Hangi ürünü bitirdiniz ve yorumunuz (resimli)

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
o paralara artık hayal. ben imkanları yine iyi zorlamışım vakti zamanında. ama seninde bahsettiginden daha fazla gazladıgınada eminim.
bu yüzden videoyu bekliyorum. çok meraklandım acaba es geçtigim senin anldıgın neler var vintage koleksiyonunda.
Soft99 ve başka japon markalarından birkaç ürün var. Hepsinin videolarını ve konularını paylaşacağım :)

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
PART 1

Meguiars All Purpose Cleaner yani bildigimiz APC diger markalardan pek bir farki yok temizleme kapasitesi güzel.

1/10 Karisim orani ile bir galonla 38 Litre Cam Suyu Harika Birsey Yuksek İzoropil Alkol icerikli ve Kokusu güzel silmesi rahat olan bu ürün favori Meguiars Ürünüdür.

photo image of

Yine Favorilerim arasinda yer alan bu ürün cok amacli parlatici diye gecer 1/4 oraninda istenilen yere göre sulandirilip kullanilir Motor/Tampon/İc Aksam/Davlumbaz vs.

Lastik Parlaticilarin Krali ve Rakipsiz olani Endurancenin Prof hali 2 hafta lastik üzerinde kalicigili var orta parlaklikta bir gorunum (mat a yakin) verir.Yanimdan Hiç ayirmam :) Kokusu Harika

1/5 Orani ve 260 tl fiyatiyla 1 Litre olan bu üründen Uzak Durun :) Kullanici Dostu Degil Bizimle hic degil.

Parlaklik guzel su iticilik zayif silmesi normal fena bir ürün degil basarilidir Koyu araclar icin :)

Yanimdan ayirmadigim ve bizimle olan kullanici dostu bir ürün parlaklik silme su iticilik ne ararsan var.:)

Fiyatiyla Bizle olmayan ama temizligi güzel bir ürün.

Final Touch tarzi bir ürün kil.kaydirici ve son final de kullaniyorum.basarili kokusu fena degil.

10 Detaycinin 8 inde bulunan bu ürün yorum yapmaya gerek yok :)

Fiyatiyla bizden uzak kullanici dostu olmayan artik bizimle degil.:)

resmi ico yapma

Uygulamasini en cok begendigim seramik parlaklik guzel dayanim zayif 1 seneyi doldurmuyor.Artik Bizimle Degil

Evet Koşulsuz şartsiz Meguiars in En İyi Amatör ürünü her yönüyle iyi her yönüyle başarili

Part 2 icin beklemede kalin saglikli günler :)
Biten bidonları napıyorsunuz sayın @Sefa46 :terlisırıtan:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
1-2 ay içerisinde 5-6 şişe ürün bitti bundan sonra foto ve yorum olarak yazayım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Geçen gün depoda temizlik yapıyordum. Kaç zamandır bozulmuştur diye otomobilde kullanmadığım ama yine de atmaya kıyamadığım Gtechniq C6 ve L1 ürünlerini ofisteki sert plastik yüzeylerde ve deri koltuklarda bitirdim.
Fakat iki ürünün de arkasındaki yazan içeriklerin aynı olması dikkatimi çekti.

lampsy

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Tekirdag
Geçen gün depoda temizlik yapıyordum. Kaç zamandır bozulmuştur diye otomobilde kullanmadığım ama yine de atmaya kıyamadığım Gtechniq C6 ve L1 ürünlerini ofisteki sert plastik yüzeylerde ve deri koltuklarda bitirdim.
Fakat iki ürünün de arkasındaki yazan içeriklerin aynı olması dikkatimi çekti.

MSDS dosyalarını da incelemek gerekli. Kimyacılar genel olarak ürünlerin içeriklerini yazmak zorundalar fakat esas reçeteler ortaya çıkmasın diye bazı verileri farklı isimler ile yazıyorlar. Burada da birkaç ürün ismi yazılmış fakat bazı kilit içerikler belirtilmiyor. Kimi ürünlerde noniyonik yüzey aktif madde yazar. Bu özellikte binlerce madde sayılabilir böylece içerik gizlenmiş oluyor malum kar getirmeli ürünler