Sohbet- Muhabbet Faslı

İissoo

Acemi Detaycı
Üye
İl
Mugla
iyi aksamlar aracımı yıkadıktan sonra ıslakken 1/100 olarak chemie protector wax ı aracın heryerine sıkıyorum , biraz bekledik tekrar suyla duruluyarak aracı kuruluyorum , hersey iyi guzel ama 2019 sıfır aldıgım corolla aracım için 3 takım silecek eskittim silecekler sertleşıyor atlama yapıyor bu sekilde sorunla karsılasan oldu mu

Sercan20

Uzman Detaycı
Üye
İl
Denizli
iyi aksamlar aracımı yıkadıktan sonra ıslakken 1/100 olarak chemie protector wax ı aracın heryerine sıkıyorum , biraz bekledik tekrar suyla duruluyarak aracı kuruluyorum , hersey iyi guzel ama 2019 sıfır aldıgım corolla aracım için 3 takım silecek eskittim silecekler sertleşıyor atlama yapıyor bu sekilde sorunla karsılasan oldu mu
Silecek atlama olayı ön cama hızlı cila tarzı ürün sıktığım da oluyor ama kendi aracıma PW sıktığımda olmamıştı.

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
@Mentalfeed, bey new mod göreviniz harırlı olsun. sizi bu mertebelerde görecegibize ben zati dünden emindim. şartlar olgunlaşmık ve zamanı gelmiş.anlaşılan. allah utandırmasın..

iyi detaylar.
Teşekkürler üstad her zamanki gibi yorumların fevkalade nefis okşuyor.:partix:

Amin, inşallah rabbim hepimizin çıktığı, çıkacağı yollarda kimseyi utandırmasın:nazar:

Berkay

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Dişlerinizi fırçalarken diş fırçalama ile polisaj arasındaki benzerlikleri benden başka düşünen var mı?
Bu var zaten :) Ortodontistler diş tellerini çıkardıktan sonra diş yüzeyini düzeltip parlatmak için polisaj yapıyorlar :) Aynı pasta gibi macunları ve pedleri var :D

Son düzenleme: