Sohbet- Muhabbet Faslı

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Öne çıkan konu #2,181
Dişlerinizi fırçalarken diş fırçalama ile polisaj arasındaki benzerlikleri benden başka düşünen var mı?
Yatma vaktin gelmiş bizim kuyumculukta kullandığımız el polisajları ile dişçilerin kullandıklarıda çok benzer. Aşındır çizik al parlat.

DENİZLİ

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
@Paian hocam nerelerdesin? Wir haben dich so sehr vermisst valla ya:komik::komik:
Ben de sizi özledim vallahi dostlar. Bu aralar evlenme hazırlıkları, nişanlımın ofisini taşıma-tadilat vs. işleri, evin tadilat işleri, ev eşyası satın alma işleri, ofis işleri, cart işleri curt işleri derken kendimi bile görmüyorum. Haftasonları sokağa çıkma yasağı geldi ya samimi söylüyorum sevindim. Sizin keyifler nasıl? Tüm dostlara selam olsun.

Bu arada geçenlerde paylaşacaktım zaman bulamadım bir türlü. Millet graphene üzerine yoğunlaşmış epey ama Gyeon roll on gibi wax çıkarmış :terlisırıtan:.
WAX - Gyeon Quartz

Öte yandan Zymöl'ün graphene spreyi bekleneni verememiş. Şu an kış günü yapıştırıp geçeceğimiz graphene sprey hangi markada?

Brindabella

Uzman Detaycı
Üye
Ben de sizi özledim vallahi dostlar. Bu aralar evlenme hazırlıkları, nişanlımın ofisini taşıma-tadilat vs. işleri, evin tadilat işleri, ev eşyası satın alma işleri, ofis işleri, cart işleri curt işleri derken kendimi bile görmüyorum. Haftasonları sokağa çıkma yasağı geldi ya samimi söylüyorum sevindim. Sizin keyifler nasıl? Tüm dostlara selam olsun.

Bu arada geçenlerde paylaşacaktım zaman bulamadım bir türlü. Millet graphene üzerine yoğunlaşmış epey ama Gyeon roll on gibi wax çıkarmış :terlisırıtan:.
WAX - Gyeon Quartz

Öte yandan Zymöl'ün graphene spreyi bekleneni verememiş. Şu an kış günü yapıştırıp geçeceğimiz graphene sprey hangi markada?
Çok şükür hocam, biz de bıraktığın gibi aynı. Uzun zamandır göremeyince sesleneyim dedim:)
Allah yuvanızdan mutluluğu eksik etmesin:duax:
Sizi gördüğüme çok sevindim.:arkadass:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik

WAX - Gyeon Quartz

Vay vay kimler varmış burada. Bahsettiğin hazırlıklar zor iş. Bir abim derdi ki evlilik arefesi mi zor ölüm zor diye sormuşlar evlilik arefesi daha zor demişler :lezzetlix:
Kolay gelsin şimdiden umarım kazasız belasız bitirirsin bu süreci.

Bu arada bu sprey waxlar roll on waxlar neler oluyor böyle. Atmosferik motorlardan küçük hacimli turbo beslemelere geçince de aynı duyguyu yaşamıştım. Alışamıyorum bir türlü :kahkahaa:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli

WAX - Gyeon Quartz

Selamlar özletme kendini.:)

Berkay

Master Detailing
Moderator
İl
İstanbul
Depoda duran crystal guard ürünlerim var hiçbiri hiçbir zaman sararmadi. Tedarikçiyle bir görüş derim. Kolay bozulan ürün değil. Belki formülü guncellediler.
Bu üründen bendede var ben takip edeyim olmazsa ahmet abiye sorarız.
Bende de bilmem kaç yıl öncesinden kalma glass guard var. Rengi su gibi. Sararma yok. @SubaruOutback Hakan abinin de dediği gibi bir görüş istersen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Cevaplar için teşekkür ederim. İkisini de denedim dün gece, sıkıntısız çalışıyor ama biri beyaz biri sarı. Ne yapsam bilemedim. Aldığım yere sordum bakalım ne diyecek. Ama şuan kullanımda bir problem yok

Düzenleme: Şimdi cevap geldi, pandemi sürecinde üretici hammadde değişikliği yapmış, şuan rengi sarıymış. İşleyişi aynı dedi. Sadece kendi kendine renk degistirmesi garip olmuş :)

Son düzenleme:

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Cevaplar için teşekkür ederim. İkisini de denedim dün gece, sıkıntısız çalışıyor ama biri beyaz biri sarı. Ne yapsam bilemedim. Aldığım yere sordum bakalım ne diyecek. Ama şuan kullanımda bir problem yok

Düzenleme: Şimdi cevap geldi, pandemi sürecinde üretici hammadde değişikliği yapmış, şuan rengi sarıymış. İşleyişi aynı dedi. Sadece kendi kendine renk degistirmesi garip olmuş :)
İyi bari sıkıntı olmamasına sevindim. :)

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Güldürürken sadece guldureyim dedim ama arada düşündürmüş de olabilirim :)
Sağolasın, bende senin yazılarının, konularının takipçisiyim :)

Evde olmanın zararları işte. Ben belgesel seyretmeyi seviyorum.Hanım sağolsun belgesel pek sevmez. Ona acı, dram, korku, aksiyon lazım. Tv8'i de pek sevmem. Mutfakta oyalanirken açıyor o acı fışkıran yapımları, haliyle bende duyuyorum.
Sonra sonuç bu oluyor :)
Sol yanım alev alev yanarken, krem bulurum diye kırmızı odaya baktım. Aradığımı bulamadım, sanırım bu ev benim kaderime karışıyor. :D
Eşim komşuyu aradı onlarda krem varmış, dedim ayıp olur sen çal onların kapısını :D

Daha uzar gider bu böyle :)
Adam yıllardır TV sektörünün yapamadığını yaptı tüm dizi isimlerini tek karalamada şiir yaptı. Bravo Hakan abi
Ayakta Alkışlandı:alkıssx:

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Adam yıllardır TV sektörünün yapamadığını yaptı tüm dizi isimlerini tek karalamada şiir yaptı. Bravo Hakan abi
Ayakta Alkışlandı:alkıssx:
Hahaha, ya daha da uzatırdım da bunaltmayayım dedim burada kısa kestim :D

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir