Stokları Serelim

Fatih37

Amatör Detaycı
Üye
İl
istanbul
N11 yamaçlar detailingden autobrite detay malzemeleri çantası 770 TL'lik kupon+bonus indirimli 705 TL'ye aldım.
Amacım memlekete 6-7 tane kutuları yerine 2 çantalara sığdırarak götürmektir.
Çantayı çok beğendim. Work stuff çanta vardı fiyat 779tl ama AB çantanın ebatı daha büyüktür. İstediği herşey koyabiliyor hatta polisaj makineleri koyabilirsin. Detay fırçaları yandaki asabilirsin. YouTube'de detaylı video vardır aşağıdaki linktedir.

Maxshine 500gsm 40x40 ebatlı kapılar arası ve tampon havlu yedek olarak aldım.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Celal

Uzman Detaycı
Üye
N11 yamaçlar detailingden autobrite detay malzemeleri çantası 770 TL'lik kupon+bonus indirimli 705 TL'ye aldım.
Amacım memlekete 6-7 tane kutuları yerine 2 çantalara sığdırarak götürmektir.
Çantayı çok beğendim. Work stuff çanta vardı fiyat 779tl ama AB çantanın ebatı daha büyüktür. İstediği herşey koyabiliyor hatta polisaj makineleri koyabilirsin. Detay fırçaları yandaki asabilirsin. YouTube'de detaylı video vardır aşağıdaki linktedir.

Maxshine 500gsm 40x40 ebatlı kapılar arası ve tampon havlu yedek olarak aldım.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tam detaycı çantası ,ben yamaçların istanbuldaki yerinde incelemiştim çokta beğenmiştim..herşey düşünülmüş.iyi günlerde kullanın

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Bende bundan var kırmızısıda var bir kırmızı kullamdım da da çok çizik almadı ama güzel parlattı
Başkan bunlar zaten polish, wax, sealant için diyor. Çizik almaktan ziyade finale gider diyor. Yumuşak vernikten çizik alır ama sertte zor. Polish için aldım ben.

Hk80

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
@Celal hocamin tavsiyesiyle almıştım. Kaputta az bir miktar folyo yapışkani kalmıştı. Ürün net tiner gibi kokuyor ve kolay gitmiyor kokusu. Hgs etiketinin yapışkani komple camda duruyordu ürünü beze fısladım yapışkani ıslattım biraz bekledim ve sildim sanki eridi yapışkan. Sadece kenar kısımları kaldı onlarda biraz bastırınca çıktı. Fakat Kaput filminde aynı etkiyi göstermedi. Belki önden apc ve ipa ile temizledim, sonra ürünü kullandım ondan mı böyle oldu bilemedim. Biraz tırnak yardımı kalan kısımda pamukla bastırarak çokta zorlamadan çıktı.

Celal

Uzman Detaycı
Üye
@Celal hocamin tavsiyesiyle almıştım. Kaputta az bir miktar folyo yapışkani kalmıştı. Ürün net tiner gibi kokuyor ve kolay gitmiyor kokusu. Hgs etiketinin yapışkani komple camda duruyordu ürünü beze fısladım yapışkani ıslattım biraz bekledim ve sildim sanki eridi yapışkan. Sadece kenar kısımları kaldı onlarda biraz bastırınca çıktı. Fakat Kaput filminde aynı etkiyi göstermedi. Belki önden apc ve ipa ile temizledim, sonra ürünü kullandım ondan mı böyle oldu bilemedim. Biraz tırnak yardımı kalan kısımda pamukla bastırarak çokta zorlamadan çıktı.
Beni ipten aldı bu ürün @Berkay iyi bilir.ben daha iyisini görmedim..jant temizlerkende mükemmeldir