Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

Dr HCD

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Bugün de kırılan silecek yerine bosch silecekler iç dashboard için ise gümüş renkli kaplama getirttim kaplamayı yapıştırdıktan sonra birazcık fön makinesi ile ısıtmak gerektiğinden uygulaması sömestr da olacak
Screenshot_20191213-161142_Gallery.jpg Screenshot_20191213-161153_Gallery.jpg

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Pütürsüz daha iyi olurdu sanki, ya da bir kat daha pütür istiyor. Daha iyi olur. Elinize sağlık takip ediyorum bu çalışmaları.
Elimde 12 tüp pütür vardı, 4 tüpü buraya gitti, yoksa daha fazlada uygulanabilir ama paslanıcak bölgelere uyguladım, gövde altınada uygulanacak, ayrıca üzerine yalıtım için sünger yada köpükte geliceğinden gerek yok fazlasına.

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Çok güzel olmuş, beyaz renkli pütürde mi varmış :D
Normal sprey boya düşündünüz mü? Soyulma falan düşünüldü sanırım
Sprey boya ile çok uzun vadeli bir şey olmayacağı için bunu yaptım. Paslanmaların ve korozyonun önüne geçmek için. Beyaz, gri, siyah olarak renkleri mevcut pütürün.

cagatay16v

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara-İzmir
2 saat 30 dk boyunca sadece dış yıkama yapabildim. Saat 17:00'de yine rutubet yüzünden daha kurulamaya bile fırsatım olmadan aracın yüzeyi sırılsıklam oldu. Sinir illet oldum :(
Ankara'nın ayazında dün bende dış yıkama yaptım 18.30 civarı , kurumuyor araç soğuktan Gyeon SoftDryer kullanıyorum puslu ve nemli kalıyor. Garaja çektiğimde araçta leke gördüm. Quick detailer ile üstünden siliyorum mecbur.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Ankara'nın ayazında dün bende dış yıkama yaptım 18.30 civarı , kurumuyor araç soğuktan Gyeon SoftDryer kullanıyorum puslu ve nemli kalıyor. Garaja çektiğimde araçta leke gördüm. Quick detailer ile üstünden siliyorum mecbur.
Dün kafama huni takmaya ramak kalmıştı. Sanki otomobile birisi sürekli su tutuyor gibiydi :(