Stokları Serelim

EmirhanYigiter

Uzman Detaycı
Üye
Öne çıkan konu #11,841
Guzel günlerde kullanın :) hocam bende bölünmüş fb aldım sizinkinin rengi bariz sarı benim aldığım su gibi deneme fırsatım olmadı acaba bu fark neden kaynaklanıyor olabilir?
Bazı ürünlerde içerikten dolayı olabiliyor. Parti parti üretimlerde renk farkı gözlemlenebiliyor. FB de bu durum geçerli mi bir bilgim yok ancak üretim tarihi üzerinden geçen süre vs. de etken olabilir. Bir kaç yıl önce bende bölünmüş olarak almıştım onun rengi de bir tık daha pembeydi. Bir de ışık farkından öyle çıkmış olabilir. Bunu şişeden çıkartıp elinize bir kaç damla alsanız buda şeffaf olarak görünüyor.

Nobran

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
Ankara
Aracıma ilk defa böyle bir katkı koyacağım. Bu markayı tercih etmemin sebebi İnternette izlediği ve araştırdığım kadarı ile Liqui Moly’nin katkılarının diğer katkılara pek benzemiyor olması. Aslında Speed tec’i de çok merak ediyordum. Uzun yola çıkmadan evvel bu iki katkıyı da depoya dökmek istedim. Ancak Liqui Moly ile görüştüğümde bu iki katlının aynı anda kullanılmaması gerektiğini söylediler.
Yaklaşık 2000 km sonra da onu deneyeceğim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hayırlı olsun abi :)

Nobran

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
Ankara
Sayende Muzaffer. Yoksa bana kalsa daha oyalanır dururdum :gulumsemex:
Abi bu tip katkılar motorun mevcut durumu korumak kötü ise iyileştirmek için faydalı bence, her ne kadar üretici katkı kullanmayın dese bile.

Adam üretici firmanın onayladığı yağı çıkarıyor ama iş katkıya gelince de koymayın diyor :)

medxr13

Usta Detaycı
Üye
İl
.
Yeni seri 'daha hızlı daha öfkeli'. İddialı veriler. Dayanamayıp çeyize kattım. Kutu içeriği de zengin; 'alyan anahtarı', 'yedek kömür', 4 adet kaliteli görünen 'ped' çıktı. Kıyamadım kurcalamaya, şimdilik kutusuyla birlikte kaldırdım. Belki sonbaharda temizlik polisajı yapabilirim. O zaman deneyimlerimi aktarabilirim nasip olursa.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Yeni seri 'daha hızlı daha öfkeli'. İddialı veriler. Dayanamayıp çeyize kattım. Kutu içeriği de zengin; 'alyan anahtarı', 'yedek kömür', 4 adet kaliteli görünen 'ped' çıktı. Kıyamadım kurcalamaya, şimdilik kutusuyla birlikte kaldırdım. Belki sonbaharda temizlik polisajı yapabilirim. O zaman deneyimlerimi aktarabilirim nasip olursa.

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara

Hayirli olsun Hocam Aynisindan bende aldim gecen hafta elime gecer haftaya cok guzel ürün Rupes in iç mekanizmasiyla ayni ürün kalite hissiyati cok yuksek bir onceki serisine gore fark var arasinda zaten Testlerini yapariz :)

medxr13

Usta Detaycı
Üye
İl
.
Hayirli olsun Hocam Aynisindan bende aldim gecen hafta elime gecer haftaya cok guzel ürün Rupes in iç mekanizmasiyla ayni ürün kalite hissiyati cok yuksek bir onceki serisine gore fark var arasinda zaten Testlerini yapariz :)
Teşekkür ederim Sefa bey, size de hayırlı olsun. Youtube incelemeleri ve kıyaslamalarında; eğer abartmadılarsa ben de çok memnun kalacağımızı düşünüyorum. Yorumlarınızı heyecanla bekliyor olacağım.

Cliocu

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İzmir
Hayırlısı olsun diyelim , ama önemli bir sorum var . Nasıl alabildiniz ?

birkaç hafta önce sitede ürünler gözükmüyordu bende site üzerinden wpden ulaştım ama hala geri dönüş alamadım. dün bir daha bakayım dedim bu sefer ortada site kalmamış . Birde sanırım uygulamacısınız , zaten hepsi fazlasıyla konsantre ürünler. Ortak alım veya ürün satım olur mu ?
Benimde onaylanan ve faturası kesilen ürünümü 10 gün beklettikten sonra göndermediler.çok ilginç ve müşteriye değer vermeyen bir firma benim için.

Wander41

Usta Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
Güle güle kullanın tabancayı nereden aldınız.basınçlı makinada mı kullanılıyor musluk hortumuna bağlanabiliyor mu.
Teşekkür ederim:) Kısa tetiği @Brindabella hocamdan aldım , havlular da aynı şekilde. Kısa tetik karcher K serisi basınçlı makineler ile uyumlu. Musluğa bağlanmıyor ne yazık ki. Ama yine de kendisi size en doğru şekilde yardımcı olacaktır :)