Detail Sıcak Fırsatlar

eryayli

Usta Detaycı
Üye
İl
Kurtköy
Bana geldi suff marka superclean'ın gri eldivenine benzer makarna bi eldiven geldi. soft99 dur diye aldık ama malesef :) Fiyatına göre fena sayılmaz 30 TL için.
Başlıkta meguiars, görselde soft99, gelen ürün suff öyle mi
Bana henüz gelen giden yok ama beğenmezsem ben de içine not bırakıp iade ederim.

HTC_U-3u cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Trendyol'u taksit yapmaması, kredi kartını kaydetmeye çalışması ve 3D şifre seçeneği olmadan alışveriş yaptırması nedeniyle sevmiyorum ama sevenleri için TurtleWax'larda kampanyalı ürünler var.
Seramik şampuan ve seramik cila kombini 179 TL
Turtle Wax Seramik Boya Koruma 500 Ml + Seramik Cilalı Şampuan 1420 Ml | Trendyol
Seramik cila halen 99,90 TL
Turtle Wax Seramik Boya Koruyucu 500 ml | Trendyol
Asit içerdiğini öğrendiğim jant temizleyicisi 34,90 TL
Turtle Wax Jant Temizleyici 500 ml | Trendyol
Hibrid koruma ikili 500ml set 116,91 TL
Turtle Wax Hibrid Boya Koruyucu 500 Ml 2 Li | Trendyol

yunusaktas91

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Şu anda aynı satıcıda fiyatı 50 TL olmuş. Ne olduğu belli olmayan bir şeye bu para verilecekse Tchibo’nun eldivenini öneririm. Mağazasında da görmüştüm, mikrofiber değerlerini vs. bilemem ama çok çok kaliteli bir ürün.

Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol

Kendi sitesinde bulamadım, mağazada 50 TL civarı bir fiyatı vardı.

BSI

Tecrübeli Detaycı
Üye
Başlıkta meguiars, görselde soft99, gelen ürün suff öyle mi
Bana henüz gelen giden yok ama beğenmezsem ben de içine not bırakıp iade ederim.

HTC_U-3u cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende sipariş verdim. Bugün elime ulaştı. Aynen başlık meguiars, görsel ve açıklama soft99, gelen malzemenin adını hatırlayamıyorum. :utandımx:

İade talebi oluşturdum. Bu aralar trendyolda bu tarz yanlış ürün gönderen çok satıcıya rastlar oldum.

cabay

Uzman Detaycı
Üye
Bende sipariş verdim. Bugün elime ulaştı. Aynen başlık meguiars, görsel ve açıklama soft99, gelen malzemenin adını hatırlayamıyorum. :utandımx:

İade talebi oluşturdum. Bu aralar trendyolda bu tarz yanlış ürün gönderen çok satıcıya rastlar oldum.
Benimki daha kargoya verilememişken direk iptal ettim :) iyi oldu bu bilgilendirmeler.

Teşekkürler

cabay

Uzman Detaycı
Üye
Ürün 30 tl ye göre fena değil ama bence. Superclean ın eldivenini dokunmadığım için bilmiyorum ama kötü değil yani net olarak söyleyebilirim yumuşak bi dokusu var
30 TL ye değil, 50 TL ye almıştım ben. Hem farklı hemde daha pahalısına para vermem :) Bende superclean var, UFS koyun yününden daha başarılı geldi bana. Bunu alsam jantlar için alacaktım, ama artık değmez diye düşünüyorum.