Detail35 Uygulamaları

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Teşekkür ederim ege abi, Fiyat performans şu şekilde kıyaslanabilir FB Bölünmüş 40-50 lira cıvarında. Bu ürünün bölünmüş olarak alınması 65tl gibi bişey oluyor RRR alınca 80-90 liraları buluyor. Benim için tam ikisinin arasında ben ortalama değilde orta üst olarak nitelendiririm felgenblitz ile kıyaslama videosunu da çekeceğim o zaman ikisinin arasındaki fark çok daha belli olacak.

teşekkür ederim abicim
aslında sınıflandırmada tr ürünleriyle kıyaslamamak gerek.
bildigim kadarıyla bölünerek (şu an) satışı yok. şahsi bölüp almış olmanızın dışında fb11 kg hadi 10 olsun bölünmüş litre 49 tl
bu 5lt 345 tl litre 69 tl . fiyat tarafı böylerken

performans konusunda bu arada KC Reactive wheel claener deviriyor.

deviriyor ama :
bende almayı düşünüyordum ama vazgeçtim. almanların test videolarına güvenmiyorum. senin testini fb kıyaslamanı bekliyelim .
bölünmüş olarak olursa alınır kanımca. orta üst diyelim senimi kıracagım.

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
aslında sınıflandırmada tr ürünleriyle kıyaslamamak gerek.
bildigim kadarıyla bölünerek (şu an) satışı yok. şahsi bölüp almış olmanızın dışında fb11 kg hadi 10 olsun bölünmüş litre 49 tl
bu 5lt 345 tl litre 69 tl . fiyat tarafı böylerken

performans konusunda bu arada KC Reactive wheel claener deviriyor.

deviriyor ama :
bende almayı düşünüyordum ama vazgeçtim. almanların test videolarına güvenmiyorum. senin testini fb kıyaslamanı bekliyelim .
bölünmüş olarak olursa alınır kanımca. orta üst diyelim senimi kıracagım.
Anlayabliyorum abi böyle yaklaşmanı almanlara bende hepsine güvenmiyorum, teşekkür ederim kıymetli yorumların için. En kısa zamanda FB ile Kıyaslama videosunu daha derinlemesine inceleyerek çekeceğim :)

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Herkese merhabalar #garajdakal hashtagi ile bir paylaşım yapalım. Corona nedeni ile garaja araba almıyorum o yüzden evde komşumun sürekli benim arabayı ne zaman yapacaksın demelerine dayanamadım ve bu gün karantinaya mola verdim.

Araç en son 1.5 ay önce yıkanmış sırası ile su şekilde başladım

Jantlara Tuga rot
Lastiklere Gyeon tire cleaner
Ceviz 1/4 prewash
Tuga snow foam 1/200 foam
Kovada Zymol Autowash
Araçta koruma hiç yoktu kolay kurulamak adına Gyeon Wetcoat
İcini süpürdüm
İc Plastiklerde Tuga plastic cleaner 1/20
Camlarda polytop glassklar ve Carbon bez
Lastikler sonax tiregel 1/1 bsd
Davlumbazlarda carpro perl 1/4
Dış plastiklerde carpro perl 1/4
Motorda Tuga plastik cleaner 1/4
Motor koruma olarak carpro perl 1/10

Kirli fotoğraflar

Temiz fotoğrafları çekmeyi unutmuşum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mustafa Baylar

Tecrübeli Detaycı
Üye
Herkese merhabalar #garajdakal hashtagi ile bir paylaşım yapalım. Corona nedeni ile garaja araba almıyorum o yüzden evde komşumun sürekli benim arabayı ne zaman yapacaksın demelerine dayanamadım ve bu gün karantinaya mola verdim.

Jantlara Tuga rot
Ceviz 1/4 prewash
Kovada Zymol Autowash
İcini süpürdüm

Kirli fotoğraflar

Eline saglik abi temizlenince bi ufak tatli duruyor masallah

Jantlara Tuga rot
Ceviz 1/4 prewash
Kovada Zymol Autowash
İcini süpürdüm

Kirli fotoğraflar

Eline sağlık kardeşim, araç kendini göstermiş gerçekten elinin değdiği belli olmuş :)

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Üye

Jantlara Tuga rot
Ceviz 1/4 prewash
Kovada Zymol Autowash
İcini süpürdüm

Kirli fotoğraflar

Güzel bir gün olmuş valla ha bu emoji :utandim:gibi bakınıyoz anca

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Eline saglik abi temizlenince bi ufak tatli duruyor masallah
Teşekkür ederim kardeşim :)
Eline sağlık kardeşim, araç kendini göstermiş gerçekten elinin değdiği belli olmuş :)
Çok sağol kankam wetcoat güzel parlattı ufaklığı :)
Güzel bir gün olmuş valla ha bu emoji :utandim:gibi bakınıyoz anca
Evde sıkıntıdan eşyalara polisaj yapmaya başlamıştım iyi oldu vallahi :D
Eline sağlık kardeşim, çok tatlı olmuş :)
Çok sağol abi :)
Emeğine sağlık :) , tire cleaner yorumlarını merak ediyorum apcden farklı olarak çok daha başka temizlik yapıyor mu ? Ceviz,gs gibi temizleyicilerle karşılaştırırsak
Çok teşekkürler, Tire cleaner göründüğü üzere APC ve Degreaser killer... Lastiklerin kirlenmesini bekliyorum test yapmak için Çok uzun zamandır lastik temizliğine kafayı takmış durumdaydım alternatif arıyordum ancak bulamamıştım Koch gs hangi karışım olursa olsun çalışmıyor. Jant temizleyiciler az daolsa iş yapıyor ama direk lastik için olan bir ürün gibi olmuyor. En kısa zamanda video çekeceğim bu konuda ceviz vb deneyeceğim :)
Teşekkürler abi :)

Eline sağlık dostum arada stres atmak lazım:)
Teşekkür brom gerçekten çıkıp araba ile ilgilenmek iyi geldi :)
Kutas eline sağlık :) çok güzel görünüyor.
çok sağol abi siyahta before after güzel oluyor :)

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Son yıkama üstüne 50 kilometre yol yapmıştım yağmurlu olduğu icin lastikler çok kirlenmişti. Gyeon tire cleaner ile var olan lastik parlatıcıyı sokup yerine 1:1 perl kullandım sadece after var. Evde temizlik yapan @detailergirl’den azar yiyip yardıma çıktım o yüzden arabayı yıkamadım

omrslhmms

Profesyonel Detaycı
Üye
Son yıkama üstüne 50 kilometre yol yapmıştım yağmurlu olduğu icin lastikler çok kirlenmişti. Gyeon tire cleaner ile var olan lastik parlatıcıyı sokup yerine 1:1 perl kullandım sadece after var. Evde temizlik yapan @detailergirl’den azar yiyip yardıma çıktım o yüzden arabayı yıkamadım

Mukemmel bir finishi var bu urunun ama dayanimi cok az be. Surekli ugrasabilenler icin harika urun. Eline saglik :)

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tonyukuk07

Profesyonel Detaycı
Üye
Mukemmel bir finishi var bu urunun ama dayanimi cok az be. Surekli ugrasabilenler icin harika urun. Eline saglik :)

Ürün dayanımı cidden az bir yağmura bakıyor. Ancak bıraktığı görüntü gerçekten harika. Dayanımı az ancak uygulaması da bence çok kolay.gönlü güzel kardeşim @Detail 35 sağolsun bana dene diye verdi. Davlumbaz, cam çitaları ve dış plastik aksama uyguladım uygulaması gerçekten çok kolay.

bugün de Kutas Lastiğe uygularken izledim sanırım 5 dakikada bitirdi 4 lastiği. Her ne kadar ömrü kısa olsa da bence lastikler için 5 dakikada uygulama avantajı ile bu dezavantaj kayboluyor. bagajında taşısan haftada 2 kere 5 dakikada uygular geçersin. Bugün lastiklerdeki o final görüntüsünü aşırı beğendim. Ne çok abartı parlak, ne de solgun. Benim tam sevdiğim derin siyah ve orta-üst arası bir parlaklık. :)

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye

Dayanım konusunda sadece senle konuştuk diye bu ürünü uyguladım abi gözlemlemek için :)

Ürün dayanımı cidden az bir yağmura bakıyor. Ancak bıraktığı görüntü gerçekten harika. Dayanımı az ancak uygulaması da bence çok kolay.gönlü güzel kardeşim @Detail 35 sağolsun bana dene diye verdi. Davlumbaz, cam çitaları ve dış plastik aksama uyguladım uygulaması gerçekten çok kolay.

bugün de Kutas Lastiğe uygularken izledim sanırım 5 dakikada bitirdi 4 lastiği. Her ne kadar ömrü kısa olsa da bence lastikler için 5 dakikada uygulama avantajı ile bu dezavantaj kayboluyor. bagajında taşısan haftada 2 kere 5 dakikada uygular geçersin. Bugün lastiklerdeki o final görüntüsünü aşırı beğendim. Ne çok abartı parlak, ne de solgun. Benim tam sevdiğim derin siyah ve orta-üst arası bir parlaklık. :)
5 dakika sürmemiştir bile abi. Gerçekten finishi güzel parlak sevenlere göre bence, iç trimlerde müthiş derin siyah sevenler için çok çok iyi (benim gibi) ama toz problemi çok kötü resmen 1 karış toz birikiyor