En Parlak Ve Uzun Ömürlü Lastik Parlatıcı

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-

onur2015

Çaylak Detaycı
Üye
İl
istanbul
3 sene önce 250 ml sonax jel lastik parlatıcı almıştım, her yıkamada kullanmama rağmen son 2-3 kullanımlık kaldı. Oldukça ekonomik olduğunu söyleyebilirim. Aynı uygulama süngerini kullanarak kullanım miktarını azaltabilirsiniz.

Samatyalı

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
A
3 sene önce 250 ml sonax jel lastik parlatıcı almıştım, her yıkamada kullanmama rağmen son 2-3 kullanımlık kaldı. Oldukça ekonomik olduğunu söyleyebilirim. Aynı uygulama süngerini kullanarak kullanım miktarını azaltabilirsiniz.
Sürekli ayni süngeri kullanmanın avantajı dediğiniz gibi üründen tasarruf yaptırıyor

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Merhabalar, memnun kaldığımız lastik parlatıcı ürünlerini paylaşalım
kullanıp en memnun kaldığım lastik parlatıcı ürünü turtle wax jet black, bir boya gibi lastiğe sürülüyor ve çok uzun ömürlü bir koruma parlaklık sağlıyor.
en son nisan 2017 de attım inanın hala etkisini koruyor. Fiyat olarak şuan 85 tl'ye satılmakta.

Merhaba, geçen gün hb sitesinden 52 TL'ye aldım (kit olarak), indirimde görünüyor, diğer sitelerde de fiyat 100 TL üzerinde. Henüz denemedim ama Kasım 2017'de 85 TL ise şuan çok uygun aldım diye düşünüyorum. Sıcak Fırsatlar konusuna eklenmeli mi acaba :) Yoksa sahte ürün mağduru mu oldum :)

kizmazfatih

Usta Detaycı
Üye
İl
izmir
bende sonax extreme kullanıyorım cokta memnunum 1000km kadar etkılı oluyor suda boncuklanması cok güzel

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Merhaba, geçen gün hb sitesinden 52 TL'ye aldım (kit olarak), indirimde görünüyor, diğer sitelerde de fiyat 100 TL üzerinde. Henüz denemedim ama Kasım 2017'de 85 TL ise şuan çok uygun aldım diye düşünüyorum. Sıcak Fırsatlar konusuna eklenmeli mi acaba :) Yoksa sahte ürün mağduru mu oldum :)
Hemem hemen hepimiz bu fiyat bandından aldık, yani kazıklanmadın. Genelde indirimdeyken bu fiyat oluyor.Hatta 45 liraları gördü.

forzaGilles

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
3d magic dressing parlak finişi sevmesemde 2-3 kere deneme fırsatım oldu kalıcılık olarak uzun bir dayanım süresi var.,

Esas beni en çok sevindiren yönünden bahsedeyim; o keskin ağır kokusu yüzünden artık garajda kediler bırakın aracın üzerine çıkmayı., yanına bile uğramıyorlar..:taraa:

Sırf bu kedi belasından beni kurtardığı için parlak olmasını umursamadan her yıkamada kullanıyorum.. :mutlu:

Son düzenleme:

beratt_hero

Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
Auto kit ile sarp aynımı ? Bende auto kit beyaz şişe var 2 tane minnak. Bi deneme yapayım bakayım neye benziyecek. Bende sarp arıyordum. Ama bi süre bunlar idare eder. Sarp olmasada.

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Auto kit ile sarp aynımı ? Bende auto kit beyaz şişe var 2 tane minnak. Bi deneme yapayım bakayım neye benziyecek. Bende sarp arıyordum. Ama bi süre bunlar idare eder. Sarp olmasada.
Ayni değiller Berat idare eder ama dayanim sarpa göre çok az boncuklama neredeyse yok. İzmirde satan yer bulursan foruma yaz arayan çok :)

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Ben autokit deri vinil koruyucu kullanıyorum
Dayanım ve boncuk olarak bence on numara
Yani üstünde sarp yazan bundan daha iyiyse o ayrı bir dünya olmalı
Ayda birden fazla uygulamıyorum ve siyahlık hiç bitmiyor
Araç tozlanıyor e tabi lastikler de
Rutin yıkamamızı yapıyorum lastikler yine simsiyah

beratt_hero

Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
Ayni değiller Berat idare eder ama dayanim sarpa göre çok az boncuklama neredeyse yok. İzmirde satan yer bulursan foruma yaz arayan çok :)
Denk gelirse toplu alım postu paylaşacağımdan emin olabilirsiniz

Valla bende 3d magic vardı bitti. 2 senede 1lt anca bitti. Fazla fazla kullanıyordum. Ama arabaları az yıkadım ondan. Autokit ile idare edeyim 2 tane var. Sonra malzemeleri alırken fp bişey bakarım. Havlu, bez, sürekli kullanıma uygun wax muhtemel powerlock olur, hızlı cila yıkama sonrası için işte malzemeleri toplarken bakarım onada bide demirtozu eritici alıcam onuda berk abiden alayım diye düşünüyorum. Fraber var distribitör oldukları bi deneyim diyorum.

Nonane

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
3d magic dressing parlak finişi sevmesemde 2-3 kere deneme fırsatım oldu kalıcılık olarak uzun bir dayanım süresi var.,

Esas beni en çok sevindiren yönünden bahsedeyim; o keskin ağır kokusu yüzünden artık garajda kediler bırakın aracın üzerine çıkmayı., yanına bile uğramıyorlar..:taraa:

Sırf bu kedi belasından beni kurtardığı için parlak olmasını umursamadan her yıkamada kullanıyorum.. :mutlu:
sinek ilacı gibi kokuyor :heyecan:

ahmett.01

Çaylak Detaycı
Üye
İl
adana
Lastiğin temiz ve parlak görünmesine çok düşkünüm ve onlarca ürün denedim. Hem fiyat hemde yaptığı işle 3d magic dressing çok açık ara önde benim gözümde. Jel ürünleri uygulamayı sevmiyorum. Sprey şişeyle kullandığım ürünler bana daha kolay ve temiz geliyor.Kokusu konusunda herkes haklı çünkü tam bir sinek ilacı :)