Ralliart Lancer Uygulama Paylaşımları

toygar68

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
Seramikli bir waxa göre parlaklık oldukça başarılı görünüyor. Boncuklarin çok merak ettim.
Ayrıca her seferin de tekrar yazıyorum aracın rengi harika. Eline sağlık. Maaşallah.
Çok sağolun Onur hocam iddia ediyorum.Boncuklanmada en iyilere girer.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
@toygar68 maşallah harika görünüyor, toz konusunda ki iddadan sonra bende merak ettim ürünü :) boncuklarıda en kısa zamanda isteriz

BERAT

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Zonguldak
Elinize sağlık bende sitede gezinirken gözüme çarpıyordu uygulamayı da görmüş olduk parlaklık derinlik katmış boncuk kalitesi ve hidrofibi de iyiyse geriye dayanım kalıyor takipte kalıp görelim :)

toygar68

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
Elinize sağlık bende sitede gezinirken gözüme çarpıyordu uygulamayı da görmüş olduk parlaklık derinlik katmış boncuk kalitesi ve hidrofibi de iyiyse geriye dayanım kalıyor takipte kalıp görelim :)
Boncuk ve hidrofobi çok iyi hocam dayanımı merak ediyorum.Ne olacak diye bekleyip görücez

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Ellerine sağlık, merak ettiğim bir waxtı su iticiliği tatmin edici geldi. Peki boncuklanması nasıl ?
Toz konusunda biraz geri kalmış gibi, gerçi tozlu bir yere park etmişsiniz onunda etkisi olabilir.

toygar68

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
Ellerine sağlık, merak ettiğim bir waxtı su iticiliği tatmin edici geldi. Peki boncuklanması nasıl ?
Toz konusunda biraz geri kalmış gibi, gerçi tozlu bir yere park etmişsiniz onunda etkisi olabilir.
Boncuklanma gayet düzenli tatmin edici kaportada toz yok hocam camlar rezalet oldu kaportada toz minimum seviyede.Fusso ve Sonax Hybrid Npt ile kıyasladığımda Sonax daha önde Fusso 10 parmak geride hem toz tutuyor hem su iticilik 1 ay çok güzel ikinci ayda açılma yapıyor.Fussoya artık düşmanım