Detail35 Uygulamaları

BERAT

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Zonguldak
Güzel uygulama olmuş carpro ile de taçlandırmışsınız elinize sağlık
Araç sahibine de ögütte bulunsaydınız şimdi seramik var bişey olmaz diye bukez tel fırçayla yıkamasın :)

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Güzel uygulama olmuş carpro ile de taçlandırmışsınız elinize sağlık
Araç sahibine de ögütte bulunsaydınız şimdi seramik var bişey olmaz diye bukez tel fırçayla yıkamasın :)
Yaptığım tüm araçlarda "bilale anlatır" gibi anlatıyorum alması gereken ürünleri nasıl uygulayacağını herşeyini anlatıyorum hocam. Teşekkür ederim :)

bryn

Çaylak Detaycı
Üye
İl
ankara
Bombardımana devam

Yakın bir arkadaşımın Polo'su için aldığı Orjinal OZ Ultraleggera’lara Gyeon Rim uygulaması yaptım.
Jantlar 0 olduğu icin sadece gyeon prep sıkıp Gyeon Rim seramik sürdüm.

Kürlesmeye bıraktım yarın sonax pns ile uygulamayi taçlandıracağım​
Çok sevdiğim bir model ve hak ettiği ürünlerle korunmaya alınması sevindirdi. Elinize sağlık

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Emeğine sağlık araç kasaplardan kurtulmuş. Kaputta film olmasa parlaklık daha net belli olacakmış

DENİZLİ

tmac61

Tecrübeli Detaycı
Üye
@Detail 35 keşke İstanbul'da olsan da benim arabayı da mıncıklasan :D

emeğine sağlık, bu seramiğin reload içermeyen paketinin fiyatı makul geldi, onu tavsiye eder misin?

hazır polisaj yapılmış araç, yasaklar nedeniyle kapalıda duruyor ne yapsam diye düşünüyordum, matrix ncs tavsiye ettiler, bir de senden gördüğüm carpro var düşündüğüm?

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Emeğine sağlık araç kasaplardan kurtulmuş. Kaputta film olmasa parlaklık daha net belli olacakmış

DENİZLİ
teşekkürler abi, Stek teklif ettik ama fayda/maliyet olarak mantıklı bulmadı araç sahibi :) bayadır oracal film görmemiştim portakal kabuğu çok fazla...

@Detail 35 keşke İstanbul'da olsan da benim arabayı da mıncıklasan :D

emeğine sağlık, bu seramiğin reload içermeyen paketinin fiyatı makul geldi, onu tavsiye eder misin?

hazır polisaj yapılmış araç, yasaklar nedeniyle kapalıda duruyor ne yapsam diye düşünüyordum, matrix ncs tavsiye ettiler, bir de senden gördüğüm carpro var düşündüğüm?
teşekkür ederim abi uygulama yeri varsa geleyim yapayım :D
Reload olmayanın fiyatı uygun uygulaması kolay ama reload kullanılması öneriliyor uk3.0 üzerine o yüzden set seklinde almak mı ayrı ayrı almak mı daha mantıklı ona bi bakmak lazım. Uk3.0 hem uygulamacı hemde araç sahibi için dost bir ürün diyebilirim kimyasal dayanımı güzel boncuklar güzel

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Herkese selamlar yine bakımsız bir arac ile beraberiz. 22bin kilometrede olmasına rağmen yüzey cok kötüydü

on yıkama b33

Kova ile yıkayıp demirtozu temizliğine gectim

Kil yaptıktan sonra yüzeyin durumu bu şekilde idi

İc trimlerdeki çiziklerden kurtulmak icin sökmek gerekliydi önce ise içten başladım

Ardından polisaja gectim h9 ufs kece ile hem orbital hem rotary çalıştım. Ağır kesim bitince f6 ile orbital kullandım

Polisaj esnasında pek fotoğraf çekmemişim finallere geçelim

Koruma olarak Carpro Uk3.0 üzerine reload
Jantlara Gyeon Rim üzerine Quartzmax uyguladim

Son düzenleme:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Emeğine sağlık güzel uygulama olmuş.ceramic coat beyaz renge yakışmış camsı bir final olmuş.

DENİZLİ

muhlis91

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İzmir
eline sağlık kutas. iç trimlere kadar söküp bu şekilde temiz çalışman takdir edilesi. zaten gözlerimle gördüm ne kadar temiz çalıştığını. uygulamaların devamını dilerim

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Emeklerine sağlık Kutas abi, beyaz renk olduğu için sanırsam seramik ıslak bir görünüme sahip olmuş. Ve derinlik katmış sanırsam, çok beğendim. :kalplix: :) CarPro 3.0 dan ne kadar kaldı ? :D

BERAT

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Zonguldak
Elinize sağlık araç gerçek R mı diye inceledim bi detay yakalayamadım gerçek R sa aracın durumuna çok üzüldüm ya neyseki sizin elinizde toplamış tekrardan

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Herkese selamlar yine bakımsız bir arac ile beraberiz. 22bin kilometrede olmasına rağmen yüzey cok kötüydü

on yıkama b33

Kova ile yıkayıp demirtozu temizliğine gectim

Kil yaptıktan sonra yüzeyin durumu bu şekilde idi

İc trimlerdeki çiziklerden kurtulmak icin sökmek gerekliydi önce ise içten başladım

Ardından polisaja gectim h9 ufs kece ile hem orbital hem rotary çalıştım. Ağır kesim bitince f6 ile orbital kullandım

Polisaj esnasında pek fotoğraf çekmemişim finallere geçelim

Koruma olarak Carpro Uk3.0 üzerine reload
Jantlara Gyeon Rim üzerine Quartzmax uyguladim

Eline sağlık kanka. Kaderiyle oynanmış bir araç daha :) piano black trimler tüm golfcülerin baş belası oldu :D

@SubaruOutback @BERAT araç normalde ne r ne de rline :) standart bir highline araca sonradan r body-kit uygulaması yaparak dönüşüm sağlanmış :)

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Emeğine sağlık güzel uygulama olmuş.ceramic coat beyaz renge yakışmış camsı bir final olmuş.

DENİZLİ
Teşekkürler abi araç sahibi mutlu :)
eline sağlık kutas. iç trimlere kadar söküp bu şekilde temiz çalışman takdir edilesi. zaten gözlerimle gördüm ne kadar temiz çalıştığını. uygulamaların devamını dilerim
Teşekkür ederim Muhlis abi, sökmeden iç trim yapmak bence riskli imkan varsa söküp yapma taraftarıyım. Güzel dileklerin için teşekkür ederim abicim :)
Eline sağlık kutaş car pro stokların eriyor:)
Stok bitmez, azalır :D Her giden ürün için yenilerini ekliyorum stoğa. Herürün için stok güncellemesi yapmak istemiyorum stokları serelim'de :)
Elinize sağlık cam gibi olmuş:)
Teşekkürler :) :)
@Detail 35 Eline, emeğine ve pyalaşımına sağlık :) Şeker gibi olmuş :) Bu arada bu gerçek R mı?
Teşekkürler hakan abi, araç 1.4tsi 125lik stage 1 yazılımlı. Dıştan görünüm R içte karbon direksiyon falan vardı özenilmiş bir araç ancak malesef gerçek R değil :)
Emeklerine sağlık Kutas abi, beyaz renk olduğu için sanırsam seramik ıslak bir görünüme sahip olmuş. Ve derinlik katmış sanırsam, çok beğendim. :kalplix::) CarPro 3.0 dan ne kadar kaldı ? :D
Teşekkür ederim Brom :) Uk3.0 başarılı bir ürün ilk yaptığım araçta hala parlaklık ve hidrofobisi devam ediyor yakında bi yıkama günceli çekmek lazım :)
Yav resimleri bir tek ben mi göremiyorum
Whatsapptan atayım abi senin için :D
Elinize sağlık araç gerçek R mı diye inceledim bi detay yakalayamadım gerçek R sa aracın durumuna çok üzüldüm ya neyseki sizin elinizde toplamış tekrardan
Teşekkür ederim berat hocam maalesef gerçek R değil ancak 1.0 da olsa R da olsa hiç bir araç böyle kötü bakılmayı haketmiyor bence. ikinci el alındığı için bu tip manzaralar normal artık güzel bakılacak sahibinden söz aldım :)
Eline sağlık kanka. Kaderiyle oynanmış bir araç daha :) piano black trimler tüm golfcülerin baş belası oldu :D

@SubaruOutback @BERAT araç normalde ne r ne de rline :) standart bir highline araca sonradan r body-kit uygulaması yaparak dönüşüm sağlanmış :)
Golften anlayanlar kendini belli ediyor :D aynen dediğin gibi kankam pianoblackler dert :( neyseki çözümü kolay

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Golften anlayanlar kendini belli ediyor :D aynen dediğin gibi kankam pianoblackler dert :( neyseki çözümü kolay
golflerle kafayı sıyırma noktasında ilgilenince sonuç biraz bu oluyo :D ama maşallahı var, izmirden gerçekten baya kaliteli golfler çıkıyor görüyoruz sosyal mecralarda, parça seçimlerinde model olarak orijinale sadık kalınarak güzel bir hale dönüşmüş değişen tüm parçalarda r parçası kullanılarak :)

iç piano blackler için reçeten nedir :) hangi aşamalarda hangi ürünleri kullandın acaba :)