En Parlak Ve Uzun Ömürlü Lastik Parlatıcı

Yigit

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Bir kutu sarpı bitirdim megiuars enduranceninde yarısından fazlası bitti gyeon Q2 tire düşünüyorum kullanan varmı memnunmusunız endurance sarp sonax vs tarzı jel olarak kullananlara tavsiyem Ayakkabı Boya Süngeri KüçükAyakkabı Boya Süngeri KüçükAyakkabı Malzemesi, ortopedik taban, Leather craft , keçe taban, ayakkabı malzemeleri, deri boyası, direksiyon boyası, hand made, Toptan ve Parekende, Bakımlı AyakkabılarSRT FootcareSRT Footcare{katagori_baslik}{katagori_adi}1,77 TL1,77 TL bu süngerden alın hem sarfiyat az oluyor hem elinize yapışmıyor :)

soner

Çaylak Detaycı
Üye
İl
edirne
3d magic dressing parlak finişi sevmesemde 2-3 kere deneme fırsatım oldu kalıcılık olarak uzun bir dayanım süresi var.,

Esas beni en çok sevindiren yönünden bahsedeyim; o keskin ağır kokusu yüzünden artık garajda kediler bırakın aracın üzerine çıkmayı., yanına bile uğramıyorlar..:taraa:

Sırf bu kedi belasından beni kurtardığı için parlak olmasını umursamadan her yıkamada kullanıyorum.. :mutlu:
Kediden bu kadar net olarak kurtarıyorsa bende alacağım. çok teşekkürler

leche

Çaylak Detaycı
Üye
İl
istanbul
Arkadaşlar selamlar.Benim de lastik parlatıcı bitmek üzere.Yeni bir marka denemek istiyorum bu sebeple araştırma yapıyorum.Önerebileceğiniz fiyat performans var mıdır?

-Haricen 3D ultra protectant ürününe denk geldim.Sanırım lastiklerde plastik trimlerde ve iç mekanda da kullanılabiliyor.Muhtemelen iç mekanlarda su ile inceltme imkanı olabilir.Bu ürünü aramızda kullanıp tecrübe eden arkadaşlar var mı acaba?

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
3d magic dressing kedilerle beraber beni de kendi arabamdan uzaklaştırmıştı. Öyle bir kokusu var kendilerinin. :)

leche

Çaylak Detaycı
Üye
İl
istanbul
3d magic dressing kedilerle beraber beni de kendi arabamdan uzaklaştırmıştı. Öyle bir kokusu var kendilerinin. :)
Aramızda kullanan varsa 3d ultra protectant hakkında da bilgi verseler iyi olurdu =) iç kısımda da kullanıldığına göre o tarz bir kokusu olamaz diye tahmin ediyorum.

eddy35

Amatör Detaycı
Üye
İl
izmir
Arkadaşlar selamlar.Benim de lastik parlatıcı bitmek üzere.Yeni bir marka denemek istiyorum bu sebeple araştırma yapıyorum.Önerebileceğiniz fiyat performans var mıdır?

-Haricen 3D ultra protectant ürününe denk geldim.Sanırım lastiklerde plastik trimlerde ve iç mekanda da kullanılabiliyor.Muhtemelen iç mekanlarda su ile inceltme imkanı olabilir.Bu ürünü aramızda kullanıp tecrübe eden arkadaşlar var mı acaba?
Fireball janus veya tac system tire dressing. İkiside sio2 içerikli çok uzun dayanımlı ürünler.

batikankodak

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ/Çorlu
Aramızda kullanan varsa 3d ultra protectant hakkında da bilgi verseler iyi olurdu =) iç kısımda da kullanıldığına göre o tarz bir kokusu olamaz diye tahmin ediyorum.
iç trimlerde 1.5 birim su 1 birim ürün karışımı ile kullanıyorum ve memnunum.Toz çekme olayı yok , ne mat ne parlak kıvamında.

1:1 olarak Lastik üzerinde de denedim , satin ağırlıklı hafif parlak bir yapıda ve su itişi oldukça iyiydi. Dayanım olarak orta şeker diyebiliriz. Parlaklık ve dayanım kısmında 3d magic dressing , ultra protectanttan üst seviyede.

leche

Çaylak Detaycı
Üye
İl
istanbul
iç trimlerde 1.5 birim su 1 birim ürün karışımı ile kullanıyorum ve memnunum.Toz çekme olayı yok , ne mat ne parlak kıvamında.

1:1 olarak Lastik üzerinde de denedim , satin ağırlıklı hafif parlak bir yapıda ve su itişi oldukça iyiydi. Dayanım olarak orta şeker diyebiliriz. Parlaklık ve dayanım kısmında 3d magic dressing , ultra protectanttan üst seviyede.
Çok teşekkür ederim.Ürün bilgisinde iç kısımlarda kullanılır diye yazmıyor fakat her türlü plastik ve vinyl yüzeyde kullanılabilir diyor.Burada aslında iç trimlerde de kullanılabilir diye düşünüyorum.Acaba kötü bir kokusu vs. var da ondan mı iç kısımları yazmamışlar veya bu konuda herhangi bir bilginiz var mı?Aslında ürünü satan 1-2 yabancı sitede iç kısımlarda ve kumak olmayan koltuklarda da kullanılabilir diyor fakat resmi sitesinde böyle bir açıklama yok.Bundan dolayı aklıma takıldı.

batikankodak

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ/Çorlu
Çok teşekkür ederim.Ürün bilgisinde iç kısımlarda kullanılır diye yazmıyor fakat her türlü plastik ve vinyl yüzeyde kullanılabilir diyor.Burada aslında iç trimlerde de kullanılabilir diye düşünüyorum.Acaba kötü bir kokusu vs. var da ondan mı iç kısımları yazmamışlar veya bu konuda herhangi bir bilginiz var mı?Aslında ürünü satan 1-2 yabancı sitede iç kısımlarda ve kumak olmayan koltuklarda da kullanılabilir diyor fakat resmi sitesinde böyle bir açıklama yok.Bundan dolayı aklıma takıldı.
Hafif hoş bir kokusu var. Normalde fazla geldiği için araç kokusu kullanmam , vp apc yada flowey i2 sonrası 3d ultra protectant sürüyorum hem 1-2 gün çok çok hafif bir koku oluyor hemde uzun süre toz çekmiyor. Deneme olarak sileceklerin atlı ve lastiklerde kullandım. İç koruma olarak trim dediğimiz plastik parçaların hepsine sürüyorum. Koltukta yada deride denemedim.

Eğer koku olarak karşılaştırmak gerekirse , kc pss ve 3d magic dressing birbirine benzer ve cidden kötüler. Bunlar kokudan sebeple içte kullanılmayabilir , ama ultra protectant bunlara çok uzak.

Onun dışında car pro perl ile birbirlerine benziyorlar. Hem ürün olarak hem görünüm , ama perl 1 tık daha yoğun

Duectis

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Eskişehir
Özdoğuşdetailing firmasından auto glym tyre gel siparişi vermiştim valet pro maksimum shine göndermişler iade etmeden önce isteyen olursa satabilirim

emirhaneness

Uzman Detaycı
Üye
İl
Gebze
arkadaşlar lastik parlatıcı ürün arayışındayım. meguiars endurance jel fiyatları 1000 tl ye ulaşmış durumda. alternatif hangi ürünleri önerirsiniz ?
Forumda 3d Magic Dressing konuşuluyordu araştırmıştım gayet güzeldi ona bakabilirsiniz.
Deturner tire creamy dressing kullanıyorum mat satin arası finishi var cok beğeniyorum fiyatı endurance kadar yok. Endurancede kullanıyorum ondanda cok memnunum tavsiye ederim.

samet.kandemir

Çaylak Detaycı
Üye
İl
trabzon
Benzinlikte eski göz ağrım sarpı görünce dayanamayıp 85 tl ye aldım. Temu dan aldığım aplikatörle uygulama yapmayı düşünüyorum. Eskiden elime çok bulaşıyordu :)

detayseverr

Acemi Detaycı
Üye
İl
Antalya
Carpro Darkside fiyatı tartışılır ancak 2 kat sürüldüğünde neredeyse 1 aya yakın simsiyah görüntü. Gyeon tire, meguiars endurance de kullanan biri olarak carpro hepsinden iyi geldi bana