Detail Sıcak Fırsatlar

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Öne çıkan konu #1,761
@Kimyasal Adamlar ahmet abi wash mist alışverişin yanında hediye gönderiyordu meydan yamaçlara kaldıysa işimiz zor
Hocam ahmet abi 2015 uretimi kova gondermis bana. Suan indirimli 175 liraya satiliyor. 2016da almis olsa 40-50 liraya falan almistir. Detayli hesap yapmadim tahmin yurutuyorum.

Bir zahmet fiyatlar da buna gore olsun yani. Urunun yurt disi fiyatlari halkinda bir fikriniz var mi bilmiyorum ama ben soft99 urunlerinin fiyatlarini su sartlarda fais bulmadim.

Hatta ahmet abi suan 155 liraya satiyor yanilmiyorsam fussolari. Kim bilir kac senesinde aldi. Adamlar yeni aldiklari urunu 160 liraya satiyor. Yine yamaclar savunucusu olmak istemiyorum ama eski zamanlar gecti artik. Yeni dunya boyle.

Tabi oyle kampanyalar ve hediyeler olmayacaktir ama pahali diyemem urunlere kusura bakmayin.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir

Samatyalı

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
500 olsa yine iyi 170 ml gordum ben sanki. Kalsin mistlenmeyiveririm :)

300 ml imis bu arada.

Hocam ahmet abi 2015 uretimi kova gondermis bana. Suan indirimli 175 liraya satiliyor. 2016da almis olsa 40-50 liraya falan almistir. Detayli hesap yapmadim tahmin yurutuyorum.

Bir zahmet fiyatlar da buna gore olsun yani. Urunun yurt disi fiyatlari halkinda bir fikriniz var mi bilmiyorum ama ben soft99 urunlerinin fiyatlarini su sartlarda fais bulmadim.

Hatta ahmet abi suan 155 liraya satiyor yanilmiyorsam fussolari. Kim bilir kac senesinde aldi. Adamlar yeni aldiklari urunu 160 liraya satiyor. Yine yamaclar savunucusu olmak istemiyorum ama eski zamanlar gecti artik. Yeni dunya boyle.

Tabi oyle kampanyalar ve hediyeler olmayacaktir ama pahali diyemem urunlere kusura bakmayin.

ben her iki yerdende çok alışveriş yaptım Ahmet abi kampanya yapımı dibine kadar hakkını veriyordu 5 litresi 225 TL olan vp snow şampuanın yanında cg kovayı bedava veriyordu ..yada tam tersi düşün 225 liralık kovanın yanında 5 litre vp şampuan bedava veriyordu

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Wash mist 60 TL hemde 500 ml .. sen rahat ol bu fiyata baya kimse elini sürmez istediğin zaman alırsın
Fiyatlar gayet iyi Sadece bu gün instagram hesabımdan 8 kişi yamaçların storyisini bana atıp ürün sordular, eski tarihli ürünleri alacağımıza güncel ürünleri alırız en azından. Yamaçlar Detailing'in esnaflığını ben daha iyi buluyorum...

Kesinlikle katılıyorum abi size. Eski ürünlere güncel kur çekmek moda bizde

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Fiyatlar gayet iyi Sadece bu gün instagram hesabımdan 8 kişi yamaçların storyisini bana atıp ürün sordular, eski tarihli ürünleri alacağımıza güncel ürünleri alırız en azından. Yamaçlar Detailing'in esnaflığını ben daha iyi buluyorum...

Kesinlikle katılıyorum abi size. Eski ürünlere güncel kur çekmek moda bizde
Seni yakalamisken bir sey sorayim :)

Glaco ile ultra glaco arasinda performans farki cok mudur? Kullanmissindir bunlari diye tahmin ediyorum.

Gyeon view ile hangisi yarisir? Muhtemelen daha pahali olan ultra glaco ama ne dersin bu urunlerin farklari nelerdir?

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir

Glaco ile ultra glaco arasinda performans farki cok mudur? Kullanmissindir bunlari diye tahmin ediyorum.

Gyeon view ile hangisi yarisir? Muhtemelen daha pahali olan ultra glaco ama ne dersin bu urunlerin farklari nelerdir?

Abi selamlari, Glaco kullandım ultra kullanmadım şu an 3 aracımızda da gyeon view var çok net bir şekilde söylüyorum tüm glacolar view ile yarışır. 1 yıl oldu focus ve mercedese uygulayalı ikisinde de bariz şekilde azalmalar var. view uygulamadan önce 1.5 yıllık glaco vardı onun performansı çok daha üstündü. Glaco ile ilgili tek sorun garajdaki diğer arabaların camları kuruyken glaconun buz tutması...

Shirb13

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
@omrslhmms Ömer abiye bu konuda katılıyorum sayın @Toyota Cressida hocam.

Ben 100 gr lık kile 150 gr yazıp satmayı @Kimyasal Adamlar da gördüm. Kaç defa sormamıza rağmen cevap alamadık. Haklarını yemeyelim bez kampanyası güzeldi ve ben 30 tl ye 3 adet soft99 turuncu bezden aldım gayette memnun kaldım ama orada bile kargo ücretsiz yazmasına rağmen kargo bedeli çıkıyordu. Kredi kartı ödemesine fark çıkıyordu vs. Bu konulara da kendisi cevap vermedi.

Bu arada kendilerini gün aşırı online üyeler kısmında da görüyorum.

Esnaflıklarını beğenmemek kısmında @Detail 35 Kutas hocama da katıldığımı belirtmek isterim.

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Geçen hafta abinin biri sıcak fırsat diye atmıştı. Ama bir türlü kargolanmadı bende iptal ettim sonrasında yorumları okudum herkeze yollamamışlar. Tabi o abiye bişey demiyorum iyi niyetiyle önerdi ürünü. Ürün ve şirket şu

Şimdi en uygun fiyata bu ürünü buldum alıcaklar varsa alsın yorumları düzgün geldi bana hemde ücretsiz kargo.

Respect3578

Uzman Detaycı
Üye
İl
Aliağa/izmir
Geçen hafta abinin biri sıcak fırsat diye atmıştı. Ama bir türlü kargolanmadı bende iptal ettim sonrasında yorumları okudum herkeze yollamamışlar. Tabi o abiye bişey demiyorum iyi niyetiyle önerdi ürünü. Ürün ve şirket şu

Şimdi en uygun fiyata bu ürünü buldum alıcaklar varsa alsın yorumları düzgün geldi bana hemde ücretsiz kargo.
ürünü öneren bendim ve kendimde aldım hala kargolamadı msj attım cvp ta vermedi iptal edip bende diğer satıcıdan mı alsam yoksa cuamaya kadar bu arkadaşa şans vermeye devam mı etsem.

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
ürünü öneren bendim ve kendimde aldım hala kargolamadı msj attım cvp ta vermedi iptal edip bende diğer satıcıdan mı alsam yoksa cuamaya kadar bu arkadaşa şans vermeye devam mı etsem.
Abi bence şans verme iptal et gitsin zaten satıcının eski yorumlarınıda okursan kargolamadıklarını görüceksin.

Respect3578

Uzman Detaycı
Üye
İl
Aliağa/izmir

hangisinden almalıyız bayadır beklediğim ürün bu :D

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Ben de bilemedim glacolar hakkinda bilgim yok pek bu yuzden @Detail 35 ten fikir istedim :)

Hakan abi de yorum yapabilir belki @SubaruOutback ?

Ama gordugum kadariyla zaten 2 cesit var, 3. olan digerinin buyuk boyu. Bu nedenle glaco ve ultra ya da fusso glaco diyebiliriz saniyorum. Mobilden detayli bakamadim, bilgisayar acinca incelerim urunleri. Ama kullanmadigim icin yaniltici olabilir yorumun.

@Detail 35 tesekkur ederim bu arada yorumlarin icin. Toz tutmasi hos degil ama silecek ile dost ise tercih edebilirim

harunckr

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Ankara-Bilecik

Çevrende bauhaus varsa ordan alabilirsin hocam aynı fiyat. Şu sıralar açık mıdır bilemiyorum tabi

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Çevrende bauhaus varsa ordan alabilirsin hocam aynı fiyat. Şu sıralar açık mıdır bilemiyorum tabi
Abi malesef bauhaus Denizli de yok.

Arkadaşlar çok sıcak olmasa da ılık bir fırsat gibi geldi, ihtiyacı olanlar değerlendirebilir.

Aynı zamanda şişe de 25 TL'ye inmiş. Murat plastik üzerine konuştuğumuz şu günlerde şişenin fiyatı iyi gibi geldi.

Valet Pro - Orange Clay Bar100gr

Valet Pro - Generic Spray Bottle 1L

@Detail-Box tarafından kargo için 150 tl lik barajda bir oynama yapılırsa değerlendirilebilir.
Abi normal de bu killer en az 70 tlye satılıyor gayet sıcak fırsat bence.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Gyeon View'i kaç kat sürersen o akdar dayanımı artıyor. Glaco'yu çok kat süremiyorsun. Glaco'yu Fusso'nun cama sürüleni gibi düşün. Dayanım tamamen kullanıcıya, park koşullarına bağlı değişiyor.
Gyeon View bende 2 sene dayanım gösterebilmişti. Yanlız, içeriğinde gelen temizleyici hiçbir işe yaramıyor. Onun yerine glaco compound sürersen çok daha başarılı ve hızlı sonuç elde edersin.
Gyeon View'u silmek içinde yine glaco compound kullanmak yeterli olacaktır. Bende onun mendil tipi olanından da var, tek kalemde ürün camdan silinebiliyor. View ile birlikte verilen temizleyici cleanse'miydi neydi o view'i yüzeyden silemiyor. Cleanse başlı başına vakit kaybı, sürmesi, silmesi ve kokusu eziyetten öte bir ürün. Cleanse, hava civa bir halta yaramayan bir ürün.
Özet, hangisinin fiyatı uygunsa onu al derim.

Ultra Glaco serinin en uzun dayanım sağlayabilen ürünü, dedim ya Fusso'nun cam için olanı gibi düşünülebilir. Diğer glaco'lar en fazla 2 ay dayanım sağlayabilen ürünler. Mesela 45km/h glaco en fazla 2 ay dayanım sağlayabiliyor.

coco035

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Çiğli

Bende almıştım 2 tane sonra yorumları okudum iptal ettim iadesi 5 gün sürdü