Stokları Serelim

escaba_tr

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Düzce
Sonax ürünlerini temin ettiğiniz özel bir yer var mı acaba? Benim de aklımda olan bir iki ürün var bakayım istedim :)
Genelde Sonax'ın kendi sitesinden alıyorum ama indirim, kampanya durumlarına göre de başka satış platformlarından da yine satıcısı sonax olan ürünleri alıyorum..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkan KOCAKAYA

Usta Detaycı
Üye
İl
Bartın
Merhabalar detail forum ailesi. Stoklarıma adbl ürünlerinden bende ekledim. Araçta en çok temizlediğim yerler olan cam ve iç mekan için temizleyici aldım. Firma gönderirken hediye olarak koku gönderdi. Teşekkür ederim. Ürünleri denediğimde sonuçlarını paylaşırım.

Cilacı

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Hepsini çok merak ediyorum :) Sadece iç mekan temizleyici almadım onda çok kararsız kaldım, tavsiyelerinizi bekliyorum üstadlar.
Hayırlı olsun darkside harika bir ürün memnun kalırsınız bence fazlasıyla.İç mekan için ben nanolex interior cleaner tavsiye ederim 1/1 sulandırıp kullanabilirsin.Antibakteriyel özelliklerede sahip olduğuda söyleniyor incelemelerde. Muazzam bir ürün stoğumda totalde 11 litre kullanıma hazır nanolex interior cleaner mevcut :)

fserterr

Usta Detaycı
Üye
İl
Denizli
Hayırlı olsun darkside harika bir ürün memnun kalırsınız bence fazlasıyla.İç mekan için ben nanolex interior cleaner tavsiye ederim 1/1 sulandırıp kullanabilirsin.Antibakteriyel özelliklerede sahip olduğuda söyleniyor incelemelerde. Muazzam bir ürün :)
Teşekkür ederim, tavsiye için de çok teşekkürler, shiny garage ile nanolex arasında kalmıştım ben de, bakalım en son neye karar vereceğim:)

Cilacı

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Teşekkür ederim, tavsiye için de çok teşekkürler, shiny garage ile nanolex arasında kalmıştım ben de, bakalım en son neye karar vereceğim:)
Rica ederim kardeşim. Shiny garage kullanmadım malesef nasıl bir ürün olduğu hakkında fikrim yok. Nanolexin odex versiyonuda bende mevcut ama o sulandırılmamalı koku giderici enzimler içeriyor.Temizleme kabiliyeti aynı ben odex versiyonunu koku giderici olarak kullanıyorum araca birşey döküldüğünde vs hem lekeyi çıkartıyor hemde kokusunu yok ediyor.