Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ne yaptıysak eski kondisyonuna getiremediğim direksiyon simidini kaplattım.otopark karanlık,foto çok net değil ama,sanki fabrikadan yeni çıkmış gibi oldu.bilgi amacıyla nerde yaptırdığımıda paylaşayım sağolsun deriklinik önerdi kendilerini.Global Leather(maslak)

Çok güzel olmuş. Güle güle kullanın :nazar:

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Ne yaptıysak eski kondisyonuna getiremediğim direksiyon simidini kaplattım.otopark karanlık,foto çok net değil ama,sanki fabrikadan yeni çıkmış gibi oldu.bilgi amacıyla nerde yaptırdığımıda paylaşayım sağolsun deriklinik önerdi kendilerini.Global Leather(maslak)

Çok güzel olmuş :) İpliğin rengini seçme şansın var mı? Koyu mavi iplik çok şık olabilirdi :)

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Evet ipliğin rengini seçebiliyorsun,çift renkte oluyor,ama ben nasıl söktüysen öyle yap dedim,onlarda öyle yaptı.bir dahakine mavi ipi düşünecem,güzel olurdu gerçekten
Sayende bir yer öğrendim :) İşim düşerse kesin mavi iplikli yaptırırım :) (subaru mavisi varsa tadından yenmez :) )

mirafiori

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Dün Berkay'ı ziyaret ettim. Saolsun aracımı yıkadık, ardından waxı tazeledik. :) Keyifli bir pazar günüydü :) Bol sohbet ettik Berkay'la, terapi gibi oldu bana :) Kendisine çok teşekkür ederim dün için :)

Benim yaptığım uygulamayı spotlar altında inceledik, tamamen rotary ile çalışmama rağmen hare bırakmamışım, makine kullanımında Berkay'dan geçer not aldım :)
105/2500- 3800 kombini çalıştığım için aracın 400 veya emsal başlayan bir uygulama istediğini tespit ettik, artık seneye :)

internete resim yükleme siteleri

Son düzenleme:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Dün Berkay'ı ziyaret ettim. Saolsun aracımı yıkadık, ardından waxı tazeledik. :) Keyifli bir pazar günüydü :) Bol sohbet ettik Berkay'la, terapi gibi oldu bana :) Kendisine çok teşekkür ederim dün için :)

Benim yaptığım uygulamayı spotlar altında inceledik, tamamen rotary ile çalışmama rağmen hare bırakmamışım, makine kullanımında Berkay'dan geçer not aldım :)
105/2500- 3800 kombini çalıştığım için aracın 400 veya emsal başlayan bir uygulama istediğini tespit ettik, artık seneye :)

internete resim yükleme siteleri

Ayna gibi olmuş mekanda çok güzel güle güle kirlet.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi