Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

es026

Usta Detaycı
Üye
İl
Eskişehir
Sercan'a katılıyorum, jantlar resmen arabayo başka bir kimliğe büründürmüş, çok yakışıklı olmuş maaşallah.
Bu jantların bu araca bu kadar yakışacağını tahmin edemezdim açıkçası. Üzerinde görünce işte bu dedirtiyor. Cidden maşallah. Nazarımız değmesin :nazar:
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Rengi hasebiyle fotoğrafa çok yansımıyor canlı olarak daha şık görünüyor. Arada jantları gümüş gri mi alsaydım diye düşünüyorum ama sizlerin yorumlarını görünce iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum.

Son düzenleme:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
@ffsahin ev sahipliğinde ufak bir buluşma yaptık. @_CaN_ @Atibay @ffsahin 'e çok teşekkürler :gulumsemex:

Faik arkadaşıma ev sahipliği için çok teşekkür ederim. Güzel bir buluşma gerçekleştirdik. Çok güzel muhabbet ettik. Bir de Faik’in araba ile benim arabayı yıkadık.

Muhabbet ve ortam iyi olunca araba yıkamakta keyif verdi. Hatta saatin geceye dayandığını bile fark etmedim hiç. Neredeyse eve giremeyecektik

Bende de bir kaç kare fotoğraf var.

Önce kirli hallerimiz

Hd400/AB foam lance ve B33 köpüğü

Buluşmaya giderken Adminim ile birlikte

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Faik arkadaşıma ev sahipliği için çok teşekkür ederim. Güzel bir buluşma gerçekleştirdik. Çok güzel muhabbet ettik. Bir de Faik’in araba ile benim arabayı yıkadık.

Muhabbet ve ortam iyi olunca araba yıkamakta keyif verdi. Hatta saatin geceye dayandığını bile fark etmedim hiç. Neredeyse eve giremeyecektik

Önce kirli hallerimiz

Lacivertli Faik @ffsahin , sarılı adminim Ahmet @Pro, beyazlı ise ben

Ellerinize sağlık, çok keyifli bir gün olmuş. Canımız hiç çekmiyor zaten:yuksekaglax:

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Arife günü temizlik yaptım, karanlığa kaldığım için finalleri çekemedim ondan dolayı bugün atıyorum.
Rutin temizlik de koltukları 1:40 VP Carper, plastiklere 1:25 Flowey İ2, plastik korumaya AB Pink Sheen ve camlara Flowey S3 ile son verdim. Şu sıralar araba çok km yaptığı için 3D paspaslar vardı onları eve çıkartıp güzel güzeli halı paspasları meydana çıkardım. :)
(Aracı ben dışında ablamla babam kullandı. :D )

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya

Önce kirli hallerimiz

Double yapmışsınız:) elinize sağlık.
Arife günü temizlik yaptım, karanlığa kaldığım için finalleri çekemedim ondan dolayı bugün atıyorum.
Rutin temizlik de koltukları 1:40 VP Carper, plastiklere 1:25 Flowey İ2, plastik korumaya AB Pink Sheen ve camlara Flowey S3 ile son verdim. Şu sıralar araba çok km yaptığı için 3D paspaslar vardı onları eve çıkartıp güzel güzeli halı paspasları meydana çıkardım. :)
(Aracı ben dışında ablamla babam kullandı. :D )

Eline sağlık kardeşim, en şanslı fiorino:)
Geçenki buluşmada lastiklere Valet Pro Black To The Future sürmüştük.

30 km sonra

200 km sonra

Bundan sonraki güncelleme toplam 850 km sonraki hali olmasını planlıyorum.

Oldukça başarulı görünüyor, ben çok seviyorum Black the future yi, ayrıca manevi değeri var benim için @ffsahin :)

Kermssl

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Selamlar, araba bayadır yatıyordu kuşlar ve tozlar arabaya saldırıya geçmişlerdi beyaz olan arabanın rengi griye dönmüştü resmen:komik:
Resim konusunda eksikliğim var biraz idare edin kusuruma bakmayın.
Kirlilerle başlayalım..

İlk önce flowey b33 ile ön yıkama yaptım arabada herhangibi bı koruma olmadığı için resim almayı unuttum acemiliğime verin ardından jantlara 1:1 sulandirdigim flowey r10 uyguladım ortalama 5dakika bekledim belki daha uzun beklemem lazımdı bilmiyorum :)

5 dakikanın ardından lastikleri mothers fircamla temizlemeye başladım tabi bana az bı kova şampuanım ve bolca flowey b33 eşlik etti, sonrasında jantlarda fırça ile giriştim bu jantı kışlık kullandığım için biraz horda kullandığım jant, yazlık jantları dinlenmeye aldık bir süre ince yanak lastik arayışındayim aracı basacağım için :) neyse fırçalama esnasında bı görüntü;

Ardından çift kova tekniği ile aracımı yıkadım kova şampuanı olarak vp concantrated eşlik etti :)
Sonrasında spark twisted pile ile kuruladim çok memnunum bu arada bu havlulardan ardından hızlı cila olarak sonax xtreme brillant shine kullandım ve yıkamamı tamamladım.

Finaller;

Bu arada floweyin tek memnun kalmadığım ürünü lastik parlatıcısıdır heralde ilk başta baya parlak bı kaç saat sonra baya soft görüntüsü oluyor varla yok arası ama çokda kötü değil şahsi olarak parlak görüntü seviyorum ondan kişiden kişiye değişebilir yani :)

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Selamlar, araba bayadır yatıyordu kuşlar ve tozlar arabaya saldırıya geçmişlerdi beyaz olan arabanın rengi griye dönmüştü resmen:komik:
Resim konusunda eksikliğim var biraz idare edin kusuruma bakmayın.
Kirlilerle başlayalım..

İlk önce flowey b33 ile ön yıkama yaptım arabada herhangibi bı koruma olmadığı için resim almayı unuttum acemiliğime verin ardından jantlara 1:1 sulandirdigim flowey r10 uyguladım ortalama 5dakika bekledim belki daha uzun beklemem lazımdı bilmiyorum :)

5 dakikanın ardından lastikleri mothers fircamla temizlemeye başladım tabi bana az bı kova şampuanım ve bolca flowey b33 eşlik etti, sonrasında jantlarda fırça ile giriştim bu jantı kışlık kullandığım için biraz horda kullandığım jant, yazlık jantları dinlenmeye aldık bir süre ince yanak lastik arayışındayim aracı basacağım için :) neyse fırçalama esnasında bı görüntü;

Ardından çift kova tekniği ile aracımı yıkadım kova şampuanı olarak vp concantrated eşlik etti :)
Sonrasında spark twisted pile ile kuruladim çok memnunum bu arada bu havlulardan ardından hızlı cila olarak sonax xtreme brillant shine kullandım ve yıkamamı tamamladım.

Finaller;

Bu arada floweyin tek memnun kalmadığım ürünü lastik parlatıcısıdır heralde ilk başta baya parlak bı kaç saat sonra baya soft görüntüsü oluyor varla yok arası ama çokda kötü değil şahsi olarak parlak görüntü seviyorum ondan kişiden kişiye değişebilir yani :)
Nerelerdeydin ya :D
Emeklerine sağlık, iş stresini atmış olmuşsun. Aslında vaktin olsaydı wax falan da atsaymışsın mükemmel olurmuş, araç tek kapılı olduğu için motoru performanslı mı yoksa sadece görüntü mü? :)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Geçenki buluşmada lastiklere Valet Pro Black To The Future sürmüştük.

30 km sonra

200 km sonra

Bundan sonraki güncelleme toplam 850 km sonraki hali olmasını planlıyorum.

Yukarıda alıntıladığım mesajımda Valet pro black to the future ile Lastikleri parlatmıştık.

Toplamda 880 km sonraki durum şu şekilde. Bir de yıkama sonrası güncelleme yapacağım.