Stokları Serelim

Cavraoğlu

Usta Detaycı
Üye
İl
Samsun
Öne çıkan konu #9,301

Purestar dublex 50x75
Purestar microfiber wash mit
Birde hediye cam bezi yollamışlar teşekkürler

Şampuan olarak da bunu aldım iyi mi yaptım bilmiyorum ama forumda iyi diye okumuştum şimdilik çeyizler bunlar
wax olarak da soft 99 kiwami almayı düşünüyorum inşallah pişman olmam
Wax atacaksanız benim bildigim poseidon cilalı sampuan yani wax atılan araçta ph nötr şampuan gerekli.

BERAT

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Zonguldak
Yanlış ürün aldık ozman kapağınıda açmış bulunduk hayırlı işler ya canım sıkıldı şimdi iş görmez mi bu poseidon :oops:

Celal

Uzman Detaycı
Üye
Deneyince bilgilendirir misiniz? Benim aracın içinde çok fazla piano black parça var

Bir saat önce ürünü denedim.benim fikrim şu almaya uğraşmaya değmez.nedeni şu epey uğraşrım ama sıfır çizik hedefime ulaşamadım ve bu ürüne 130 tl verdim.130 değil 250 tl versem şu kadarcık alana adam gibi olsa hiç gözüme gelmez.bence bu işşn doğrusu adam gibi polisaj yaptırıp o bölgeye ppf kaplamak ben şahsen bayramdan sonra öyle yapacam,dıştaki yani kapı çıtalarındaki yerlere yaptırmıştım bayram abiye harika olmuştu

ravenous

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara

Bir saat önce ürünü denedim.benim fikrim şu almaya uğraşmaya değmez.nedeni şu epey uğraşrım ama sıfır çizik hedefime ulaşamadım ve bu ürüne 130 tl verdim.130 değil 250 tl versem şu kadarcık alana adam gibi olsa hiç gözüme gelmez.bence bu işşn doğrusu adam gibi polisaj yaptırıp o bölgeye ppf kaplamak ben şahsen bayramdan sonra öyle yapacam,dıştaki yani kapı çıtalarındaki yerlere yaptırmıştım bayram abiye harika olmuştu
İç kısmına pff yapacak birini bulmakta mesele
Ben 2-3 yere sormuştum kimse uğraşmak istemedi
Satan yer bulsam alıp kendim yapacağım aslında

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik

Purestar dublex 50x75
Purestar microfiber wash mit
Birde hediye cam bezi yollamışlar teşekkürler

Şampuan olarak da bunu aldım iyi mi yaptım bilmiyorum ama forumda iyi diye okumuştum şimdilik çeyizler bunlar
wax olarak da soft 99 kiwami almayı düşünüyorum inşallah pişman olmam
Hayırlı olsun yeni stoklarınız. Şampuanı özellikle merak ediyorum. Bir ara çok git gel yaşadım ben de. Yorumlarınızı ilgili başlıkta paylaşırsanız sevinirim. :utan:

Emre9110

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul

Sizin yine iyiymiş. Benim bi şişedekini bantlayıp göndermişler altı delikmiydi artık neydi bilmiyorum %70 i filan akmış :) Niye bu kadar ilgisizler acaba kargolama da ilginç. Değişim talep edeceğim, bakalım ne olacak.
Merhaba arkadaşlar,

Auton shopu aramıştım sen geri gönderme kalanı sende kalsın biz sana aras kargo ile yenisini gönderelim demişlerdi. Aras kargo ile güzelce paketlenmiş pat pat poşete sarılmış olarak geldi ürün. En azından affettirdiler kendilerini :)

değişik

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
.

boyassiden gyeon tire ve sipariş vermişken nanolex i yedekledim çok memnumum boyassi siparişlerimden her konuda yardımcı oluyorlar

şimdi baktım fb yi iron out az ve çok kötü kokuyor diye almıştım ama buda kötü kokuyor onun kadar olmasada hiç sevmiyorum şu demir tozu zımbırtısını

Son düzenleme: