Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

problem3333

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Gaziantep
Hayırlısı olsun arada değişiklik iyi olur
Sagolun hocam
Selam hocam, ben bu görüşe katılmıyorum şu sebepten; illa ki teori de iyi araba kötü araba vardır tabii ki fakat önemli olan sizin beğenmeniz. Kötü araba yoktur, bakımsız araba vardır diyelim. Tekrardan hayırlı olsun, Allah daha iyilerini nasip etsin.
Bu araca emeğim çok ondan duyusal bir paylaşımdı hocam. Teşekkür ederim hocam :)
Teşekkürler hocam

orhann490

Amatör Detaycı
Üye
İl
İSTANBUL

Bugün bu güzelliği satıp fb7 kasa honda aldım. Kötü mü ettim iyi mi ettim bilmiyorum
Hayırlı olsun. Değişiklik bazen güzeldir. Fb7 kullanıcısı olarak kendi düşüncelerim. Honda motor mekanik olarak bakımlarını düzenli yaptırdığınız sürece sizi üzmez. Kaporta, konfor olarak VW aratabilir. İyi mi kötü mü sorusu biraz göreceli bence tercih ve beklenti durumu aracınızı laf olsun diye değiştirdiğinizi düşünmüyorum :) elbette vardır beklediğiniz ve sevdiğiniz yönleri tekrardan hayırlı olsun.

problem3333

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Gaziantep
Hayırlı olsun. Değişiklik bazen güzeldir. Fb7 kullanıcısı olarak kendi düşüncelerim. Honda motor mekanik olarak bakımlarını düzenli yaptırdığınız sürece sizi üzmez. Kaporta, konfor olarak VW aratabilir. İyi mi kötü mü sorusu biraz göreceli bence tercih ve beklenti durumu aracınızı laf olsun diye değiştirdiğinizi düşünmüyorum :) elbette vardır beklediğiniz ve sevdiğiniz yönleri tekrardan hayırlı olsun.
Teşekkür ederim. Fb7 nin artıklarını ve eksilerini bilerek aldım ve geçiş arabası olarak düşünüyorum.
Hayırlı olsun gelen gideni aratmasın :)
Teşekkür ederim inşallah aratmaz :)

SaNToS

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir
Merhabalar İşlemi 3 Ay Önce Yapmıştım Camda Lekeler Mevcuttu Çıkmayan (Kireç Değil Bilemedim) Detaylı Fotoğraf Çekmedim Malesef Lekeler Gitti Ve Muazzam Su İticilik Kazandım Halen İlk Günkü Gibi Sileceği Unutturdu Bana Çok Beğendiğim Bir Ürün Oldu Cam Ürünleri Arasında.

Kullanılan Ürünler:
Carpro Ceriglass
Carpro Eraser
Carpro Flyby30
Carpro Seramik Aplikatörü

Mertcankbr

Usta Detaycı
Üye
İl
Manisa
Merhabalar İşlemi 3 Ay Önce Yapmıştım Camda Lekeler Mevcuttu Çıkmayan (Kireç Değil Bilemedim) Detaylı Fotoğraf Çekmedim Malesef Lekeler Gitti Ve Muazzam Su İticilik Kazandım Halen İlk Günkü Gibi Sileceği Unutturdu Bana Çok Beğendiğim Bir Ürün Oldu Cam Ürünleri Arasında.

Kullanılan Ürünler:
Carpro Ceriglass
Carpro Eraser
Carpro Flyby30

Elinize sağlık güzel ürün:)
Kalıcılığı biraz daha iyi olabilirdi

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli

Kullanılan Ürünler:
Carpro Ceriglass
Carpro Eraser
Carpro Flyby30

Emeğine sağlık ceriglass çok iyi bir cam polisaj ürünüdür. Camda öyle kireç harici değişik lekenmeler puslanmalar olabiliyor bende polisaj ile çözüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SaNToS

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir
Emeğine sağlık ceriglass çok iyi bir cam polisaj ürünüdür. Camda öyle kireç harici değişik lekenmeler puslanmalar olabiliyor bende polisaj ile çözüyorum

Malesef Makinam Olsa Bile Elektrik Vermiyor Ev Sahibi Garaja :) Projeler Kısıtlı Ama Gerçekten Carproya Isındım Şampuanı Özellikle (Reset)

Brindabella

Uzman Detaycı
Üye

Kullanılan Ürünler:
Carpro Ceriglass
Carpro Eraser
Carpro Flyby30

Ellerinize sağlık hocam bişey sormak istiyorum, ceriglass elle uyguladınız sanırım, önceden biri demişti tam hatırlamıyorum ama makine olmadan sonuç alınmaz diye. Ben aslında çizikten ziyade kireç lekeleri için kullanmak istiyorum fakat elle uygulamada bu tür lekeler için tavsiye eder misiniz?

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Malesef Makinam Olsa Bile Elektrik Vermiyor Ev Sahibi Garaja :) Projeler Kısıtlı Ama Gerçekten Carproya Isındım Şampuanı Özellikle (Reset)
Car pro ceramic sektörünün ilk markalarından ürünlerin birçoğu memnun eder. Polisajda parlaklık başka bir boyuta çıkıyor. Bu şarzlı polisaj makinaları var o konuda epey bir gelişme var isterseniz bi araştırın.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Ellerinize sağlık hocam bişey sormak istiyorum, ceriglass elle uyguladınız sanırım, önceden biri demişti tam hatırlamıyorum ama makine olmadan sonuç alınmaz diye. Ben aslında çizikten ziyade kireç lekeleri için kullanmak istiyorum fakat elle uygulamada bu tür lekeler için tavsiye eder misiniz?
@SaNToS müsadenizle Konuya hakim olduğum için cevap vermek istiyorum. Elle uygulamada çizik alamazsınız hatta camda makinayla bile derin çizikleri almak mümkün değil. Elle uygulamada güzel bir yüzey temizliği ve kireç lekesi gibi lekeleri almak mümkün.

SaNToS

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir
Car pro ceramic sektörünün ilk markalarından ürünlerin birçoğu memnun eder. Polisajda parlaklık başka bir boyuta çıkıyor. Bu şarzlı polisaj makinaları var o konuda epey bir gelişme var isterseniz bi araştırın.

Teşekkür Ederim İlk Fırsatta Araştıracağım Eğer Elektriği Tutuyorsa Güç Olarak Alınır.

SaNToS

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir
@SaNToS müsadenizle Konuya hakim olduğum için cevap vermek istiyorum. Elle uygulamada çizik alamazsınız hatta camda makinayla bile derin çizikleri almak mümkün değil. Elle uygulamada güzel bir yüzey temizliği ve kireç lekesi gibi lekeleri almak mümkün.

Amacım Çizik Almak Değildir Lekeleri Almaktı Elle Çizik Alınmayacağının Bilincindeyim :)