Stokları Serelim

Mertcankbr

Amatör Detaycı
Üye
İl
Manisa

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Hocam iyi günlerde kullanın ama fiyat olarak yüksek değilmi litresi 30 tl gibi bir fiyata alıyorum
teşekkür ederim. ben 4o tl gibi bi rakama almıştım. gün geçmiyor ki fiyatlar degişiyor. bu link paylaşımımın amacı ''nereden aldınız'' sorularının öngörüsü gibi. gülen yüz.

bilidigim kadarıyla ürün kimyasalı yurt dışından ithal ediliyor agırlıklı olarak, birde buna üretim farklılıkları ( degişik üretim metotları var) ve saflık degerleri eklenince fiyatlarda bu denli oynalmalar kaçınılmaz olabiliyor. salgın etkisi ve vaka iniş-çıkış arz talep dengesi zati malumunuz !!!

ürünün iyi mi kötü mü oldugunu bilmemekle beraber bunları yazdıgımıda ilintilemek isterim .

iyi detaylar.

Mertcankbr

Amatör Detaycı
Üye
İl
Manisa
teşekkür ederim. ben 4o tl gibi bi rakama almıştım. gün geçmiyor ki fiyatlar degişiyor. bu link paylaşımımın amacı ''nereden aldınız'' sorularının öngörüsü gibi. gülen yüz.

bilidigim kadarıyla ürün kimyasalı yurt dışından ithal ediliyor agırlıklı olarak, birde buna üretim farklılıkları ( degişik üretim metotları var) ve saflık degerleri eklenince fiyatlarda bu denli oynalmalar kaçınılmaz olabiliyor. salgın etkisi ve vaka iniş-çıkış arz talep dengesi zati malumunuz !!!

ürünün iyi mi kötü mü oldugunu bilmemekle beraber bunları yazdıgımıda ilintilemek isterim .

iyi detaylar.
Yanlış anlaşılmak istemem sadece fiyatı yüksek gibi geldi sitede yazan fiyata göre ama 40 tlde normal cünkü ben 2 hafta önce almıştım anlık yükselmeler olabiliyor iyi forumlar

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Yanlış anlaşılmak istemem sadece fiyatı yüksek gibi geldi sitede yazan fiyata göre ama 40 tlde normal cünkü ben 2 hafta önce almıştım anlık yükselmeler olabiliyor iyi forumlar
nedenek niye yanlış anlaşılasınız. tabi ki hepimiz ''enlerin'' peşindeyiz bu forum zati bu yüzden var. en iyisi en kalitelisi en ..... gibiler paylaşımlarla ve irdeleyerek sorgulayarak bulunabilecektir.

iyi detaylar.

umut111

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Antalya
4000k e14 ampul için koçtaş'a gitmiştim, her kamyonda sabit pas sökücü bulunsun, ötekini berikini yedekleyeyim derken ampul almadan geldim dermişim :D

5 tonun kamyonu cargo'da sadece dezenfektan ve cam silinen sopalı çekçek vardı, elim değmişken kırık bi başlığı hayata döndürüp -sadece bantla değil tabi :D- 1:30 kc pw ve 1:bayağı çok -divortex washberry- ph nötr şampuan hazırlayıp koydum. hepsi sadece cam için. aynı başlıklı bi şişe de su koydum ama şişeye suyu doldurup başlığı çevirmek çok zor oldu, onun için ayrı konu açacağım.

iyi forumlar.

Son düzenleme:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
4000k e14 ampul için koçtaş'a gitmiştim, her kamyonda sabit pas sökücü bulunsun, ötekini berikini yedekleyeyim derken ampul almadan geldim dermişim :D

5 tonun kamyonu cargo'da sadece dezenfektan ve cam silinen sopalı çekçek vardı, elim değmişken kırık bi başlığı hayata döndürüp -sadece bantla değil tabi :D- ve 1:30 kc pw ve 1:bayağı çok -divortex washberry- ph nötr şampuan hazırlayıp koydum. hepsi sadece cam için. aynı başlıklı bi şişe de su koydum ama şişeye suyu doldurup başlığı çevirmek çok zor oldu, onun için ayrı konu açacağım.

iyi forumlar.
Hayırlı olsun bende geçen balata temizleyicisini aldım F/P ürünü diyebilirim.

DENİZLİ

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul

Yurtdışından aldığım malzemeler anca elime ulaştı:)Bissel gelir gelmez annem sağ olsun kanepeyi yıkattı :)ilk izlenim olarak başlığını kullanmak çok rahat köşe kısımlara kadar girebiliyorsun araba koltuğu temizlediğimde konu açmayı düşünüyorum.
Hayırlı olsun :) Konusunu bekliyoruz :)

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator

Yurtdışından aldığım malzemeler anca elime ulaştı:)Bissel gelir gelmez annem sağ olsun kanepeyi yıkattı :)ilk izlenim olarak başlığını kullanmak çok rahat köşe kısımlara kadar girebiliyorsun araba koltuğu temizlediğimde konu açmayı düşünüyorum.
Bissel için daha detaylı açıklama ve video olursa çok sevinirim hocam,karcher pro modellere göre izlenim farkı yaratabilir bizler için. Güle güle kullanın :)

Mehmet55

Tecrübeli Detaycı
Üye

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli

Hayırlı olsun inceleme konusunu bekliyoruz

DENİZLİ

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri

4 gözle bekliyorum incelemesini. Türkiye'de bir ilk olacak hadi kolay gelsin:kalplix:

Sefa46

Uzman Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Kahramanmaraş

hakan34

Çaylak Detaycı
Üye

hayırlı olsun cihazlar pasta makinesini nerden aldınız kaça geldi acaba ?