Detail Sıcak Fırsatlar

Respect3578

Usta Detaycı
Üye
Öne çıkan konu #1,781
Seni yakalamisken bir sey sorayim :)

Glaco ile ultra glaco arasinda performans farki cok mudur? Kullanmissindir bunlari diye tahmin ediyorum.

Gyeon view ile hangisi yarisir? Muhtemelen daha pahali olan ultra glaco ama ne dersin bu urunlerin farklari nelerdir?

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hangisinden almalıyız bayadır beklediğim ürün bu :D

omrslhmms

Profesyonel Detaycı
Üye
Ben de bilemedim glacolar hakkinda bilgim yok pek bu yuzden @Detail 35 ten fikir istedim :)

Hakan abi de yorum yapabilir belki @SubaruOutback ?

Ama gordugum kadariyla zaten 2 cesit var, 3. olan digerinin buyuk boyu. Bu nedenle glaco ve ultra ya da fusso glaco diyebiliriz saniyorum. Mobilden detayli bakamadim, bilgisayar acinca incelerim urunleri. Ama kullanmadigim icin yaniltici olabilir yorumun.

@Detail 35 tesekkur ederim bu arada yorumlarin icin. Toz tutmasi hos degil ama silecek ile dost ise tercih edebilirim

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

harunckr

Tecrübeli Detaycı
Üye
Geçen hafta abinin biri sıcak fırsat diye atmıştı. Ama bir türlü kargolanmadı bende iptal ettim sonrasında yorumları okudum herkeze yollamamışlar. Tabi o abiye bişey demiyorum iyi niyetiyle önerdi ürünü. Ürün ve şirket şu

Şimdi en uygun fiyata bu ürünü buldum alıcaklar varsa alsın yorumları düzgün geldi bana hemde ücretsiz kargo.
Çevrende bauhaus varsa ordan alabilirsin hocam aynı fiyat. Şu sıralar açık mıdır bilemiyorum tabi

Sercan20

Usta Detaycı
Üye
Çevrende bauhaus varsa ordan alabilirsin hocam aynı fiyat. Şu sıralar açık mıdır bilemiyorum tabi
Abi malesef bauhaus Denizli de yok.

Arkadaşlar çok sıcak olmasa da ılık bir fırsat gibi geldi, ihtiyacı olanlar değerlendirebilir.

Aynı zamanda şişe de 25 TL'ye inmiş. Murat plastik üzerine konuştuğumuz şu günlerde şişenin fiyatı iyi gibi geldi.

Valet Pro - Orange Clay Bar100gr

Valet Pro - Generic Spray Bottle 1L

@Detail-Box tarafından kargo için 150 tl lik barajda bir oynama yapılırsa değerlendirilebilir.
Abi normal de bu killer en az 70 tlye satılıyor gayet sıcak fırsat bence.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Gyeon View'i kaç kat sürersen o akdar dayanımı artıyor. Glaco'yu çok kat süremiyorsun. Glaco'yu Fusso'nun cama sürüleni gibi düşün. Dayanım tamamen kullanıcıya, park koşullarına bağlı değişiyor.
Gyeon View bende 2 sene dayanım gösterebilmişti. Yanlız, içeriğinde gelen temizleyici hiçbir işe yaramıyor. Onun yerine glaco compound sürersen çok daha başarılı ve hızlı sonuç elde edersin.
Gyeon View'u silmek içinde yine glaco compound kullanmak yeterli olacaktır. Bende onun mendil tipi olanından da var, tek kalemde ürün camdan silinebiliyor. View ile birlikte verilen temizleyici cleanse'miydi neydi o view'i yüzeyden silemiyor. Cleanse başlı başına vakit kaybı, sürmesi, silmesi ve kokusu eziyetten öte bir ürün. Cleanse, hava civa bir halta yaramayan bir ürün.
Özet, hangisinin fiyatı uygunsa onu al derim.

Ultra Glaco serinin en uzun dayanım sağlayabilen ürünü, dedim ya Fusso'nun cam için olanı gibi düşünülebilir. Diğer glaco'lar en fazla 2 ay dayanım sağlayabilen ürünler. Mesela 45km/h glaco en fazla 2 ay dayanım sağlayabiliyor.

coco035

Çaylak Detaycı
Üye
Geçen hafta abinin biri sıcak fırsat diye atmıştı. Ama bir türlü kargolanmadı bende iptal ettim sonrasında yorumları okudum herkeze yollamamışlar. Tabi o abiye bişey demiyorum iyi niyetiyle önerdi ürünü. Ürün ve şirket şu

Şimdi en uygun fiyata bu ürünü buldum alıcaklar varsa alsın yorumları düzgün geldi bana hemde ücretsiz kargo.
Bende almıştım 2 tane sonra yorumları okudum iptal ettim iadesi 5 gün sürdü

yigitbatall

Çaylak Detaycı
Üye
Bu ürünün yoğunluğu kaç bilen var mı acaba? N11 de 1kg 28 tl. @Hobiotom da 500ml bölünmüş 28 tl. Sanırım Flowey Türkiye N11 yeni açıldı.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrecanoran22

Tecrübeli Detaycı
Üye
Bu ürünün yoğunluğu kaç bilen var mı acaba? N11 de 1kg 28 tl. @Hobiotom da 500ml bölünmüş 28 tl. Sanırım Flowey Türkiye N11 yeni açıldı.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet yeni hesap açmışlar tüm satış platformlarina giriceklermis ürün bildiğimiz b33 aslında onlar büyük galonlardan boluyormus sanırım arada farklı aracılar da olmadığı için fiyatlar uygun bence .

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

omrslhmms

Profesyonel Detaycı
Üye
Bence eder, rakibi gyeon view 220 TL. Böyle bakınca bence eder. Ama diğeri de iş görür mü acaba, 90'lık olan...

Ben nasiol'den çok memnunum fakat silecekle dost değil. Sekme yaptırıyor az yağışlı durumlarda. Gerçi o benim sileceklerde hep vardı ne kadar değiştirsem de. Ve 50 tl de fiyatı var...