Ralliart Lancer Uygulama Paylaşımları

cagatay

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Boncuklanma gayet düzenli tatmin edici kaportada toz yok hocam camlar rezalet oldu kaportada toz minimum seviyede.Fusso ve Sonax Hybrid Npt ile kıyasladığımda Sonax daha önde Fusso 10 parmak geride hem toz tutuyor hem su iticilik 1 ay çok güzel ikinci ayda açılma yapıyor.Fussoya artık düşmanım

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
elinize sağlık yaniyor massallah bende sonax hybrid npt kullaniyorum sizden görmüştüm mukkemmel bir ürün dayanımı parlaklığı ve su iticiliği ile benim favorim oldu bakalım good stuff nasıl

toygar68

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
Gitmesin yahu. Şu sektörde seramiklerden ve nano korumalardan başka Fussoyu geçen bir ürün olsun:uykucuxx:
Yanlış anlamda gidicek dedim hocam Fussoyu geçer anlamında Fusso 1. Haftada hidrofobiklik azaliyordu.Yuzey temizliğini kusursuz yaptığım halde.Good Stuff a gelince araç 2 kere yağmur gördü 2 yağmurda da boncuk boncuk oldu.Bana göre geçti hocam.Fusso dan nefret ettim vallaha hocam.Gonlum hala Sonax Hybrid Npt de harikaydı.

toygar68

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
elinize sağlık yaniyor massallah bende sonax hybrid npt kullaniyorum sizden görmüştüm mukkemmel bir ürün dayanımı parlaklığı ve su iticiliği ile benim favorim oldu bakalım good stuff nasıl
Sonax benim hala favorim hocam harika bir şey.9 ay gitti Sonax.Farkli bir ürün denemek amacıyla değiştirdim.Fusso denedim Good Stuff şu an iyi gidiyor ama gönlüm hala Sonax'ta

toygar68

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
Merhabalar detailforum bugün 3 haftadır kar,tuz, çamur gören aracımı yıkadım.Sultanbeyli Veysel Karani Mahallesi'nde açılan Range Self Yıkama Servisinde yıkadım aracı.On yıkama köpüğü jet kopuk arıtılmış su bulunuyor ciddi anlamda beğendim.Yikamada kullanılanlar

Auto Finesse Lather Shampoo
Meguiars Wash Mitt
Auto Finesse Caramics Gloss Enchancer
Valet Pro Lastik parlatıcı

Onerebileceginiz hızlı cilalari yoruma bekliyorum

toygar68

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
Elinize sağlık:) Hızlı cila olarak tac system shine wax, carpro elixir, soft 99 luxury gloss bu 3 ünden birisini seçerdim. Halihazırda shinee wax kullanıyorum gayet memnunum bittikten sonra sırada elixir var:utan:
Sağolun hocam onerileriniz icin

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Elinize sağlık yoğun kirlenme arkasından terapi gibi olmuştur :) bulunabilirlik açısından Tac System Shinee Wax,Soft 99 Luxury gloss,Zymöl Detailer aklıma gelen ilk öneriler olabilir Zymölü bulmak zor olsada bulunca kaçırılmasın derim:)

kozmobot

Çaylak Detaycı
Üye
İl
istanbul
Merhabalar detailforum bugün 3 haftadır kar,tuz, çamur gören aracımı yıkadım.Sultanbeyli Veysel Karani Mahallesi'nde açılan Range Self Yıkama Servisinde yıkadım aracı.On yıkama köpüğü jet kopuk arıtılmış su bulunuyor ciddi anlamda beğendim.Yikamada kullanılanlar

Auto Finesse Lather Shampoo
Meguiars Wash Mitt
Auto Finesse Caramics Gloss Enchancer
Valet Pro Lastik parlatıcı

Onerebileceginiz hızlı cilalari yoruma bekliyorum
Merhaba hocam, Range self serviste cift kova yapmaya kalkınca laf eden oluyor mu? Yoğunluk durumu nasıldır buranın?

toygar68

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
Herkese merhabalar uzun bir süredir forumda yoktum tekrardan paylaşıma başlıyorum

Aracımda Koch Chemie Pw vardı bir carnauba wax atmanın vakti gelmişti.
Öncelikle yıkamada Auto Finesse Lather şampuan kullanıldı.Ardindan Auto GLYM magma kullandım.Aractan demirtozu hiç çıkmadı yada kırmızı olduğundan göremedim .IPA ile yüzey temizliği yaptım.Ardindan Koch Chemie nin Türkiye pazarına yeni giren Koch Chemie W0.01 katı wax kullanıldı.

porsuk_y

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Ankara
elinize sağlık maşallah.. biraz üzerinden geçti ama goodstuff wax hakkındaki yorumlarınız nedir?

toygar68

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
elinize sağlık maşallah.. biraz üzerinden geçti ama goodstuff wax hakkındaki yorumlarınız nedir?
Hocam ömürü biraz kısa geldi bana parlaklık kesinlikle çok iyiydi.F/P olarak baktığımda biraz pahalı geliyor.

toygar68

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
Herkese merhabalar aracıma 2.5 ay önce Nasiol ZR53 seramik kaplama uyguladım.Parlaklık hidrofobi olsun çok mutluyum üzerine destekleyici bir şey uygulamak istiyorum fikirlerinizi alabilirmiyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Herkese merhabalar aracıma 2.5 ay önce Nasiol ZR53 seramik kaplama uyguladım.Parlaklık hidrofobi olsun çok mutluyum üzerine destekleyici bir şey uygulamak istiyorum fikirlerinizi alabilirmiyim

Sonax ceramic sprey kullanabilirsiniz.