Stokları Serelim

mirafiori

Uzman Detaycı
Emektar Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Hocam tripodu denedim. Malzemesi hafif alüminyum gibi bişeydi, sıkma olanları plastikti ama iyidir. Boyu uzattım yaklaşık 2 metre gibidir ama hafif eğim yerlerde devirebilir onun için altına takoz gibi benzerleri koyarak devrilmez. Ürünü beğendim. Buradan oraya taşımamı kolaylaşacak. Umarım fikir vermiştim :)

Tripodu teslim aldım beklentimin üzerinde çıktı ürün, epey yükseltilebiliyor olması çok iyi oldu, motor çekimlerinde ön cam uygulamalarında epey işimi kolaylaştıracak :) Tekrardan teşekkürler.

Fatih37

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Tatil için memlekete götürüp getir ile arabamda fazla eşyalar yükleyip K5 makine ağırlığından dolayı yer kalmıyordu o yüzden ve tabi kısa bir detay işi veya taşıma kolaylığı için hafif K4 compact UM Limited edition modeli makine aldım. 2 tane olunca size saçma gelebilir ama HB'da çok uygun indirimle aldım.

Amazondan MJJC tetik tabancası ve mevcut cannon pro foam lance için aparatı 12. günde elime ulaştı. Sadece K4 makine ve yeşil nozuluyla deneme yaptım, harbi müthiş bişeymiş :D

Diğer gelen ürünlerim. Yeterince borçlandım, umarım bu son olur İnşAllah.

Son düzenleme:

lampsy

Acemi Detaycı
Üye
İl
Tekirdag
Tatil için memlekete götürüp getir ile arabamda fazla eşyalar yükleyip K5 makine ağırlığından dolayı yer kalmıyordu o yüzden ve tabi kısa bir detay işi veya taşıma kolaylığı için hafif K4 compact UM Limited edition modeli makine aldım. 2 tane olunca size saçma gelebilir ama HB'da çok uygun indirimle aldım.

Amazondan MJJC tetik tabancası ve mevcut cannon pro foam lance için aparatı 12. günde elime ulaştı. Sadece K4 makine ve yeşil nozuluyla deneme yaptım, harbi müthiş bişeymiş :D

Güle güle kullanın, kısa tetik tabancası olması gereken şey bence de diğerleri gereksiz uzun ve kullanım zorluğu yaratıyor araç yıkarken

hakan34

Çaylak Detaycı
Üye

güle güle kullanın ayıptır sorması fiyat neydi yıkama makinesinin hocam

Adam’s Garage

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara

Kupon ile 180₺ almıştım baldwipe bezin dokusu gayet güzel
Hocam güzel günlerde kullanın nasiol metalcoat benimde merak ettiğim bir üründü kampanyayı görünce dayanamayarak bende sparişini geçtim:gulumsemex: sanırım salı günü elimde olur:)

Yanlış anlamazsanız sizin üzerinizden bir de düzeltme yapmak isterim çünkü bunu çok fazla arkadaşda gördüm:( Hem yanılıyor hemde istemeyerek yanıltabiliyorlar. Her kullandıkları yada yapısını güzel buldukları bezi Baldwipe olarak nitelendiriyorlar. Bu da çok doğru olmuyor maalesef. Baldwipe sıradan dokumalı bir bez değil, piyasada benim bildiğim ve gördüğüm 2-3 firma harici satışı da yok. Sizin vasıtanızla aşağıya eklediğim fotoğraflar ile dokuma farkının çok net anlaşılacağını düşünüyorum. Hatta salı günü nasiol bezi geldiği zaman yan yana fotoğraflarınıda eklerim daha sağlıklı olur:gulumsemex:

Onur40

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Kırşehir
Hocam güzel günlerde kullanın nasiol metalcoat benimde merak ettiğim bir üründü kampanyayı görünce dayanamayarak bende sparişini geçtim:gulumsemex: sanırım salı günü elimde olur:)

Yanlış anlamazsanız sizin üzerinizden bir de düzeltme yapmak isterim çünkü bunu çok fazla arkadaşda gördüm:( Hem yanılıyor hemde istemeyerek yanıltabiliyorlar. Her kullandıkları yada yapısını güzel buldukları bezi Baldwipe olarak nitelendiriyorlar. Bu da çok doğru olmuyor maalesef. Baldwipe sıradan dokumalı bir bez değil, piyasada benim bildiğim ve gördüğüm 2-3 firma harici satışı da yok. Sizin vasıtanızla aşağıya eklediğim fotoğraflar ile dokuma farkının çok net anlaşılacağını düşünüyorum. Hatta salı günü nasiol bezi geldiği zaman yan yana fotoğraflarınıda eklerim daha sağlıklı olur:gulumsemex:

Estağfurullah abi aydınlattığın için çok teşekkür ederim

Fatih37

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
güle güle kullanın ayıptır sorması fiyat neydi yıkama makinesinin hocam
Teşekkür ederim hocam.
K5 power kontrol makine için ağustosta karcher distribütör sitesinde kampanya ile 5000₺'ye aldım.
K4 için Hb'da Karcher Türkiye (distribütörün kendisidir) satıcıdan 8 kasımda %15 indirimle 2549₺'ye aldım.
2 makinede ücretsiz 1 yıl garantiyle uzatarak 3 yıl garanti oldu.