mustafacagri - Amatör Uygulamalarım

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Maşallah beyaz inci final fotoğraflarında harika görünüyor. Jantlar biraz gözüme takıldı kışlık spec mi yoksa başka bir durum mu var? :)
Teşekkür ederim dostum :) beyaz yıkayınca hoş görünüyor ama taze yıkanmış kırmızıyı özletiyor, yalan yok :D jantlar kışlık spec. Tüm kış kapakları takmamıştım esasen. Bu yıkamada da jantları temizlemeye vaktim olmayınca en azından kapak takayım da kirleri maskeleyeyim dedim :D
Normalde şu şekilde takıldık kışın

Ellerine sağlık. Hiç yıkanmamaktan iyidir sonuçta b33 ile girişmişsiniz. Ben b33 ün temizlik kabiliyetini çok beğeniyorum.

Aracın da maşallahı var :nazar:
Aynen öyle, hiç yıkamaya yıkamaya kir iyice birikti. Kir biriktikçe koruma durumunun da pek olmadığını düşünüyorum. Yeniden kirleneceğine emin olsam da bahar gelmişken temiz yüzeye koruma yapmadan geçmeyelim dedim. B33 gerçekten kirleri şahane indiriyor, köpürmesi de çok iyi. Yazları ev13 kullanırken b33'ün bu özelliğini çok arıyorum :) Teşekkür ediyorum yorumunuz için :)
Emeğinize sağlık hocam ne kadar içinize sinmiş olmasada tatminkar görünüyor :) maşallah
Teşekkürler hocam, standart birine göre son derece yeterli hatta fazla bile gelen bir yıkama. Ama malum bizleri tatmin etmiyor,içimize sinmiyor en azından o davlumbazlar ışıl ışıl olmadıkça :D
Nasıl kir birikmiş kovaya öyle. Sanki ön yıkama yapmamışsın gibi
Yo yo kovadaki siyahlık dirt trap in kendisi :) dipte biriken çamurun fotosunu çekmemişim. 2 kere 1.10 b33 ön yıkaması yemesine rağmen dipte bunca kir birikmesi ne kadar çok sayıda eldiven kullanılırsa kullanılsın temaslı yıkamanın ne kadar dikkat istediğini bi kere daha hatırlattı. Teşekkür ediyorum abicim :)

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Emeğine Sağlık Mustafa açık koyu renk wax olayı bana hep pazarlama taktiği gibi gelmiştir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ediyorum abi. Açıkçası ben de aynı görüşteyim. Elbet renge özel kullanılması gereken ürünler vardır ama bu tarz genel kullanıma hitap eden firmaların bu tarz ürünlerinde bahsi geçen durumun olmadığını düşünüyorum. Sanal ortamda bunu kanıtlar nitelikte birçok test bulunmakta. Cg'ın beyaz beyaz diye diye sattığı ürünü özellikle piano blacklere uygulayarak kendim de göstermek istedim. Kendim açık renk araç için ürün alırken siyaha veya koyu renklere özel ürün almam şahsen. Ama elde bulunan ürün bu şekildeyse atmak yerine kullanarak değerlendirmeyi tercih ederim.