Detail Sıcak Fırsatlar

umut111

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Antalya
elimin altında ucuz ama kötü de olmayan bir katı wax olsun, elim kaşınınca çıkıp uygulayabileyim diyen varsa bebeğimsu indirime girmiş, çok iyi fiyat:
turtle wax paste wax

alırsanız doğaner'e yazın ürünü içten de jelatinleyin diye. ilgili, iyi satıcıdır, aynı ürünü 3 defa gönderdi küçük bir sorun yüzünden, gık demedi. ben de demedim tabi :)

Son düzenleme:

fletner

Amatör Detaycı
Üye
elimin altında ucuz ama kötü de olmayan bir katı wax olsun, elim kaşınınca çıkıp uygulayabileyim diyen varsa bebeğimsu indirime girmiş, çok iyi fiyat:
turtle wax paste wax

alırsanız doğaner'e yazın ürünü içten de jelatinleyin diye. ilgili, iyi satıcıdır, aynı ürünü 3 defa gönderdi küçük bir sorun yüzünden, gık demedi. ben de demedim tabi :)
Aldık bakalım teşekkürler:)

cabay

Uzman Detaycı
Üye
Arkadaşlar tam olarak detail sayılmaz ama Bauhaus'da Einhell ürünlerinde ciddi bir indirim durumu söz konusu.

Şarjlı aletler vs için piyasa fiyatının %20 kadar altına satış yapılıyor.

Ben bir kırıcı aldım memlekete gönderdim :D Ne alaka diyebilirsiniz, yarın bir gün Sarı golf önünde Beny Benassi klibi çekersem şaşırmayın :D

Alet Bu

Kampanya devam ederse birde bundan alacağım.

18V şarjlı süpürge de var ama test etmediğimden önerisinde bulunamıyorum. Fiyatı oldukça uygun. Gerçi sömürülmüş bitmiş.

emirksk

Amatör Detaycı
Üye
Ürün bazlı değil fakat 6 ay kullanılmayan mastercard garanti bonus kartınız varsa trendyol 150/50 kupon veriyor. Bonus flaş uygulamasına girin biraz altlarda.

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
şarjlı pompa almayı düşünen arkadaşlar 270-280 liraya Xiaomi almaktansa benim kullandığım Enusic 7800mAh almak çok daha mantıklı ve daha ucuz. 25L/Dakika performansı da cabası.

Banggood’da da 11.11 kampanyası var şu an 21.75€ fiyatı. Ben 28€’ya almıştım indirimdeyken. 11-13 gün içerisinde geliyor.

[38,23€ 37% OFF]Enusic ™ 7800mAh Akku 25L / min 150PSI Tragbarer Luftkompressor Pumpe LED Power Bank Digitaler Reifenfüller Für Motorrad Auto Auto Fahrrad Motorradzubehör & Teile from Autos & Motorräder on banggood https://banggood.app.link/kQW75rtekbb

memory

Amatör Detaycı
Üye
İl
antalya
şarjlı pompa almayı düşünen arkadaşlar 270-280 liraya Xiaomi almaktansa benim kullandığım Enusic 7800mAh almak çok daha mantıklı ve daha ucuz. 25L/Dakika performansı da cabası.

Banggood’da da 11.11 kampanyası var şu an 21.75€ fiyatı. Ben 28€’ya almıştım indirimdeyken. 11-13 gün içerisinde geliyor.

[38,23€ 37% OFF]Enusic ™ 7800mAh Akku 25L / min 150PSI Tragbarer Luftkompressor Pumpe LED Power Bank Digitaler Reifenfüller Für Motorrad Auto Auto Fahrrad Motorradzubehör & Teile from Autos & Motorräder on banggood https://banggood.app.link/kQW75rtekbb
bu pompaları air olarak da kullanabilir miyim?aracın içine hava tutma amaçlı

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul

Sitenin adı şu yaşımda saçma sapan şeyler çağrıştırıyor. Sitenin çakması ganggood olabilir :D :D

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
bu pompaları air olarak da kullanabilir miyim?aracın içine hava tutma amaçlı
O amaçla kullanılmaz hocam bunlar
Sitenin adı şu yaşımda saçma sapan şeyler çağrıştırıyor. Sitenin çakması ganggood olabilir :D:D
Hakan abi ilk duyduğumda ben de aynı tepkiyi vermiştim zamanında ama aldığım ürünleri 11-12 günde sıkıntısız gelince AliExpress’e göre acayip avantajlı duruma düşüyor.

sırada Roborock S6 MaxV var malum hanımlara da bir şeyler almazsak yakında kartlara el koyacaklar. :D

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye
O amaçla kullanılmaz hocam bunlar

Hakan abi ilk duyduğumda ben de aynı tepkiyi vermiştim zamanında ama aldığım ürünleri 11-12 günde sıkıntısız gelince AliExpress’e göre acayip avantajlı duruma düşüyor.

sırada Roborock S6 MaxV var malum hanımlara da bir şeyler almazsak yakında kartlara el koyacaklar. :D
s5 max tavsiye ederim 2 aydır kullanıyoruz muhteşem, bende hanıma aldım mecbur bazı şeylerin bedeli ödenmeli

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ShelbyGarage07

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Antalya
s5 max tavsiye ederim 2 aydır kullanıyoruz muhteşem, bende hanıma aldım mecbur bazı şeylerin bedeli ödenmeli

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bende istiyorum fakat çok kararsızım benim evim komple halı denebilir halıda sanırım sonuç vermiyor bu makineler :(