Detail35 Uygulamaları

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Herkese merhaba Tuga Alu-devil Special hakkında ön inceleme videosu çektim.

Favori ürünüm Koch RRR ile kıyasladığım zaman Tuga daha çok kir sökme yetisine sahip ancak Koch daha fazla demirtozu söküyor. Bundan sonra ki uygulamalarımda jantları Tuga ile yapacağımdan emin olabilirsiniz. FB ile kıyaslanacak bir ürün değil bence...

Tonyukuk07

Profesyonel Detaycı
Üye
@Detail 35 ellerine sağlık kardeşim çok güzel inceleme olmuş. Koch FB ile aynı amaçla yönelik jant için üretildiği için Yeşil(Grün) & FB kıyaslama videosu da bekliyorum senden. :)

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
@Detail 35 ellerine sağlık kardeşim çok güzel inceleme olmuş. Koch FB ile aynı amaçla yönelik jant için üretildiği için Yeşil(Grün) & FB kıyaslama videosu da bekliyorum senden. :)
Abi Fb yoktu elimde edinip çekerim tekrardan burada paylaşım yaparım :)
Ben bugün canlı kanlı gördüm 6. Kattan kedinin ciğere baktığı gibi izledim. Bir gaz verdi içimin yağları eridi :):heyecan:
Emrinde :) :)

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
Ben bugün canlı kanlı gördüm 6. Kattan kedinin ciğere baktığı gibi izledim. Bir gaz verdi içimin yağları eridi :):heyecan:
Şu aralar böyle ufak tefek zevklere ihtiyaç var valla daral geldi bir gün işe gidip bir gün tatil yapıyorum işe gidince içim rahatlıyor valla bi gaz sesi de ben duysam bir iki gün idare ederdim bari :)

Dr HCD

Usta Detaycı
Üye
Herkese merhaba Tuga Alu-devil Special hakkında ön inceleme videosu çektim.

Favori ürünüm Koch RRR ile kıyasladığım zaman Tuga daha çok kir sökme yetisine sahip ancak Koch daha fazla demirtozu söküyor. Bundan sonra ki uygulamalarımda jantları Tuga ile yapacağımdan emin olabilirsiniz. FB ile kıyaslanacak bir ürün değil bence...

Güzel inceleme olmuş Dostum:alkis:
İleride bizi fotolara boğmanı bekliyoruz:D

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
O işin şakası aman dikkatli olun şu aralar iş güç yoksa kafanızı çıkartmayın araba her zaman olur ama özlemedik değil :)
Kesinlikle abi, şu aralar iş almıyoruz garaja özellikle. Bende özledim ama malum evde kalmak çok daha önemli. Acısını çıkartıcaz merak etmeyin :D
Güzel inceleme olmuş Dostum:alkis:
İleride bizi fotolara boğmanı bekliyoruz:D
Çok teşekkürler, @Orçun oku bunları insanlar polisaj istiyor fotoğraf istiyor :D

Eline sağlık Kutaş, senin testini desteklemek amaçlı benim 8-9 ay önce çektiğim videoyu da ekleyeyim buraya, ürünü almayı düşünen arkadaşlara iki farklı incelemeden çıkan sonuç daha net fikir verir.
Teşekkürler abi, ben baya beğendim bundan sonra RRR boyada Tuga jantta olarak detaya devam :)

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
@Detail 35, bey test için teşekkürler. gördügüm kadarıyla orta sınıf bir ürün ve ne yazık ki tr için F/p degil.
Teşekkür ederim ege abi, Fiyat performans şu şekilde kıyaslanabilir FB Bölünmüş 40-50 lira cıvarında. Bu ürünün bölünmüş olarak alınması 65tl gibi bişey oluyor RRR alınca 80-90 liraları buluyor. Benim için tam ikisinin arasında ben ortalama değilde orta üst olarak nitelendiririm felgenblitz ile kıyaslama videosunu da çekeceğim o zaman ikisinin arasındaki fark çok daha belli olacak.

teşekkür ederim abicim

Mehmet55

Acemi Detaycı
Üye
Eline saglık hocam fb ıle farkı bızde merak edıyoruz ona gore cephemızı alalım bizde :)

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Ellerine sağlık Kutas :) Fb ile kapışmasını merak ediyorum ;)
Sağol abi :) en kısa zamanda...
Eline saglık hocam fb ıle farkı bızde merak edıyoruz ona gore cephemızı alalım bizde :)
Teşekkürler, cephe almaya gerek yok tüm ürünler bizim :D
Ellerine sağlık aklım hala çelinmiyor değil, jantların boyası iyiymiş:komik:
Teşekkürler abi, jantlarımız çirkin ama boyası güzel anca böyle teselli ediyorum kendimi :D

Shirb13

Profesyonel Detaycı
Üye
@Detail 35 Kutas eline koluna sağlık. Güzel inceleme olmuş.

Yukarıda bir mesajında garaja araba almıyoruz demişsin, bende aynı düşüncedeydim ama dayanamadım aldım bu akşam biraz kafayı dağıttım. Daha bitmedi, bitince paylaşacağım :)

Son düzenleme: