Detail35 Uygulamaları

Tonyukuk07

Uzman Detaycı
Üye
Hayırlı olsun kardeşim güzel günlerde kullan, keyifli detaylar yaşa yeni makine ile :dangeer:

geldiğimde gazlayacağız ve Ciğerci Musa’da tamponu düzelteceğiz unutma :D

Dr HCD

Usta Detaycı
Üye
Hayırlı olsun, elinize sağlık, koltuklara bayıldım doğrusu deseni çok hoşuma gitti:)

Orçun

Amatör Detaycı
Üye
Eline sağlık kankam guzel uygulama olmuş polisajina bende dahil olmak istiyorum o zevki yasamak benimde hakkım

harunckr

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Ankara-Bilecik
Hayırlı olsun, hayalinizde ki aracınıza kavuştuğunuz için ben de sevindim, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

Bodrum48

Usta Detaycı
Üye
Herkese selamlar yeni bir uygulama ile beraberiz.
2010 yılında istanbul Cnr Expo’da bir arabaya tutuldum. O gün bu gündür hep hayalimde olan bir arabaydı gecen hafta persembe günü ruhsata adımı yazdırmış bulunuyorum:mutlu::mutlu:

Uygulamaya geçelim, ilk olarak yıkama ardından Demirtozu temizligi ve Kil temizligi yaptım.

Kaput

Tavan

En becerikli yardımcım @Detailergirl<3

Soft99 kil ile temizlik yaptık uygulamak çok kolaydı su ile kayıyor yüzeyde ortalama bir kil.

Polisaja kadar koruma eklemek için Enigmayi tercih ettim uygulama fotoğrafı yok ilk gün boncuğu var :)

Geleceğimden parlak direksiyon:(

Colourlock deri temizleyici ardından Fil derisi koruyucu uygulanmış hali:)

Kirli fotoğraflarlar:aglaa:

Arabanın içindeki tüm ivir zivirlari çıkarttıktan sonra camlara Carpro Ceriglass sonrasında Gyeon View uyguladım

Sağ taraf pasta uygulanmış sol taraf uygulanmamış taraf. Kireç killer

Temiz fotoğraflar:cicek:

Muhtemelen 2012 den beri hiç temizlenmiş resmen koltuklardan zift çıktı:banned:

:tesekkurr: Herkese teşekkürler:tesekkurr:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi​
Güle güle kullan ,kazasız belasız

MoonDance

Usta Detaycı
Üye
Kutay hayırlı olsun kardeşim. Allah daha iyilerini de nasip etsin. İyi günler de kullan.

Detail 35

Uzman Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Arabanın mutluluğu gözlerinden okunuyor eline sağlık
Çok teşekkür ederim gerçekten çok mutluyum sahip olduğum için :heyecan:
Ellerine sağlık uygulama konularını bekliyoruz hayırlı uğurlu olsun..
DENİZLİ
Çok sağol süleyman abi. Yavaş yavaş yapacağım uygulamaları :)
Ellerinize sağlık, hayırlı olsun güle güle kullanın :)
Çok teşekkürler :):)
@Detail 35, bey hayırlı olsun yeni aracınız. . güzel günlerde kullanın. allah içinize sindirsin. maşallah.iyi detaylar.
Çok teşekkür ederim abi eksik olmayın :)
@Detail 35, hayirli olsun. Allah kazasiz, guzel günlerde kullanmak nasip eylesin
Teşekkür ederim Murat abi Amin :tesekkurr:
Hayirli olsun abi allah kaza bela vermesin.
Ellerine saglik devamini bekliyorum:)
Amin kardeşim inşallah daha güzeli senin olur :)
Gti hayırlı uğurlu olsun
Maaşallah demeden de geçmiyim
İlk dokunuşlar gayet başarılı ama bu kadarı ne sana ne bize yeter
Devamını bekliyoruz
ilk olarak en çok vakit geçireceğim iç mekanı toparlamak istedim havalar çok soğuk, garaja gitmek gelmiyor içimden o yüzden polisajı erteliyorum şimdilik.. Çok teşekkür ederim abi
:nazar: Öncelikle bir maşallah diyeyim. Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanırsınız inşallah. Hayalini kurduğunuz ve beğendiğiniz bir araç olmasıda gerçekten sevindirici. İnşallah isteyen herkes aklındaki ve hayalindeki araca sahip olur.
İyi dileklerin için çok teşekkürler abi inşallah herkes hayaline bir gün kavuşur :)
Hayırlı olsun kardeşim güzel günlerde kullan, keyifli detaylar yaşa yeni makine ile :dangeer:geldiğimde gazlayacağız ve Ciğerci Musa’da tamponu düzelteceğiz unutma :D
Çok sağol abi araç burda seni ve waxlarını bekliyor 2de 60 basarız :D :D
@Detail 35 öncelikle güzel tercih. uygulama içinde eline sağlık çok güzel olmuş :) polo gti hep benimde aklımı çelen bir araç. Bir gün kırmızısı nasip olur mu bana diye düşünmüyor değilim :)
Çok teşekkürler, beyaz araba hiç sevmem iki araçta beyaz denk geldi şansıma. İzmir çevresinde Flash Kırmızısı olan gtilara çok baktım ama kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun mantığında herkes sahipleri ile anlaşamadık .. Bu baktığım 13'üncü GTI artık hem fiyat hem kondisyon olarak aklıma yatınca dedim daha kaç araba bakacağım... İnşallah nasip olur abi sana da kesinlikle öneririm
Hayırlı olsun, elinize sağlık, koltuklara bayıldım doğrusu deseni çok hoşuma gitti:)
Çok teşekkür ederim dostum, koltuklara 1975 Golf Mk1 GTI'dan beri hastayız. Jacky deseni olmayan gti değildir benim için :D

Eline sağlık kankam guzel uygulama olmuş polisajina bende dahil olmak istiyorum o zevki yasamak benimde hakkım
Tabi ki senle yapıcam kanka merak etme. Ölü deriyi atalım üstünden :D
Hayırlı olsun, hayalinizde ki aracınıza kavuştuğunuz için ben de sevindim, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin
Çok sağolun, Amin
Teşekkür ederim abi :)
Güle güle kullan ,kazasız belasız
Sağolun abi :)
Kutas hayırlı olsun kardeşim. Allah daha iyilerini de nasip etsin. İyi günler de kullan.
Teşekkür ederim abi, inşallah herkesin gönlünden geçen olur :) Amin
Hayırlı olsun.iyi günlerde kullanın inş
Teşekkürler abi amin :) :)

Herkese tüm iyi dilekleri için çok ama çok teşekkür ederim DetailForum'un bir aile gibi olduğunu tekrar görmüş oldum

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Herkese selamlar yeni bir uygulama ile beraberiz.
2010 yılında istanbul Cnr Expo’da bir arabaya tutuldum. O gün bu gündür hep hayalimde olan bir arabaydı gecen hafta persembe günü ruhsata adımı yazdırmış bulunuyorum:mutlu::mutlu:

Uygulamaya geçelim, ilk olarak yıkama ardından Demirtozu temizligi ve Kil temizligi yaptım.

Kaput

Tavan

En becerikli yardımcım @Detailergirl<3

Soft99 kil ile temizlik yaptık uygulamak çok kolaydı su ile kayıyor yüzeyde ortalama bir kil.

Polisaja kadar koruma eklemek için Enigmayi tercih ettim uygulama fotoğrafı yok ilk gün boncuğu var :)

Geleceğimden parlak direksiyon:(

Colourlock deri temizleyici ardından Fil derisi koruyucu uygulanmış hali:)

Kirli fotoğraflarlar:aglaa:

Arabanın içindeki tüm ivir zivirlari çıkarttıktan sonra camlara Carpro Ceriglass sonrasında Gyeon View uyguladım

Sağ taraf pasta uygulanmış sol taraf uygulanmamış taraf. Kireç killer

Temiz fotoğraflar:cicek:

Muhtemelen 2012 den beri hiç temizlenmiş resmen koltuklardan zift çıktı:banned:

:tesekkurr: Herkese teşekkürler:tesekkurr:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi​
Hayırlı uğurlu olsun yeni aracın. Hayallerindeki arabaya kavuşmana çok sevindim. Allah kaza bela vermesin. :nazar:

Erso81

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin, güle güle bin. Çok sevindim, Beyazlar da parlar...

emrecanoran22

Amatör Detaycı
Üye
İl
tekirdağ çorlu
Kutas hayırlısı olsun öncelikle hayallerine kavuşmuş olman çok güzel kazasız belasız kullanmak nasip olsun . Güzel keyifli uygulamalar bekliyoruz

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Detail 35

Uzman Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Çok sağolun Hocam :)
Hayırlısı olsun. Allah kaza bela vermesin. Tekeri düz bassın..
Çok teşekkürler amin :)
Hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin, güle güle bin. Çok sevindim, Beyazlar da parlar...
Çok teşekkürler amin, şuan baya mat ama yaza yakarım ben bunu :D
Kutas hayırlısı olsun öncelikle hayallerine kavuşmuş olman çok güzel kazasız belasız kullanmak nasip olsun . Güzel keyifli uygulamalar bekliyoruz
MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok sağol dostum inşallah amin. Bu daha başlangıç :)

Detail 35

Uzman Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Herkese merhaba Tuga Alu-devil Special hakkında ön inceleme videosu çektim.

Favori ürünüm Koch RRR ile kıyasladığım zaman Tuga daha çok kir sökme yetisine sahip ancak Koch daha fazla demirtozu söküyor. Bundan sonra ki uygulamalarımda jantları Tuga ile yapacağımdan emin olabilirsiniz. FB ile kıyaslanacak bir ürün değil bence...

Tonyukuk07

Uzman Detaycı
Üye
@Detail 35 ellerine sağlık kardeşim çok güzel inceleme olmuş. Koch FB ile aynı amaçla yönelik jant için üretildiği için Yeşil(Grün) & FB kıyaslama videosu da bekliyorum senden. :)