Hızlı Soru - Cevap

akko

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Öne çıkan konu #11,701
@akko Burdan cevap vereyim. Ben paspaslarda ve pedal da 1/20 olarak kullanıyorum güzelce temizliyor. Araç içinde ise Gs sert bir yapısı var 1/30 falan işinizi görür . Ama bunu surekli rutinde kullanacaksaniz 1/40 falan yapınm. Lastiklerde 1/20 tertemiz yapar
Cevap için çok teşekkür ederim.
koch chemie ürünleri gerçekten güzel ve ekonomik baya

akko

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye
Şişe almak istiyorum, bu ürün nasıldır sizce? Önerebileceğiniz bir ürün var mıdır?
5 Lİ FIRSAT PAKETİ KİMYASALA DAYANIKLI 1LT BAŞLIKLI SPREY FISFIS Fiyatları ve Özellikleri
1-1.5 yıl önce 3 lü 50 tl ye almıştım arkadaşla beraber hala kullanıyorum uzun süre kimyasal bırakmadım içinde o sebeple kimyasala dayanıklılığını ölçemem ama içinde 6 ay kadar gyeon wetcoat kaldı sıkıntı olmadi.şuan da r1 jant temizleyicisi gibi sulandırıp hem en kullanacağım ürünleri ön yıkama şampuanlarını vb koyuyorum spreylemesi güzel çok yoğun kullanımda biraz parmaklarınız ağırıyor o kadar. fiyat performans olarak gayet güzeldir.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AithX

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
1-1.5 yıl önce 3 lü 50 tl ye almıştım arkadaşla beraber hala kullanıyorum uzun süre kimyasal bırakmadım içinde o sebeple kimyasala dayanıklılığını ölçemem ama içinde 6 ay kadar gyeon wetcoat kaldı sıkıntı olmadi.şuan da r1 jant temizleyicisi gibi sulandırıp hem en kullanacağım ürünleri ön yıkama şampuanlarını vb koyuyorum spreylemesi güzel çok yoğun kullanımda biraz parmaklarınız ağırıyor o kadar. fiyat performans olarak gayet güzeldir.

Çok teşekkür ediyorum tecrübenizi aktardığınız için hocam. 1-2 tane 360 çift atımlı vs çeyizlik şişelerin yanına bunlar gayet yeterli iş görür gibi yani.

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye

AithX

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Merhaba ,
O ürün bizim ürünümüz kesinlikle değildir.

Dokusundan gördüğüm kadariyla welsoft dediğimiz %100 polyester den taklidini yapmışlar.

En azindan bizim etiketi takmama inceliğini göstermişler :)
Taklitçiler nazik çıktı :D

yunusaktas91

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul

değişik

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
.
Merhaba Araçlarda açılabilir cam tavan için belirli bir hıza kadar açılmalı vs gibi bir bilgi varmı ben 80 90 ın üzerinde kapatıyorum 130 a kadarda sadece arkası kalkık havalandırma durumunda kullanıyorum ama emin olamadım sağlıklımıdır biraz araştırdım kullanma klavuzu da dahil net bir bilgi bulamadım bilgisi olan varmı bu konuda

cagatay

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Merhaba Araçlarda açılabilir cam tavan için belirli bir hıza kadar açılmalı vs gibi bir bilgi varmı ben 80 90 ın üzerinde kapatıyorum 130 a kadarda sadece arkası kalkık havalandırma durumunda kullanıyorum ama emin olamadım sağlıklımıdır biraz araştırdım kullanma klavuzu da dahil net bir bilgi bulamadım bilgisi olan varmı bu konuda
genelde 60 kmh hızın üstünde açık kullanmak iyi değil arkası kalkık sekilde sorun yaratmaz ama yüksek hızlarda camı açmak sunroofu açmak aracin aerodinamigini bozuyor ben klima kullanmayı tercih ediyorum

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye
zaten belli bir hıza cam tavan açık çıktığınızda orta bilgi ekranından uyarı veriyor kapatın diye.ona uysanız yeter.ben 50 60 km ye kadar kullanıyorum sıcak havada daha yüksek hızlarda klima candır.

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Şişe almak istiyorum, bu ürün nasıldır sizce? Önerebileceğiniz bir ürün var mıdır?
5 Lİ FIRSAT PAKETİ KİMYASALA DAYANIKLI 1LT BAŞLIKLI SPREY FISFIS Fiyatları ve Özellikleri
@bahtitopal hocam cevaplamış
. Ben de hobiotomdan aldım. Biraz da olsa daha uyguna geliyor hobiotomdan alırsanız :) r1, gs gibi ürünlerde atımı iyi fakat b33-ceviz gibi yoğun ürünlerde geniş açılı sıkımda hızlı sıkınca Bi tık yoruyor. Bi de 1 lt olunca tabanı biraz geniş. Genel olarak bakınca ise bu fiyata gayet uygun görünüyor hele ki toplu alım olmadığı halde

değişik

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
.
teşekkür ederim cevaplarınız için amacım cam açık kullanmak değil neredeyse hiç açmıyorum bende klima kullanıyorum . Fakat ben hariç herkes rahatsız oluyor klimadan ve cam açalım tavanı açalım diyorlar bazen de açıkken hızlanmam gereken durumlar oluyor yada unutuyorum açık olduğunu bu sebeple kesin bir bilgi edinmek istiyorum.
@bahtitopal @cagatay