Hızlı Soru - Cevap

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Öne çıkan konu #10,781
Flowey kendi web sitesinden alışveriş yapan oldu mu? 22 sinden beri sipariş gelecek, telefona bakan da yok, forumdan yazdım cevapta vermediler. 2 parça ürün aldım almaz olaydım :(
Alışveriş yapan oldu ancak kargo kısmı ve takip numarası konusunda sıkıntılar yaşandı.

afkazankayaa

Usta Detaycı
Üye
İl
Kırşehir
1-Pw toz çekebiliyor biraz,lekelenmede yapabiliyor plastik kalitesine göre bu tarz ürünlerde wet coat ve x50 daha favori benim için.

2-b33ü daha emniyetli bir kaba alabilirsiniz bu şişelerdense orjinal şişesi daha garanti olacaktır.

3-Llumar marka filmlerde ben hiç ipadan yana problem yaşamadım görünmez bi alanda test edip kullanın camlarınız filmliyse

4-Biraz yağlanmış yüzeyse ipayla arındırmak zor oluyor mevcutsa elinizde Auto Glym Glass Polish veya AF vision ile cama içerden sürüp yüzeyde ürün kuruduktan sonra kabasını alıp ipa ile geçerseniz mükemmel görüntüye sahip olabilirsiniz.

5-Kurulama havluları içinse her araç yıkamasından sonra perwoll sirke ile yıkayıp güneş görmeyecek şekilde kurutup kuruduktan sonra tarayıp kullanıyorum. Şu ana kadar hiç bir üründe problem yaşamadım
Başıma bir şey gelmeyecekse ben pw yi wetcoat a göre daha çok sevdim :) evet boncuklaması bir tık daha zayıf kalıyor ama parlaklık ve kayganlık açısından wetcoattan bence daha iyi. Her iki ürünü de bathe+ ile yıkayıp ve seramik üzerine uyguladığım için su iticilik performanslarında bir fark izlenimleyemedim ancak yüzey daha parlak ve daha kaygan. Hem de çok Çok bereketli. Toz konusunda da hemen hemen aynılar benim gözlemlediğim kadarı ile.

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Başıma bir şey gelmeyecekse ben pw yi wetcoat a göre daha çok sevdim :) evet boncuklaması bir tık daha zayıf kalıyor ama parlaklık ve kayganlık açısından wetcoattan bence daha iyi. Her iki ürünü de bathe+ ile yıkayıp ve seramik üzerine uyguladığım için su iticilik performanslarında bir fark izlenimleyemedim ancak yüzey daha parlak ve daha kaygan. Hem de çok Çok bereketli. Toz konusunda da hemen hemen aynılar benim gözlemlediğim kadarı ile.
Abi bana kalırsa X50'yi al bir dene derim, parlaklığı ve kayganlığı diğerlerine göre daha güzel ancak su iticiliği kötü.

Cavraoğlu

Usta Detaycı
Üye
İl
Samsun
Selamun Aleyküm öncelikle ağabeyler'im gardaşlar'ım yarın nasipse uzun yola çıkacağım. Yanımda ürünlerde götürmeyi düsünüyorum hepsini sulandırıp ( ön yıkama şampuanı hariç) şişeleyip. 10 gün boyinca sulandırılmış ürünlerde beklese sorun olurmu acaba? 7 8 saatlik bi yolculuk olucak ve mecbur bagajda sıcakta kalacak.

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye
bende wetcoat ,pw ve flowey x50 var ıslak uygulamada x50 en parlak ,pw en güzel su iticiliği olan, wetcoat ise en düzgün boncuklanması olan. ben en fazla pw 'yi kullanıyorum daha çok seviyorum ancak tek dezavantajı kuru uygulamak isterseniz leke bırakabiliyor x50 de bu yok wetcoatı kuru denemedim.camlarda pw muhteşem su iticilik sağlıyor.benim görüşüm bu yönde.pw candır:)

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

afkazankayaa

Usta Detaycı
Üye
İl
Kırşehir
bende wetcoat ,pw ve flowey x50 var ıslak uygulamada x50 en parlak ,pw en güzel su iticiliği olan, wetcoat ise en düzgün boncuklanması olan. ben en fazla pw 'yi kullanıyorum daha çok seviyorum ancak tek dezavantajı kuru uygulamak isterseniz leke bırakabiliyor x50 de bu yok wetcoatı kuru denemedim.camlarda pw muhteşem su iticilik sağlıyor.benim görüşüm bu yönde.pw candır:)

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben iki yıl boyunca wetcoat kullandım çok bereketsiz geliyordu bana, ancak bu sefer pw aldım nedense çok hoşuma gitti bundan sonra wetcoat almam zaten bu pw de iki sene gider aşırı bereketli maşallah :) zaten kullanırken ıslak zemine uygulayıp duruluyorum, kuru kaportaya temas etmeme üzerine aşırı hassasım :)
x50 kullanma şansım olmadı, hatta flowey ürünlerini kullanma şansım olmadı henüz alternatiflerim arasına alıyorum x50 yi de Sercan hocam teşekkür ederim :)
Abi bana kalırsa X50'yi al bir dene derim, parlaklığı ve kayganlığı diğerlerine göre daha güzel ancak su iticiliği kötü.

Karabat51

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Isparta
Selamlar. Geçen gün aldığım soft99 kiwami cilayı deneme fırsatım oldu. Ürünün uygulaması ve silmesi beni çok yordu ilk sürdüğümde yerde biraz fazla sürmüşüm silmesi çok zor oldu diğer yerlerde ince tabaka şeklinde uyguladım 15 sn falan bekleyip sildim daha fazla beklesem çabuk kuruyup silmesi zorlaşıyo çünkü. Akşamüstü gölgede uyguladım ürünü ama memnum kalmadım uygulamasından acaba yanlış bi uygulamamı yaptım bilemedim öneriniz nedir uygulama yaparken ?

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Selamlar. Geçen gün aldığım soft99 kiwami cilayı deneme fırsatım oldu. Ürünün uygulaması ve silmesi beni çok yordu ilk sürdüğümde yerde biraz fazla sürmüşüm silmesi çok zor oldu diğer yerlerde ince tabaka şeklinde uyguladım 15 sn falan bekleyip sildim daha fazla beklesem çabuk kuruyup silmesi zorlaşıyo çünkü. Akşamüstü gölgede uyguladım ürünü ama memnum kalmadım uygulamasından acaba yanlış bi uygulamamı yaptım bilemedim öneriniz nedir uygulama yaparken ?
Bol uygulayınca silmesi eziyete dönüşür. Ben kiwamiyi 2 panel yapıp sonrasinda siliyorum. :)

Ttfor1

Acemi Detaycı
Üye
İl
Denizli
Arkadaşlar bütün forum ailesinin öncellikle kurban bayramını kutlarim.
Meguiarsın black waxı var şu an indirimde n11 de 139 tl. Deneyip tecrübe eden var mı? Ilk defa gördüm bir dikkatimi çekti.

tmac61

Tecrübeli Detaycı
Üye
K5 için mjjc’den foam lance alacağım fakat

Classic
S
Pro

Modelleri mevcut, f/p olarak hangisini tavsiye edersiniz? Teşekkürler