Yine Mercedes E-200 detailing

Tonyukuk07

Uzman Detaycı
Üye
@onurçiko ellerine sağlık kanka çok güzel bir uygulama daha. Araç sahibi ara ara fırçayla yıkama mı yaptırıyor? Benim arabadan sonra yaptın bunu ama benim boyadan kötü olmuş yüzey geçen zamanda. Ya ben çok iyi bakıyorum ya bu araca bakılmamış :)

vallahi özledik şu corona azalsa da gelsek uygulama yapsak :keyifsizx:

düzenleme: şimdi fark ettim bu başka bir arabaymış. :)

Son düzenleme:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
@onurçiko ellerine sağlık kanka çok güzel bir uygulama daha. Araç sahibi ara ara fırçayla yıkama mı yaptırıyor? Benim arabadan sonra yaptın bunu ama benim boyadan kötü olmuş yüzey geçen zamanda. Ya ben çok iyi bakıyorum ya bu araca bakılmamış :)

vallahi özledik şu corona azalsa da gelsek uygulama yapsak :keyifsizx:

düzenleme: şimdi fark ettim bu başka bir arabaymış. :)
Teşekkür ederim, bu başka araç, onu bu hale getirse sopa ile kovalarım:)
Aynen gel artık, uygulamaya boğalım kendimizi.

Respect3578

Uzman Detaycı
Üye
İl
Aliağa/izmir
aracın büyüklüğü sert vernik ve çizik tarlası oluşundan dolayı sizi baya yormuş 14 saatlik serüvende ama sonucunda gene herzamanki gibi harika bir uyugulama elinize sağlık.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
aracın büyüklüğü sert vernik ve çizik tarlası oluşundan dolayı sizi baya yormuş 14 saatlik serüvende ama sonucunda gene herzamanki gibi harika bir uyugulama elinize sağlık.
Teşekkür ederim, hergün otoparkta görüyorum, söyle keyifle baka baka geçiyorum yanından.

Kermssl

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Abi eline sağlık güzel uygulama olmuş baya yorucu olmuş belli, bayılıyorum şu Mercedes e200 e tank gibi araba temizini bulmak çok zor tabi oda ayrı konu :)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Abi eline sağlık güzel uygulama olmuş baya yorucu olmuş belli, bayılıyorum şu Mercedes e200 e tank gibi araba temizini bulmak çok zor tabi oda ayrı konu :)
Teşekkür ederim kardeşim, aynen gerçekten tank gibi. Kaç yıl önce yapılmasına rağmen çok ince düşünülmüş detaylar var arabada.