videoda “zaten sadece özel günlerde ve hava guzel olduğunda sürülecek”diyor. Surmedikten sonra sahip olmanın bi anlamı yok bence
Kıymetini bilmek lazım elbette böyle araçların ama tadınıda çıkarmalı imkan varken . İzlemeyenler varsa şu videoyu tavsiye ederim araç sahini abimiz aracının hakkını veriyor bence :) .

Son düzenleme: