Stokları Serelim

medxr13

Usta Detaycı
Üye
İl
.
Kısmet olursa önümüzdeki hafta bir araçta deneyeceğim inşallah bir mani çıkmaz ise.
Nacizane deneyimim;
- Parlaklık seramik kaplamalar gibi, gayet beğendim, hatta çok beğendim,
- Uygulama çok kolay, kalıntı vs bırakmadı. Kısa tüylü wax silme bezleri ile rahatça silinebiliyor. Kokusu da güzel. Kalıcılığı henüz bir şey diyemiyorum. Almancasında 4 ay diye yazılmış ama bilemiyorum.
-Şimdilik çok memnun kaldığımı söylemeliyim ancak sizlerin daha detaylı objektif yorumlarını ben de bekliyorum.

cabay

Uzman Detaycı
Üye
İl
istanbul
Autobrite direct foam lance için karcher k3 aldım. Uzun vadede kullanmayacağım ve de oldukça uyguna (550tl) aldığım için uygun olduğunu düşünüyorum. Ürün 2 günde memlekete gitti. Bende gidince tamam olacak :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

carking58

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul/Kayseri
Autobrite direct foam lance için karcher k3 aldım. Uzun vadede kullanmayacağım ve de oldukça uyguna (550tl) aldığım için uygun olduğunu düşünüyorum. Ürün 2 günde memlekete gitti. Bende gidince tamam olacak :)

Fiyatı çok çok iyi denk gelmiş, hayırlı olsun :)

mirafiori

Uzman Detaycı
Emektar Detaycı
Üye
İl
İstanbul

K2 bu fiyatlara :) Gerçekten iyi denk gelmiş :) Güle güle kullanın :)

batikankodak

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İzmir
Sabah nöbetten çıktım. Baktım merdivene sıralanmışlar.

Hayırlısı olsun diyelim , ama önemli bir sorum var . Nasıl alabildiniz ?

birkaç hafta önce sitede ürünler gözükmüyordu bende site üzerinden wpden ulaştım ama hala geri dönüş alamadım. dün bir daha bakayım dedim bu sefer ortada site kalmamış . Birde sanırım uygulamacısınız , zaten hepsi fazlasıyla konsantre ürünler. Ortak alım veya ürün satım olur mu ?

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Abi hayırlı olsun. Neden bu kadar çok bunlar :gulumsemex: Bir yer açtın da haberimiz mi yok :incelemex:
Yer falan yok :D Gariban gariban takılıyoruz.

Oo hayırlı olsun abi :) ortak alım yaptınız galiba? Beni de yer varsa yazabilir misin?
Ortak ama öyle bölmeli değil bidon bazında.

Hayırlısı olsun diyelim , ama önemli bir sorum var . Nasıl alabildiniz ?

birkaç hafta önce sitede ürünler gözükmüyordu bende site üzerinden wpden ulaştım ama hala geri dönüş alamadım. dün bir daha bakayım dedim bu sefer ortada site kalmamış . Birde sanırım uygulamacısınız , zaten hepsi fazlasıyla konsantre ürünler. Ortak alım veya ürün satım olur mu ?
Yakında açılır.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Nacizane deneyimim;
- Parlaklık seramik kaplamalar gibi, gayet beğendim, hatta çok beğendim,
- Uygulama çok kolay, kalıntı vs bırakmadı. Kısa tüylü wax silme bezleri ile rahatça silinebiliyor. Kokusu da güzel. Kalıcılığı henüz bir şey diyemiyorum. Almancasında 4 ay diye yazılmış ama bilemiyorum.
-Şimdilik çok memnun kaldığımı söylemeliyim ancak sizlerin daha detaylı objektif yorumlarını ben de bekliyorum.
Teşekkür ederim yorumlar için, uygulayacağım araca zaten seramik uygulamıştım, onun üstüne desteklemek için kullanacağım. Bir de korumasız bir araca uygular duruma bakarım.
Hocam uygulama yapacağınız aracı takip etme şansinız olursa aracın ufak bir bölümünde 1: 1 sulandırma ile uygulama yapma imkanınız olur mu acaba?
Bu uygulama yapacağımı çok sık takip etme durumu olmayabilir fakat bizim Murat'ın arabayı kobay yapabiliriz

EmirhanYigiter

Uzman Detaycı
Üye
@mustafacagri @Mugzy ile FB'yi böldük. Bölerken yere biraz akıtmışım FB'nin ne kadar iyi çalışabildiğini istemeden de kanıtlamış oldum. Arkasından hemen bir kaç kova su döktüm kan sanarlar diye. :smilex:
Jantlar için de kıvamından ötürü MWC tercih ettim, @Murat abiye teşekkürler.

Final Touch'un dibini görünce hemen yerine koydum. Alalı çok olmamıştı ancak fiyat hemen %30 artmış. R1 ve B33 yine bölündü. S3 arkadaşım için aldım. Ayrıca S100 wax da gelmiş. :lezzetlix: Wax ve Floweyler için @Murat abiye tekrardan teşekkürler

problem3333

Acemi Detaycı
Üye
İl
Gaziantep
@mustafacagri @Mugzy ile FB'yi böldük. Bölerken yere biraz akıtmışım FB'nin ne kadar iyi çalışabildiğini istemeden de kanıtlamış oldum. Arkasından hemen bir kaç kova su döktüm kan sanarlar diye. :smilex:
Jantlar için de kıvamından ötürü MWC tercih ettim, @Murat abiye teşekkürler.

Final Touch'un dibini görünce hemen yerine koydum. Alalı çok olmamıştı ancak fiyat hemen %30 artmış. R1 ve B33 yine bölündü. S3 arkadaşım için aldım. Ayrıca S100 wax da gelmiş. :lezzetlix: Wax ve Floweyler için @Murat abiye tekrardan teşekkürler
Guzel günlerde kullanın :) hocam bende bölünmüş fb aldım sizinkinin rengi bariz sarı benim aldığım su gibi deneme fırsatım olmadı acaba bu fark neden kaynaklanıyor olabilir?