Coronaya Karşı Detaylı İç Temizlik

Muratcan

Usta Detaycı
Üye
Teşekkür ederim kardeşim, artık senşn arabaya bir kaç test vakti geliyor, bu hafta içi kolları sıvayalım kısmet olursa. Yada @Tonyukuk07 u bekleyelim,

Teşekkür ederim kardeşim, paslı olana bir kaç yer var, oralar aklımda kaldı, birde oralara müdahale edecem boya fala işini halkedelim. Eksik kalmasın.

Teşekkür ederim İdris'cığım

Teşekkür ederim
Çayını, kahveni al otur tv karşısına, höpürdete höpürdete:)

Teşekkür ederim kardeşim, maksat hedefine hasıl olduysa ne mutlu.

Valla arabadan ziyade senin buraya gelmen önemli, istersen hacı murat al gel, gelde:)

Teşekkür ederim kardeşim:)

Teşekkür ederim kardeşim, valla iyiki sardırdın, ben çok beğendim ürünü, kalite kokuyor, gönül rahatlığı ile kullanırım. Zarar verecekmiş falan hiç düşünmeden kullanılacak bir ürün, kokusu ve finişi harika. Temizlik kabiliyeti de oldukça iyi. Bu vesile ile teşekkür etmiş de olayım. Ürüne çok kanım kaynadı, kendi arabamda da kullanmak için sabırsızlanıyorum.
Bence @Tonyukuk07 u bekleyelim :D Onu da detaysız bırakmayalım :)

Shirb13

Profesyonel Detaycı
Üye
Abi seviye uzay eline sağlık. Söyleyecek söz, yazılacak bir cümle bulunmuyor. Bu saatten sonra ne söylesem ne yazsam daha öncelerin tekrarı olur.

Umarım bu seviyeye bizlerde ulaşabiliriz. (Not: videonu izledikten sonra gece mesajımı yazarken uyuya kalmışım :D)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Buhar makinesi, tornador, matkap ucu fırça, köpüklü-fırçalı-buharlı tavan temizliği, sunroof temizliği, detaylı kapı içi temizliği......

Daha fazla yazamıyorum maşallah diyorum abi elinin ve fırçanın değmediği yer kalmamış. :alkis::nazar:<3

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Abi seviye uzay eline sağlık. Söyleyecek söz, yazılacak bir cümle bulunmuyor. Bu saatten sonra ne söylesem ne yazsam daha öncelerin tekrarı olur.

Umarım bu seviyeye bizlerde ulaşabiliriz. (Not: videonu izledikten sonra gece mesajımı yazarken uyuya kalmışım :D)
Teşekkür ederim kardeşim, sen benden geri kalmazsın canım.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Buhar makinesi, tornador, matkap ucu fırça, köpüklü-fırçalı-buharlı tavan temizliği, sunroof temizliği, detaylı kapı içi temizliği......

Daha fazla yazamıyorum maşallah diyorum abi elinin ve fırçanın değmediği yer kalmamış. :alkis::nazar:<3
Teşekkür ederim kardeşim, her yeri ellemeden detay olmaz biliyorsun

Tonyukuk07

Profesyonel Detaycı
Üye
Bence @Tonyukuk07 u bekleyelim :D Onu da detaysız bırakmayalım :)
ellerine sağlık öncelikle @onurçiko harika iş yapmışsın yine. :)

bence siz önce bana detay yapın malum sebeplerden dolayı. Artık Secho ile heryerimi İPA karışımı mı sıkarsınız pamukla M700 mü geçersiniz bilemem :D sosyal mesafeyi korumak şartıyla bir dezenfekte edin beni :alkisss:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Ohoo siz daha yeni izlemişsiniz biz youtube da bildirim açıp izliyoruz:deli:
Premium üyeliğin faydalarından yaralanıyorsunuz hocam:):alkis:

bence siz önce bana detay yapın malum sebeplerden dolayı. Artık Secho ile heryerimi İPA karışımı mı sıkarsınız pamukla M700 mü geçersiniz bilemem :D sosyal mesafeyi korumak şartıyla bir dezenfekte edin beni :alkisss:
Teşekkür ederim Atalay
Sen gel ben seni foam lance e ipa koyup yıkayacam:taraa:

Muratcan

Usta Detaycı
Üye

Premium üyeliğin faydalarından yaralanıyorsunuz hocam:):alkis:

Teşekkür ederim Atalay
Sen gel ben seni foam lance e ipa koyup yıkayacam:taraa:
Abi sırf ipa yetmez. Cildindeki waxı sökmesin diye zemzem ile ceviz sıkalım :D

TarıkZS

Usta Detaycı
Üye
Harika olmuş hatta bence başlık da yapılan iş için bence tam olmuş değil corona aids hepatit b-c hepsini söker atar bu Temizlik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nobran

Tecrübeli Detaycı
Üye
Teşekkür ederim Muzaffer, beğenmene çok sevindim. Ekleyeceklerin varsa yanlışlarım söyleyin konu derinleşsin, interaktif gidelim. Senin önerilerin önemli bizim için.
Kullanılan ekipmanlar olsun, ürünler olsun, işçilik video her şey 10 numara 5 yıldız. Şu uygulamada iç temizlik namına şahsen benim ekleyebileceğim hiç bir şey yok maşallah :nazar: Tornador hiç kullanmadığım için ben onun yerine klima temizleme köpüğü sıkıyorum teybe ve ekrana uzak olan kanallara, o da klima tahliyesinden pislikle beraber akıp gidiyor. Tornadorda nasıl oluyor bilmiyorum yani :) 1 kere daha izledim acaba ne eklenebilir diye düşünerek. Yok yani o_O:tesekkurr:

Respect3578

Usta Detaycı
Üye
Maşallah onur bey işin hakkı bu olsa gerek. Ellerinize sağlık. İlk sayfada da yazdınız ama tek çözemediğim bagaj kapağını sol metal kısmına ve iç kapıların metal kısımlarına yaptığınız işlemin ne olduğunu anlamadım. tahminimce el ile pasta yaptınız yada ben anlamadım.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Kullanılan ekipmanlar olsun, ürünler olsun, işçilik video her şey 10 numara 5 yıldız. Şu uygulamada iç temizlik namına şahsen benim ekleyebileceğim hiç bir şey yok maşallah :nazar: Tornador hiç kullanmadığım için ben onun yerine klima temizleme köpüğü sıkıyorum teybe ve ekrana uzak olan kanallara, o da klima tahliyesinden pislikle beraber akıp gidiyor. Tornadorda nasıl oluyor bilmiyorum yani :) 1 kere daha izledim acaba ne eklenebilir diye düşünerek. Yok yani o_O:tesekkurr:
Teşekkür ederim,
Maşallah onur bey işin hakkı bu olsa gerek. Ellerinize sağlık. İlk sayfada da yazdınız ama tek çözemediğim bagaj kapağını sol metal kısmına ve iç kapıların metal kısımlarına yaptığınız işlemin ne olduğunu anlamadım. tahminimce el ile pasta yaptınız yada ben anlamadım.
Teşekkür ederim, el ile pasta yaptım, müthiş derece mat bir haledeydi bu kısımlar, bütün kapı içlerini pasta ile geçtim.