Koruma sonrası boncuklar...

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Öne çıkan konu #721
65. Gün toplamda 2 kez yıkandı. Son yıkayalı 1400km oldu ve karla karışık yağmur, yağmur ve trafik filmi, toz hepsi şuan üzerinde. Bu akşam yıkamayı planlıyordum. Yağmur çiseyince kaldı. Fırsattan istifade bir göreyim dedim yaşam belirtisi varmı Bilt hamber da :para:
Bu boncukları görünce hala bence gayet diri maşallahı var. Kış için kesinlikle ilk tercihim olacak 17eur 250ml lik fiyatı oluncada tam f/p lık bir ürün haline de geliyor.

Gayet güzel görünüyor bu markanın ön yıkama ve kil ürünleri güzeldir listeye waxı da ekleyelim.

DENİZLİ

KaiZeN

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Bahsettiğiniz şartlara göre boncuklar baya iyi. Anlamadığım şey bu wax neden bu kadar ucuz :)
Berkay hocam bazıları da ucuz olsun :komik: @onurçiko üstad ın infinity supergloss ile karşılaştırmasını takip ediyorum sonuç ne olacak bakalım. Ben 2. Katı atarken hanım arayınca biraz hızlandırılmış tur olmuştu. Üstad 2. Katı tam yapar. Bence infinity i bilemem ama bilt hamber a dayanamayıp sıkılıp erken vedalaşmak isteyecektir yeni bir wax denemek için :sicak:

Gayet güzel görünüyor bu markanın ön yıkama ve kil ürünleri güzeldir listeye waxı da ekleyelim.

DENİZLİ

Evet üstad kil i en iyi kil diye biliyorum. Ön yıkaması da hep olumlu yorumlar almış. Fusso yla dayanım konusunda yarışıp fiyatı daha uygun olduğu düşünüldügünde kesinlikle eklenmeli :alisveris:..

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
Berkay hocam bazıları da ucuz olsun :komik: @onurçiko üstad ın infinity supergloss ile karşılaştırmasını takip ediyorum sonuç ne olacak bakalım. Ben 2. Katı atarken hanım arayınca biraz hızlandırılmış tur olmuştu. Üstad 2. Katı tam yapar. Bence infinity i bilemem ama bilt hamber a dayanamayıp sıkılıp erken vedalaşmak isteyecektir yeni bir wax denemek için :sicak:

Evet üstad kil i en iyi kil diye biliyorum. Ön yıkaması da hep olumlu yorumlar almış. Fusso yla dayanım konusunda yarışıp fiyatı daha uygun olduğu düşünüldügünde kesinlikle eklenmeli :alisveris:..
Katılıyorum, gördüğüm kadarı ile kili en iyisi. Ön yıkama köpüğü de en iyi kir söken ürün, bir de Surfex HD var apc YouTube’da Koch Gs ile kıyaslamaları var bayağı kök söktürüyor Gs’ye :)

Shirb13

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Arkadaşlar bugün iş yerinin otoparkında çiğ düşmüş gibi, beyaz kısmı ayak üstü iyi çekememiş olabilirim.

Prima Amigo üzerine Gyeon Wet Coat uygulanmış kısım;

Su itici ürün olmadığı için çift kat divortex hızlı cila atılmış kısım;

Aradaki farkı görebilmemiz için herhangi bir şey uygulanmamış kısım;

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
İki hafta kadar önce Turtlewax Hybrid Sealant ürününe bir şans daha vermiştim. Bir önceki uygulamamda hem dayanım hem de boncuklanmada istediğim gibi performans vermemişti. Aracın üzerinde doğru düzgün koruma yok yani tamamen bu ürüne emanet. Dediğim gibi 2 haftalık kir var üzerinde geçenlerde yağan kara da maruz kaldı. Bugün aldığım fotoğrafı ekliyorum toz ve kire rağmen fena değil gibi ama önceki sayfalarda paylaştığım Meguiars HCW’ye göre zayıf.