Hızlı Soru - Cevap

tgykya

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Öne çıkan konu #13,581
Avrupa yakasında iç dış düzgün temizilik yapan yer varmı bildiğiniz rutin haftalık temizlik için kimse düzgün yapmıyor çünkü alayında suriyeli çalışıyor hepsi bi işten haberler öneride bulursanız sevinirim

SaNToS

Uzman Detaycı
Üye
İl
İzmir

merhabalar ön yıkama icin bu urunu almaya karar verdim ama snow foam için bir karar veremedim aracımda seramik kaplı snow foamdan sonra çift kova bathe+ kullanmayi düşünüyorum snow foam şampuan icin öneriniz nedir ph nötr ? teşekkürler

Muratcan

Usta Detaycı
Üye
İl
Antalya

merhabalar ön yıkama icin bu urunu almaya karar verdim ama snow foam için bir karar veremedim aracımda seramik kaplı snow foamdan sonra çift kova bathe+ kullanmayi düşünüyorum snow foam şampuan icin öneriniz nedir ph nötr ? teşekkürler
Kwazar yerine bulabiliyorsanız alta foam, bulamazsanız marolex öneririm. Kwazardan kat kat daha iyiler. Foam içinse flowey ev13 önerebilirim.

SaNToS

Uzman Detaycı
Üye
İl
İzmir
Kwazar yerine bulabiliyorsanız alta foam, bulamazsanız marolex öneririm. Kwazardan kat kat daha iyiler. Foam içinse flowey ev13 önerebilirim.
alta foam tercihim ama bulamadim kwazar bulabiliyorum nette yalniz şampuan icin ev13 ile gyeon foam ve Valet Pro ANSF karşılaştırsak cevabiniz ne olur ?

Son düzenleme:

Muratcan

Usta Detaycı
Üye
İl
Antalya
alta foam tercihim ama bulamadim kwazar bulabiliyorum nette yalniz şampuan icin ev13 ile gyeon foam ve Valet Pro ANSF karşılaştırsak cevabiniz ne olur ?
O zaman marolex derim. Marolexi bulabilirsiniz internette. Kwazardan daha iyi performansı var. Kwazar kullanıp iade ettim. Kesinlikle bahsettiğim ürünlerden performans olarak çok geride. Ev13 ve ansf kafa kafaya diyebilirim. Gyeon kullanmadım o yüzden yorum yapamam ona :)

SaNToS

Uzman Detaycı
Üye
İl
İzmir
O zaman marolex derim. Marolexi bulabilirsiniz internette. Kwazardan daha iyi performansı var. Kwazar kullanıp iade ettim. Kesinlikle bahsettiğim ürünlerden performans olarak çok geride. Ev13 ve ansf kafa kafaya diyebilirim. Gyeon kullanmadım o yüzden yorum yapamam ona :)
moralex yurtdisinda gorunuyor :( link varmi acaba nasil alicagim o zaman ev13 veya ansf ikisinden birisini tercih edicegim ama moralex i bulamadim:(

Muratcan

Usta Detaycı
Üye
İl
Antalya

Berkay

Master Detailing
Moderator
İl
İstanbul

Ev13 veya valet pro formula1 önerebilirim.

Bathe+ bence gereksiz bir sampuan fiyatı göz önünde bulundurulduğunda. Normal ph nötr bir sampuan tercih edebilirsiniz.

SaNToS

Uzman Detaycı
Üye
İl
İzmir

Bathe+ bence gereksiz bir sampuan fiyatı göz önünde bulundurulduğunda. Normal ph nötr bir sampuan tercih edebilirsiniz.
berkay bey formula 1 ile advanced neutral foam farki nedir ? araştırıyorum bulamadim tam bir cevap cok kiri söken bisey aramıyorum açıkçası seramik var aracimda garaj arabasi zaten ama ph değeri notr bisey arıyorum ama ayni markanin o kadar farkli sampuani varki aklim karıştı

2 ltte bathe+ var onlari çift kova ile bitireceğim bitirebilirsem :)

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye

ansf, formula ve ev13 var bende de bana kalırsa ev13 bir tık daha iyi gibi geldi sonra formula en son ansf.ama aralarında aman aman fark göremedim formula ile ev13 arasında.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SaNToS

Uzman Detaycı
Üye
İl
İzmir
ansf, formula ve ev13 var bende de bana kalırsa ev13 bir tık daha iyi gibi geldi sonra formula en son ansf.ama aralarında aman aman fark göremedim formula ile ev13 arasında.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ansf formuladan iyi diye duydum ama ev13 karar kıldım bende moralex i sipariş geçtim isin açığı seramigim yeni yikama yapmadim daha on yikamasiz cift kova ile bathe+ ile gciyordum cizikler oluyordu on yikama olarak sadece su atiyordum ilk tozunu indirip ama sampuan ve marolex şartmıs :)

Berkay

Master Detailing
Moderator
İl
İstanbul
berkay bey formula 1 ile advanced neutral foam farki nedir ? araştırıyorum bulamadim tam bir cevap cok kiri söken bisey aramıyorum açıkçası seramik var aracimda garaj arabasi zaten ama ph değeri notr bisey arıyorum ama ayni markanin o kadar farkli sampuani varki aklim karıştı

2 ltte bathe+ var onlari çift kova ile bitireceğim bitirebilirsem :)
Hocam formula 1 daha sonra çıktı, biraz daha yoğun ve kir sökme gücü bir tık daha iyi gibi. Ansf de tercih edebilirsiniz ama formula veya ev13 benim önceliğim olurdu, çok mu fark var derseniz, hayır :)

SaNToS

Uzman Detaycı
Üye
İl
İzmir
Hocam formula 1 daha sonra çıktı, biraz daha yoğun ve kir sökme gücü bir tık daha iyi gibi. Ansf de tercih edebilirsiniz ama formula veya ev13 benim önceliğim olurdu, çok mu fark var derseniz, hayır :)
ev13 karar kıldım marolex ide aldım ön yıkama yapmadan araç çiziliyor on yikamayi yeni öğrendim kendimden utaniyorum 3 senedir