Stokları Serelim

orhann490

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İSTANBUL

@Murat Hocam a Tesekkur ederim.

(Araya Meguiars girmezse rahat edemezdim:komik:)
Hayırlı olsun ürünler şahane. Turtle wax ceramic wash bende kullanıyorum güzel ürün. Fakat aldığım günden beri sürekli kafama takıldı. Rengi avrupada yeşil :) bize gelen ürünlerde açık beyaz krem gri ne desek bilemiyorum sebebini sordum Türkiye distribütörlüğüne Avrupa’da kanserojen madde kullanımı serbest onun için yeşil olduğu söylendi. Sizde de rengi aynı mı acaba ?

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Hayırlı olsun ürünler şahane. Turtle wax ceramic wash bende kullanıyorum güzel ürün. Fakat aldığım günden beri sürekli kafama takıldı. Rengi avrupada yeşil :) bize gelen ürünlerde açık beyaz krem gri ne desek bilemiyorum sebebini sordum Türkiye distribütörlüğüne Avrupa’da kanserojen madde kullanımı serbest onun için yeşil olduğu söylendi. Sizde de rengi aynı mı acaba ?
Hemen acip bakiyorum donuyorum size :)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Aynı evet, forumda daha önce bu konuyu konuşmuştuk. Renk farkını farkedip bende yazmıştım distribütöre.