CNR Detailing | Premium Car Care | Do It Yourself | Uygulama Paylaşım Alanı.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık kardeşim, sen wax uygulafın mı ayrı bşr zevk alıyorum uygulamadan, çok başarılı ıslak ve derin bir parlaklık almışsın. Yansımalar beni benden aldı.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Ellerine sağlık muammer araca yakışan güzel parlak bir uygulama olmuş.

DENİZLİ

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Bu nasıl parlaklık ya. Çok iyi gerçekten. :alkis: Ellerine sağlık üstat :nazar:

Mugzy

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Mami uygulamaya laf yok. :D Sıvı wax üzerine sealant+wax nasıl bir kombinasyondur ya :mutlu: patlasın diye mi? :taraa: Tehlike ateşle yaklaşmayın!

Son düzenleme:

Ens_Clk

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara
Abi ellerinize sağlık, sonuç ortada finaller göz kamaştırıyor :alkis:Fotoğraflar olayı zaten fazlasıyla açıklıyor ama bide yakından o yansımaları v.s görmek insanı heyecanlandırıyor :D

ugurus

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir-Antalya
Uygulama vs herseyi cok guzel Olmus . Bide azicik arabadan bahsetseydiniz :) Pek goremiyoruz boyle araba . Eskiden beri sevdigim arabalardandir mustang efsane Olmus . Bu modeli 12-13 sene once yeni karaşimşek te oynamıştı .

ffsahin

Usta Detaycı
Üye
İl
Kayseri
Aman aman nerelere geldik :D
Ellerinize sağlık , renk güzel işçilik dahada güzel olunca sonuç kaçınılmaz olmuş :)

drerdogan

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
ısparta
gürcistan deyince mustang deyince eski bir şey bekliyordum ama fotoğraflara bakınca ağzımın suyu aktı:alkis:

CNR Detailing

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Abi emeklerine sağlık, farklar inanılmaz derece de belli oluyor zaten arabaya aşık oldum valla. :) Kil uygulamasında da baya bir kir çıkmış. :D
Çok teşekkürler kardeşim beğenmene sevindim. Evet malesef aracın yüzeyi pek fazla kirliydi :)
Cnr bey napıyorsunuz aklımız gitti :taraa: Ellerine sağlık, zaten konuşmuştuk başka sözüm yok efenim:)<3
Alıştıra alıştıra knk :D Teşekkürler canım.
Ellerine sağlık bitirdin bizi yine. Bitmiş zymölün hala sertifikasının olmasıda ayrı güzel:alkis:
Çok teşekkür ederim sorma üzgünüm zimoolüm bitiyor :(
Elinize sağlık çok güzel olmuş

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok teşekkürler
Maşallah mami bey döktürmüşsünüz yine,emeğinize sağlık :)
Teşekkürler canısım.
Maşallah eline emeğine sağlık. Yine gözümüzü şenlendirdin. Araç güzel renk güzel uygulama çok daha güzel :)
Çok teşekkürler beğenmenize sevindim :)
Hocam eline sağlık, ufak bir dokunuşa ihtiyacı varmış seninde belirttiğin gibi. Dokunuşu yapacak doğru kişiyi bulmuş ve sonuçlar, araç muazzam :mutlu:
Teşekkürler hocam nasipse ileride size de :)
Ellerinize sağlık, uygulama yaparken çektiğiniz fotoğraflara bayılıyorum :) Bu boyuttaki bir zymöl titanyum kaç defa uygulanabilir acaba?
Çok teşekkürler foto konusunda biraz hassasım :) Sorunun cevabı verilmiş sanırım.
Eline sağlık kardeşim, sen wax uygulafın mı ayrı bşr zevk alıyorum uygulamadan, çok başarılı ıslak ve derin bir parlaklık almışsın. Yansımalar beni benden aldı.
Çok teşekkürler abim parlaklık gerçekten çok üst düzey oldu.
Ellerine sağlık muammer araca yakışan güzel parlak bir uygulama olmuş.

DENİZLİ
Çok teşekkürler abi beğenmene sevindim.
gene yanıyor buralar. Elinize sağlık. Yakışıklı araca yakışıklı bir uygulama :D
Çok teşekkürler çok beğendim bende aracı :)
Bu nasıl parlaklık ya. Çok iyi gerçekten. :alkis: Ellerine sağlık üstat :nazar:
Çok teşekkür ederim Can hocam eksik olmayasın.
Makina yanayiii yanayiii. İşçiliğe bişi diyemiyorum çok iyi :)
Çok teşekkürler Özgürüm
Mami uygulamaya laf yok. :D Sıvı wax üzerine sealant+wax nasıl bir kombinasyondur ya :mutlu: patlasın diye mi? :taraa: Tehlike ateşle yaklaşmayın!
Biraz fantazik şeyler yaptık bebeğim. Teşekkür ettik
Teşekkür ederim.
Abi ellerinize sağlık, sonuç ortada finaller göz kamaştırıyor :alkis:Fotoğraflar olayı zaten fazlasıyla açıklıyor ama bide yakından o yansımaları v.s görmek insanı heyecanlandırıyor :D
Çok teşekkürler kardeşim senin uygulamanın fotolarını hala düzenleyemedim ilk fırsatta konusu olacak :)

CNR Detailing

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Uygulama vs herseyi cok guzel Olmus . Bide azicik arabadan bahsetseydiniz :) Pek goremiyoruz boyle araba . Eskiden beri sevdigim arabalardandir mustang efsane Olmus . Bu modeli 12-13 sene once yeni karaşimşek te oynamıştı .
Hocam bizim işimiz boya ile olunca çok teferruat gerek duymadım açıkcası :) Severek izliyoruz hocam :)
Maummer abi ellerine sağlık, yine harikulade bir uygulama olmuş :) Boyanın finaldeki dolgunluğu muhteşem görünüyor.
Kardeşim beğenmene sevindim finaller harika bence de :)
Aman aman nerelere geldik :D
Ellerinize sağlık , renk güzel işçilik dahada güzel olunca sonuç kaçınılmaz olmuş :)
Çok teşekkür ederim renk harika gerçekten :)
gürcistan deyince mustang deyince eski bir şey bekliyordum ama fotoğraflara bakınca ağzımın suyu aktı:alkis:
Keşke eski olsaydı o daha çok zevk verirdi hocam teşekkür ederim :)

CNR Detailing

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Herkese selamlar bayramınızı kutluyorum, bayramda herkes keyifli iken bende uygulama paylaşarak biraz daha sizleri keyiflendirmek istedim. Aracımız Bmw e30 M40 325i m50b25 motor kodlu daha önceden restore edilmiş bir otomobil. Saca kadar kazınıp emin ellerde boyansada boyayan arkadaş kalitesiz vernik ve yanlış sertleştirici oranı ile clear coat kısmını matlaştırmış aracın wet sanding işlemine ihtiyac duyduğunu fark eden aracın yeni sahibi arkadaşım bana getirerek ön inceleme ve sonrasında işlem için startı vermiş bulunduk.

Peki neler kullandık ?

Ön yıkama: Combo x2
Demirtozu : Janta Tuga Yeşil
Kil: Bilthammer
Cutting : Rupes Coarse , Puris A2 , Puris Black Label Compound
Polish: Koch F6, Puris A10
Finish: Sonax Perfect Finish
Koruma : Tac System Uhs %90
Zımpara : Nikon 1500, 3m 2000, Sunfoam 3000, 3m 6000

Kaportadan çıkan bazı partiküller

Camdan çıkan bazı partiküller(sanırım yanında bordo renginde bir araç boyanmış )

Daha önceden kasap şekilde zımpara işlemi yapıldığından dolayı malesef kapı ara çizgilerini açmışlar olabildiğince itinalı ve güvenli şekilde maskeledik. Daha başarılı sonuç için kapı kolları, sinyaller, spoiler söküldü.

Kapılar arasındaki derinlik farkı

Meraklı müşterilerim için bazı hatırlatmalar.

Before 360p vs After 1440p

Bulunmaz hint kumaşı orj Bmw logolu spoiler kauçuk olması ve kimsenin boyamaya yanaşmaması sonucu kendim tarafından boyandı.

Orj İs lip'i takıldı ve final için gün yüzüne çıktı.

Fitillerde daha önceden yapılan bilinçsiz işlemlerinde oluşan lekeri her ne yaptık ise çıkaramadık.

Daha detaylı paylaşımlar için instagram için : cnr.detailing
CNR Detailing Premium Car Care (@cnr.detailing) • Instagram fotoğrafları ve videoları

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Abi ellerine sağlık, bu kadar tecrübe nasıl kazandığını çok iyi anladım abi. Her gelen müşteriye farklı işlemler yapınca fazla fazla tecrübe ediniyorsun sanırsam. :) M50 kodlu bu efsana araç da olunca uygulama tadından yenmemiş, emeklerine sağlık abi. :gulumsemex:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ellerine sağlık. Hak ettiği parlaklığı senin ellerinde bulmuş bu nadide araç. Tam bir kara şimşek. Maşallah :nazar:

Bu arada egzoza küçük bir modifikasyon yapsa daha şık dururdu kanımca :alevv: