Yıka, durula, cilala, parlat :) Golf haftalık bıcı bıcı :)

cabay

Uzman Detaycı
Üye
@cabay Hocam elinize sağlık, video da çok başarılı. Benim dikkatimi farklı bir şey çekti. Sanki lastikler artık beni değiştir mi diyor? :)
Teşekkür ederim :)

Benim lastiklerden ziyade jantlar değiş beni diyor da ben komple aracı değiştireceğim nasipse. Lastikler beni değiş diyemez aslında :D 13bin de şu an araba. 13 binde beni değiş diyen lastikleri fabrikasının önünde ateşe veririm :D

yunusaktas91

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Teşekkür ederim :)

Benim lastiklerden ziyade jantlar değiş beni diyor da ben komple aracı değiştireceğim nasipse. Lastikler beni değiş diyemez aslında :D 13bin de şu an araba. 13 binde beni değiş diyen lastikleri fabrikasının önünde ateşe veririm :D
Lastik sırtındaki görüntüyü çatlak oluşumu gibi gördüm, diş derinlikleri de azalmış gibi ama demek ki fotoğraftan öyle görünüyor. :) Hayırlısı olsun hocam, değiştirme sebebiniz araçla mı alakalı yoksa özel mi?

cabay

Uzman Detaycı
Üye
Lastik sırtındaki görüntüyü çatlak oluşumu gibi gördüm, diş derinlikleri de azalmış gibi ama demek ki fotoğraftan öyle görünüyor. :) Hayırlısı olsun hocam, değiştirme sebebiniz araçla mı alakalı yoksa özel mi?
Araçla ilgili herhangi bir sıkıntım yok. Çok severek kullandığım bir araç :) Comfortline sebepli eksikliklerinden dolayı ya sıfır Golf8 ya da yeni 1BMW lere yönelebilirim. Ben araca Far&Stop ve Jant Lastik ile ilgili bir güncelleme yapmak istedim fakat far stop replika olacaktı ve görüşü vs azaldığından vazgeçtim. Jant lastik 15K'yı buluyor.... Bunu satıp üzerine 3-5 ekleyerek dolu "0" km alabilme ihtimalinden dolayı değişebileceğimi düşünüyorum. Daha iyisini alamadıktan sonra zaten satmanın bir anlamı yok.

cabay

Uzman Detaycı
Üye
@cabay Çok mantıklı hocam, ben de tam bu sebeplerden Highline olanını almıştım. İnşallah istediğiniz gibi bir araç bulursunuz. :)
Yeni BMW1 olabilir, alakasız bir şekilde Tiguan olabilir. Bakalım euro kuru bizi neye mahkum edecek, ona göre hareket edeceğiz :) iyi temenniniz için teşekkür ederim :gulumsemex: