Yine Mercedes E-200 detailing

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
abi eline koluna sağlık. konu başındaki fotolara bakınca sokakta rastlanabilecek standart bir e200 gibiydi. cevheri ortaya çıkarınca kıymet bilindiğini göstermiş araç :) hastayım bunca eziyete rağmen bu araçların diri kalabilmesine, maşallah :)
3d beton sökücü ürünü uygulaması nasıl acaba ?

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
eline emeğine sağlık valla şöyle öncesi sonrası hallerini görünce detailingin keyfi ayrı oluyor.. teşekkürler..
Teşekkür ederim, işin en keyifli yanı zaten finaller:)
Teşekkür ederim İdris'cığım
Onur hocam eline sağlık belgelerin maşallahı var:)
Teşekkür ederim, belgeleri serdim ortaya:)
Sabah neşesi, sabah şekeri niyetine aldım bir doz:kalplix:
Teşekkür ederim kardeşim, keyif verdiyse ne mutlu...
Emeğine sağlık Master tam bir yenileme operasyonu olmuş. Kullanılan ürünler ve sonuç harika.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ederim Sensei, seversin Glasür:)
Emeğinize sağlık, maşallah :)
Teşekkür ederim.
Teşekkür ederim
Özlenen kareler @onurçiko hocam ellerine sağlık.
Teşekkür ederim, özletmemeye çalışıyorum.
@onurçiko Eline, emeğine sağlık, yine harika bir çalışma olmuş :)
Teşekkür ederim Hakan'cığım
Muazzam olmuş ben çok beğendim
Teşekkür ederim, beğemenize sevindim.
abi eline koluna sağlık. konu başındaki fotolara bakınca sokakta rastlanabilecek standart bir e200 gibiydi. cevheri ortaya çıkarınca kıymet bilindiğini göstermiş araç :) hastayım bunca eziyete rağmen bu araçların diri kalabilmesine, maşallah :)
3d beton sökücü ürünü uygulaması nasıl acaba ?
Teşekkür ederim kardeşim.
Videoda görüldüğü gibi sıkıp biraz çalışmasını bekleyip tazyikli su ile geçiyorsun, çıkmazsa işlemi tekrarlıyorum.

cabay

Uzman Detaycı
Üye
İlk foto ile son foto arasında görünen tek ortak nokta plaka :) Eline emeğine sağlık abi. Tebrik ederim. :alkis::alkıssx::alkıssx::nazar:

DropX

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
73
Ben birşey demiyorum abi ya araba zaten çatır çatır anlatıyor :) yüzüne de söyledim burda da söyleyeyim sana profesyonel çekim yapacak biri lazım, uygulamalarını story şeklinde baştan sonra editleyecek biri lazım, o kadar renkli şekille vs video çekip adam gibi iş yapamayan insanlar çekim sayesinde prim yaparken senin bu kadar mütevazi olman sanki biraz fazla gibi :)

KaiZeN

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Üstad maşallah :nazar: , formun artarak devam ediyor. Yine bir ölüye hayat verilmiş. Böyle değişimler olunca sonucu gördüğümde sanki karşısına geçip yorgunluk çayı, kahvesi, sigarası (artık tercihe göre değişir) içiyor gibi hissediyorum :alkis:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
İlk foto ile son foto arasında görünen tek ortak nokta plaka :) Eline emeğine sağlık abi. Tebrik ederim. :alkis::alkıssx::alkıssx::nazar:
Teşekkür ederim kardeşim, yorumun hoşuma gitti :)
Mükemmel olmuş elinize emeğinize sağlık
Teşekkür ederim
Ben birşey demiyorum abi ya araba zaten çatır çatır anlatıyor :) yüzüne de söyledim burda da söyleyeyim sana profesyonel çekim yapacak biri lazım, uygulamalarını story şeklinde baştan sonra editleyecek biri lazım, o kadar renkli şekille vs video çekip adam gibi iş yapamayan insanlar çekim sayesinde prim yaparken senin bu kadar mütevazi olman sanki biraz fazla gibi :)
Teşekkür ederim kardeşim, bu çekim işleri anladığım işler değil bizim @Muratcan a atacam o topu artık:)
Herzamanki gibi gene mukemmel gene mukemmel ellerine saglik
Teşekkür ederim kardeşim

Muratcan

Usta Detaycı
Üye
İl
Antalya
Abi eline sağlık. İlk geldiğinde araç leş gibiydi. Fabrika ayarlarına dönmüş sayende. Ben yardıma gelemiyorum ya ondan yavaşlamışsındır :lezzetlix:

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
@onurçiko, üstad yine bir hayat öpücügü kondurmuşsun bir yıldızlı almana daha. müthiş işçilik ve takibinde beklenen düzeylerin katbekat üstünde sonuçlar göz kamaştıran cinsten görsellerle bizi ekranların karşısında mest ediyor.
ellerinize saglık üstad. sahibi güzel günlerde kullansın hayırlısı olsun.

iyi detaylar.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
@onurçiko, üstad yine bir hayat öpücügü kondurmuşsun bir yıldızlı almana daha. müthiş işçilik ve takibinde beklenen düzeylerin katbekat üstünde sonuçlar göz kamaştıran cinsten görsellerle bizi ekranların karşısında mest ediyor.
ellerinize saglık üstad. sahibi güzel günlerde kullansın hayırlısı olsun.

iyi detaylar.
Gönlümü okşayan güzel yorumlarına teşekkür ederim üstadım.

Dr HCD

Uzman Detaycı
Üye
Marka olmanız bir youtube/instagram kanalı bir de video editörüne bakar masterım:)
Şöyle güzel edit efekt ekleyeceksiniz işçiliğiniz zaten ortalığı yakmaya yeter:utan:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Aynen, Murat olmayınca uygulamaların tadı olmuyor.
Terapi gibi geldi ellerin dert görmesin master.
Teşekkür ederim, keyif verdiyse ne mutlu.
O paraya bir sürü ürün alırım:)
Marka olmanız bir youtube/instagram kanalı bir de video editörüne bakar masterım:)
Şöyle güzel edit efekt ekleyeceksiniz işçiliğiniz zaten ortalığı yakmaya yeter:utan:
Amann boş ver kardeşim, biz bize böyle devam:)