Detail Sıcak Fırsatlar

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye
Öne çıkan konu #2,421
bende istiyorum fakat çok kararsızım benim evim komple halı denebilir halıda sanırım sonuç vermiyor bu makineler :(
s5max bu konuda en iyisi bence sizin kullanım amacınıza bağlı aslında robot süpürge,evi normal süpürge ile genel temizlik yaptıktan sonra çalıştırdığımda bile halıdan pislik çıktı.halıda performansı gayet iyi, halıyı tanıma özelliği sayesinde normal fayans laminat yüzeyden halıya çıktığında gücünü arttırıyor otomatik olarak.bu link size karar vermek açısından fikir verir.ben 2 hafta youtube de izledim fiyat fayda oranı orta segmentin kralı s5max.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ShelbyGarage07

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Antalya
s5max bu konuda en iyisi bence sizin kullanım amacınıza bağlı aslında robot süpürge,evi normal süpürge ile genel temizlik yaptıktan sonra çalıştırdığımda bile halıdan pislik çıktı.halıda performansı gayet iyi, halıyı tanıma özelliği sayesinde normal fayans laminat yüzeyden halıya çıktığında gücünü arttırıyor otomatik olarak.bu link size karar vermek açısından fikir verir.ben 2 hafta youtube de izledim fiyat fayda oranı orta segmentin kralı s5max.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler deneyimini benimle paylaştığın için iyi günler dilerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DropX

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
73
Teşekkürler deneyimini benimle paylaştığın için iyi günler dilerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
S5 var bende de Baya bir süredir kullanıyoruz ve bütün çevreme aldırdım nerdeyse robot süpürge evde muhteşem iş yapıyor yüzyılın icadı diyoruz biz gırgırdan sonra :) gerçekten tavsiye ederim biz kararsız kalıp aldık ama harcadığım en mantıklı paralardan biri

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Arkadaslar Efsane Cuma indirimine Meguiars ta katildi
Meguiar's Türkiye | Tutkunu Yansıt

Alinacak cok guzel urunler var ozellikle
Hybrid Seramic Wax
Ultimate Quick Wax
Ultimate Fast Finish Hizli Cila stoklar bitmeden tavsiye edecegim urunlerdir.Gozler Enduranje jel i aradi ama stokta yok malesef

Son düzenleme:

campingspo

Tecrübeli Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Arkadaslar Efsane Cuma indirimine Meguiars ta katildi
Meguiar's Türkiye | Tutkunu Yansıt

Alinacak cok guzel urunler var ozellikle
Hybrid Seramic Wax
Ultimate Quick Wax
Ultimate Fast Finish Hizli Cila stoklar bitmeden tavsiye edecegim urunlerdir.Gozler Enduranje jel i aradi ama stokta yok malesef
Hepsiburadadaki sayfalarında ekstra %3 indirim yapmışlar, kendi sayfalarından daha ucuz şu an.

https://www.hepsiburada.com/magaza/horizon-as?kategori=60002705&sayfa=3

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara

umut111

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Antalya

DMR

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir

srknatmn

Usta Detaycı
Üye
Amazon Prime'dan yapıkredi karta 1745tl peşin fiyatına 6 taksit olarak satın aldım. Fiyat olarak son 6 ayın en uygun fiyatı olarak duruyor.
Hayılrısı olsun.benimde niyetim var bu tarz bir cihaza.bende premium üyelik varmış,ilk ay ücretsizdi iptal etmeyi de unutmuşum.konuyu görünce bakayım dedim.premium üyelik yoksa üstü çizili olmayan fiyat sanırım normalde doğrumu?K5 compact ile unversal modelleri arasında fark tam olarak nedir acaba?
K7 yenbakayom dedim çok pahalı beni aşar :)
K5 memnun edermi sizce,kablo uzunluğu basıncı vs.Ben sonrasında foamlance de düşünüyorum bu şekilde birşey almışken..Hangi marka f/p ürünü olayr bu cihaza ona da ayrıca bakmak gerek.Uyumu vs nedir.Çok uzağım bu makinelere ve FL olayınca

Serdaldonmez

Acemi Detaycı
Üye
İl
Mersin
Arkadaşlar hizli soruya yazdim ama kimse cevap vermedi. Karcher K4 full control + car kit + home kit 1750 lira sizce nasil

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi